Şimdi Ara

Türk oyun sektörünün fotoğrafı çekildi: İşte en çok oynanan oyunlar ve dahası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
3
Favori
6.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yıllık DayZ hala listede şaşırtıcı...

• Violet Evergarden kullanıcısına yanıt
    Alfabetik sıra kardeş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu anki oyun fiyatları ile pc ya da konsol'a oyun alabilecek benim gibi çok küçük bir genç oyuncu kitlesi var ki ben ekonomik durumum kötü olmamasına rağmen oyun alırken kırk defa düşünüyorum acaba alsam mı almasam mı diye. Haliyle genelde yaşıtlarım mobile'e kayıyor. Umarım şu ekonomi biraz düzelir de tekrar pc ve konsol oyunculuğu ayağa kalkar.

• Oyunlara neden türkçe altyazı gelmediğinin portresi bu, tabi kii alım gücü de etkiliyor ancak millet boyuna mobil odaklı oyunlar pubg, cod, fifa, pes ve among ustan başka bir şey bilmiyor gidip yeni çıkan aaa oyunu almıyor maalesef.

• Treth kullanıcısına yanıt

Eski konunu görünce ben sistemini komple satip oyun oynamayi biraktin zannetmistim

Bende sistem topladim gecen aylarda amd 5600x rtx 3060 li

Microsoft flight simulator denedim grafikleri cok iyi geldi ama cok emek lazim

Rust denedim en cok bu sardi senelerdir

MMO-Oyunlari denedim ama onlarda cok para yiyor knight tarzi

• Tarafsiz Goz kullanıcısına yanıt

Dönem dönem oyuna ara verip diğer içerikleri tüketiyorum. Novel okumak anime izlemek donghua izlemek vb. ilgimi çeken her şeyi güncellerine gelene kadar tüketiyorum. Sonra elde hiç bir şey kalmayınca tekrar oyunlara dönüyorum.

Bu döngü kendi kendini tekrar ediyor. Allahtan emekli olduktan sonra şirketin başına geçtim de oyalanacak bir şeyim var iş güç vakit geçiyor yoksa sıkıntıdan 2 günde bütün interneti sömürürdüm :)

• Yerli yapım oyun arkadaşlar. Ben yaptım üzerinize afiyet :)

Steam linki de şöyle:

store.steampowered.com
    I WILL BE THERE on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1513910/I_WILL_BE_THERE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun808 -- 13 Mayıs 2023; 12:6:48 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.