Şimdi Ara

TÜRK NET NASILDIR ARKADAŞLAR ? (engelli tarife tavsiyelerinize açığım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • taşındığım şehirde (bartın) uydunet altyapısı olmadığı için mecburen ttnet yada altyapısını kullanan aboneliklere mecburum. babaanne üzerinden engelli raporu ile abonelikleride araştırıyorum fakat turknet dışındaki şirketlerde ki engelli tarifeler normal fiyatların bile üzerinde. turknet te fiyat 37,49-tl gibi bir rakam, söylediklerine göre yalın internet üstelik. fakat şikayetvar sitesinde firma ile ilgili bir sürü şikayet mevcut. vodafone yalın bağlatayım dedim onda da site üzerinde bir sürü şikayet var.

işin kısası ne yapacağımı bilmiyorum, evde okula giden çocukta var, haliyle internet kaçınılmaz fakat 40-50 lira üzerinde bir fiyatta ödemek açıkçası uydunetten sonra ağır gelecek (uydunette teledünya+sınırsız internet 20 tl idi)

şu an için turknete yoğunlaşmış durumdayım fakat sizin kullandığınız bölgesel (bartın için) tarifeler şirketler yada engelli tarife tavsiyesine şiddetle ihtiyacım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben sana tavsiye edeyim dicem ama genede sen düşün
    Bak şimdi engelli tarifesinde bir kere 24 ay aynı hizmeti alamassın başlarda internetin hızlıdır yani tam hizmet alırsın hızın tam gelir ama sonralarda hızın 16mbite kadar olr pingine gelince lolde 57 civarı alırken şimdilerde 67nin altına düşmmüyor ve csde aynı ping yani kısacası müşteri hizmetlerine cabuk bağlanırsın
    tariler roada gördüğün gibi vdsl yok bu yüzden upload 0.67mbit sınırlı 2mbiti ararsın lag olur internetnde biri sayfa yenilese senin oynda ping cıkar ama vodafon kullanıyom şuan istediğini yap oyunuda oyna ping yok böyle hizmet varken 12tl için kendini satma bence göknet 65tllik paketini bi düşün 8sınırsız kota yok bu bence en iyi paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

ben sana tavsiye edeyim dicem ama genede sen düşün
    Bak şimdi engelli tarifesinde bir kere 24 ay aynı hizmeti alamassın başlarda internetin hızlıdır yani tam hizmet alırsın hızın tam gelir ama sonralarda hızın 16mbite kadar olr pingine gelince lolde 57 civarı alırken şimdilerde 67nin altına düşmmüyor ve csde aynı ping yani kısacası müşteri hizmetlerine cabuk bağlanırsın
    tariler roada gördüğün gibi vdsl yok bu yüzden upload 0.67mbit sınırlı 2mbiti ararsın lag olur internetnde biri sayfa yenilese senin oynda ping cıkar ama vodafon kullanıyom şuan istediğini yap oyunuda oyna ping yok böyle hizmet varken 12tl için kendini satma bence göknet 65tllik paketini bi düşün 8sınırsız kota yok bu bence en iyi paket

göknet bartında var mı hocam, sitesine baktım hizmet verilen yerleri bulamadım. birde göknet ne kadar güvenilir, sonuçta turknet en az 15 senelik firma, göknet ne kadar yaygın yada güvenilir?

• konu güncel, fikirlerinize ihtiyacım var

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Seni unutmuşum kusura bakma kardeş göknette güvenilirdir hiç bir firma güvenilmez deyildir ve vaadedileni vermekle yükümlüdür ayrıca vermesse diye bişey yok hmen btkya yada gidip hakem heyetine senin işin hızlıca cözülür onlar kötü hizmet verirse onlar kaybeder 2yıllık taahüt yapma derim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: biggame

Seni unutmuşum kusura bakma kardeş göknette güvenilirdir hiç bir firma güvenilmez deyildir ve vaadedileni vermekle yükümlüdür ayrıca vermesse diye bişey yok hmen btkya yada gidip hakem heyetine senin işin hızlıca cözülür onlar kötü hizmet verirse onlar kaybeder 2yıllık taahüt yapma derim sadece

Btk mail forwardından başka ne iş yapio ki? Açıkçası ben de vodafone net kullanıyorum ama memnun değilim turk net e ben de geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.