Şimdi Ara

Turk.net Nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Rize'de ki evime taşınacağım fiber hattı var. Turk.net almayı düşünüyorum kullananlar tecrübelerini anlatırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rizede vae ile hizmet var bir arkadaşım kullanıyor memnun .
  • istanbulda 1 senedir kullanıyorum. türk telekom alt yapısı ne kadar iyi ise onun da kalitesi o kadar iyi. 1 senedir bir sorunla karşılaşmadım. aylık 60 tl ödüyorum. bence deneyin zaten tahahütsüz olduğu için beğenmezseniz bırakırsınız. ilk bağlama aşaması biraz uzun sürüyor ilk kağıtları göndermemle eve internet gelmesi 2 haftayı bulmuştu.
  • ılk kurulum bulundugunuz yerdekı telekoma baglı .
    bazen sorunlu , gec baglama olabılıyor.
    genelde cok ıyı musterı memnunıyetı var dıyebılrım.
    tavsıye ederım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 11 Haziran 2017; 23:59:45 >
  • Ben 1.5 yıldır kullanıyorum çok memnunum 2 hattım var

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Telekom Rize merkezde var max20km uzaklıkta

• aeemin kullanıcısına yanıt
    Bağlayacaklarından sıkıntım yok bazı yorumlar okumuştum Face sayfasında kopukluk sorunu falan varmış sizde oluyor mu hiç ve hızlar nasıl ? Aktif bir torrent kullanıcısıyım da

TT'nin Allah belasını versin sözleşme iptal edecegim diye 340TL aldı şerefsizler

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Bağlayacaklarından sıkıntım yok bazı yorumlar okumuştum Face sayfasında kopukluk sorunu falan varmış sizde oluyor mu hiç ve hızlar nasıl ? Aktif bir torrent kullanıcısıyım da

TT'nin Allah belasını versin sözleşme iptal edecegim diye 340TL aldı şerefsizler

face için öyle bir problemim olmadı ne bilgisayarda ne mobilde. bende fiber yok o yüzden 12-13 mb arası her zaman. max 16 destekliyor. fiberlerde max destek neyse ona yakın birşey alırsın. birde kotayı kaldırdılar bölgesine göre benimki halen kotalı ama belki rizede kalkmış olabilir onu bir sorarsın.
  • -apu- kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi evimde ve Rize'nin %80'in de fiber hattı var.

• Turknetten vazgeçme bu ay 250 gb akn verdiler dowload yap yap bitmez 😁

• Bende bağlatmak istiyorum ama müşteri hizmetlerini aradığım zaman adrese baktığı zaman oraya altyapı yok internet veremiyoruz size diyorlar. Şaka gibi ve bu adrese daha önce 2 defa internet bağlandı. Ttnet. Böyle mantıksız birşeyle karşı karşıyayız.

• Oldukça güzel ama tek sıkıntısı var bağlatma uzun sürüyor hele port yoksa belki 1 yıl. :)
  • Turk.net den uzak durun. Forumda araştırabilirsin, kullanıcı deneyimlerini okursan ne kadar kötü olduğunu anlayacaksınız.

saygılar
  • fransiz33 kullanıcısına yanıt
    Almaktan vazgeçtim çok şikayeti varmış. Ben rahatıma düşkün biriyim her gün port ile mort ile uğraşamam.

Turkcell superonline 24Mbps 50GB Fiber (Akn sonrası 8Mbps) paketini aldım. Gayette memnunum.

• Taahhüt yok deneyin bir şey kaybetmezsiniz, ben de dahil bir çok turknet kullanıcısı memnun, denemekten zarar gelmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.