Şimdi Ara

Türk geliştiricilerden yeni bir oyun at10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Türk geliştiricilerden yeni bir oyun at10

Mobil dünyada faaliyet gösteren geliştiricilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Zaman zaman ilgi çeken oyunlar sunduklarını gördüğümüz geliştiricilerimizden gelen son oyun at10 oldu.

Oyunda numaralı bir top ve karşısında numaralı hedefler bulunuyor. Ekranda anlık ortaya çıkan toptaki numaraya göre hedefe dokunmanız ve topu yönlendirmeniz gerekiyor. Zaman zaman ikisi arasına engeller de girebiliyor.

Oyunun geneli topun hedefe varması ile ilgili. Ancak giderek hızlanan mekanik ve iyice karışan hedefler oyunu zorlaştırıyor. Oyun ücretsiz.

• edit: Türk oyunu olduğu ne kadar da belli ya saolsun reklamlar 10 sn bile geçmeden önümüze "pat" diye çıkıveriyor. Yoksa ne yapardık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aazam -- 24 Temmuz 2015; 18:21:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

edit: Türk oyunu olduğu ne kadar da belli ya saolsun reklamlar 10 sn bile geçmeden önümüze "pat" diye çıkıveriyor. Yoksa ne yapardık?

Hocam oyunun geliştiricisi olarak , şunu söylemeliyim ki, bir kaç saatlik bir güncellemede bulunan bir hata ile karşılaştınız.
    Şu an ki versiyon da böyle bir şey söz konusu bile değil. Bu sürüm için de yorumlarınızı , şikayet ve önerilerinizi her zaman dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.
    Denediğiniz ve zaman ayırdığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
  • Türk yapımı mobil oyunların arasında gördüğüm en kaliteli oyunlardan biri diyebilirim market şahin simulatorü oyunlarıyla doluyken böylesine dikkat isteyen ve sürükleyici bir oyunu bizlere bağışlayan yapımda emeği geçen herkese teşekkürler

• Oyunum yeni arayüz ve bir çok yenilikleriyle google play de güncellenmiştir.
    Renkli grafikler ve eğlenceli yeni bölümlerle sürükleyici bir oyun deneyimi sunacağına emin olabilirsiniz.
    Desteklerinizi bekliyorum.

Oyunumuzun tanıtım videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=uxxP-7PTnQs

Google Play:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nf2m.at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratbkk -- 5 Ağustos 2015; 10:31:55 >

• Yeni güncelleme geldi arkadaşlar
  • Hayrına up. Windows Phone markete de bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim :) inşallah en yakın zamanda gelecek. Yorum yapıp , puan vermeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın.
  • 1 puanı bastım Türk yapımı oyunların haberini yapın ki bizde basalım 1 puanı hep kalitesiz oluyor zaten. =)
  • Sizin gibi küçük bir beyinden de o beklenir zaten, teşekkür ederim... Yorum yapmanıza değil de üslubunuz bu denli seviyesiz olduğu için. Gözümde tam bir zavallısınız. Sizin gibilerle aynı oksijeni sokulduğum için bile pişmanım. Allah'ım islah etsin. Nerede büyüdünüz bilmiyorum ama biraz olsun insanların içine çıkmanız temennisiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratbkk -- 8 Ağustos 2015; 20:19:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

1 puanı bastım Türk yapımı oyunların haberini yapın ki bizde basalım 1 puanı hep kalitesiz oluyor zaten. =)

Senin gibiler yüzündendir yahu çok önyargılısınız mesela birinin senin cinsel tercihin hakkında önyargılı olması seni ne kadar rahatsız ediyorsa, bu oyuna vakit ayırıp emek eden insanlar için de senin görüşün o kadar rahatsız edici biraz empati lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İch hab keine lust

quote:

1 puanı bastım Türk yapımı oyunların haberini yapın ki bizde basalım 1 puanı hep kalitesiz oluyor zaten. =)

Senin gibiler yüzündendir yahu çok önyargılısınız mesela birinin senin cinsel tercihin hakkında önyargılı olması seni ne kadar rahatsız ediyorsa, bu oyuna vakit ayırıp emek eden insanlar için de senin görüşün o kadar rahatsız edici biraz empati lütfen.

Yorumuma bakma 5 puan verdim dün gece. =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İch hab keine lust

quote:

Yorumuma bakma 5 puan verdim dün gece. =)

Dostum beğenmeyebilirsin önyargılı gelmisti yorumun sadece

• K E N kullanıcısına yanıt
    Bi karar ver yahu 1 mi 5 mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.