Şimdi Ara

TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
7
Favori
67.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle admin,

21. Sayfa adı altında herhangi bir tartışma söz konusu degildi. Sen veya siz'ler? Şu anda banladıklarınızın çogunlugu bir clan üyesi oldugunun farkındasınız umarım.

Diger bir söyleyişle, görevini tabiki yerine getireceksin. Ona kimse söz hakkı vermez. Lakin asıl üyeligi silinmesi gerekirken sadece uzaklaştırma vererek ve günü geldiginde hesabının tekrar aktive olmasıyla. Clan üyelerine sataşmasına sen veya sizler. Sağladınız.

Bence sen veya sizler, uzaklaştırma verdiginiz clan üyelerinin süreçlerini ve uyarılarını tekrar gözden geçirin . Bana göre bu adil bir duruşma olmadı. Haksızlık yaptın veya yaptınız!

İyi forumlar.
  • Yeni haritlar ve silahlari merak ediyorum baya

gelsede oynasak
  • Burada banlanan arkadaşların clan üyesi olması beni ilgilendirmiyor maalesef.Ben bu forum içinde yapılan hal ve hareketlere,yazılan mesajlara bakarım.

Üyelik silmek sizin bahsettiğiniz kadar basit değil.Üyelik silmek bir tık'a bakar.Sadece iki saniye sürer.Ama buradaki amaç hemen üyeleri silip atalım düşüncesi değil.Amaç hakaretler ile gerekli cezaları verip,hesabın açıldığında tekrar forumdan faydalanmasını sağlamak.Eğerki üye yine aynı şekilde devam ediyorsa yada ağır küfürler varsa ve bunda artık sınır aşılmışsa o zaman tabiki işler değişir.Hesap ile alakalı başka işlemler yapılır.

Geçtiğimiz sene yine aynı konu üzerinde samimi uyarıda bulunmuştum ama yine aynı şekilde hakaretleşmeler oldu.

Şu anda tüm hakaretlere verilen cezalar uygundur ve gereği yapılmıştır.Hiçbir haksızlık yok merak etmeyin.

Bundan sonrası için tek isteğim konu üzerinde samimi şekilde,kalp kırmadan ve hakaret etmeden mesajlaşmanız ve tartışmanız.Bunlara dikkat edersek kesinlikle sıkıntı yaşamayız.

O bakımdan son olarak konu üzerinde bu şekilde tartışmaya devam etmemenizi rica ediyorum ve bu tarz mesajları sileceğimi belirtiyorum.Eğerki bir sıkıntı,sorun olursa bana veya diğer admin arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz.

Hepinize iyi forumlar.

• Naughty kullanıcısına yanıt
    Silahların çoğu açıldı da yeni haritalar ve Titan modu beklerken sanırım 1 ay da 10 yaş yaşlandım. En son 2007 yılında oynadım Titanmod ve hala tatı ağzımda :D
  • Pehhh 2142'de oyunun sonları doğru herkesin gemiye çıkarma yapması,içerdeki savunma hatları ve çatışmalar patlamadan önce gemiden atlama için herkesin koşturması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rushest

Pehhh 2142'de oyunun sonları doğru herkesin gemiye çıkarma yapması,içerdeki savunma hatları ve çatışmalar patlamadan önce gemiden atlama için herkesin koşturması

Aldıkları bölgelerde savunun diye bağırmalar hava aracların inişi bekleyip inenleri temizlemek :D BF yi bana sevdiren Titan mod

• Merhablar, oyuna yeni başlamış oyunculara yardımcı oluyomusunuz acaba? Ilk leveller baya sıkıntıli uyduruk silahlarla baya zorlanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronin

Merhablar, oyuna yeni başlamış oyunculara yardımcı oluyomusunuz acaba? Ilk leveller baya sıkıntıli uyduruk silahlarla baya zorlanıyorum.

Team death match oynayarak aiminizi geliştirin gerisi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A Lifetime -- 26 Mart 2014; 16:04:22 >
  • Son eklenti nasıl ? Premi almadım , alsammı karar veremiyorum?

• hie kullanıcısına yanıt
    Al abi arada metro caspian iyi gidiyor.
  • Uzun süre önce kapattığımız TR lokasyonlu sunucumuzun ardından dün itibari ile eğlenmek için yen bir sunucu açtık. Bunda tabi ki İstanbul da ki Asus Rog cup heyecanı da etkili oldu. En az sorun ve problem için aramızda oylama yaparak lokasyonu avrupadan seçtik. Bizlerle birlikte bu sorunlu oyunu stressiz, saygılı, bunun sadece bir oyun olduğunu bilerek ve eğlenmek için oynamak isteyen arkadaşları bekleriz. Birkaç harita düzenlemesi ve gerekli ayarlardan sonra tamamen hazır olacak.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/7e2d564d-5aca-450e-bc44-a7c6725bfdac/TURK-Clan-Pro-Players-Inside/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 16 Nisan 2014; 10:47:17 >

• Asus rog cup canlı yayın burada olacak:http://tr.twitch.tv/adekstv
  • Crymotion, TOK ve Patates united takımlarını mağlup ederek, maç kaybetmeden 9 puanla yarı finale adımızı yazdırdık.. Adeksten takımımızın görüntüleri

TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU- TURK CLAN eSports-ASUS ROG CUP ve NITRADO BF4 -TÜRKİYE ŞAMPİYONU-

Ayrıca canlı yayın:http://www.twitch.tv/adekstv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 20 Nisan 2014; 17:41:34 >

• Peset kullanıcısına yanıt
    Tebrikler arkadaşlar iyi maçtı

• Tebrikler Türk Clan
  • ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

• TURK CLAN lafla peynir gemisi yürütmez icraatıyla gösterir kendini, turnuvada bizi temsil edip şampiyon olan bütün takım arkadaşlarımın alnından öpüyorum bir kere daha TURK CLAN ismini şerefle taşıdılar...
  • TEBRİKLER

• Tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.