Şimdi Ara

TurboX Neden Bu Kadar Ucuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TurboX Bilgisayar Arkadaşlar dolaşırken bu sistem gözüme çarptı ve neden bu kadar ucuz olduğunu merak ettim. Donanım bilgim fazla olmasa bile bu fiyata bu ürün çok ucuzmuş gibi geldi. Sizlere danışmak istedim. Bu ürünü satın alırsam ne gibi sorunlar yaşayabilirim, ayrıca tavsiye edermisiniz?

• Tavsiye etmem. İşlemcisi 2009 yılında piyasaya sürüldü. Ramleri 1333 Mhz. Bu hızdaki ramler tarih oldu gibi bir şey. Ekran kartı 2013 yılına ait. Yani depoda kalmış bir bilgisayar ve emin ol özelliklerine göre ucuz felan değil.
  • valla hocam bende merak ediyorum sahibinde sürekli çeşit çeşit witrin ilanlarında bilgisayarlarını görüyorum bende
  • Parçaları ayrı ayrı hesapladığında çok çok ucuz olmadığını farkedersin. Tavsiye eder misinize gelince etmem. Arkadaşın dediği gibi 1.nesil i7 işlemci 1333mhz ramler, giriş seviyesi ekran kartı, 500gb günümüzde düşük sayılabilecek bir hafıza, anakartta usb3 çıkışı mevcut değil vs. benim fikrim bu yönde.
  • Bu fiyata çok daha iyi bir bilgisayar toplanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1600 tl ye yeni nesil bir sistem toplanir.

• Belki yuzkere yazdik bunlari

eski parcalarin refurb edilmiş hali cine geri donusume giden aletlerden sokuluyor bunlar teknoloji cöpüdür atigidir. kiloyla alabiliyorsun yahu ederinden pahali satiyorlar bulasmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 18 Eylül 2016; 11:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Belki yuzkere yazdik bunlari

eski parcalarin refurb edilmiş hali cine geri donusume giden aletlerden sokuluyor bunlar teknoloji cöpüdür atigidir. kiloyla alabiliyorsun yahu ederinden pahali satiyorlar bulasmayin.

👍🏻👍🏻

• İçine kötü işlemciyi basıyorlar.i7 ama hangi i7 arkadaslar kanmayın i7 1.nesil koyuyorlar hatta bazılarının içinde onboard ekran karti var rezillik...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.