Şimdi Ara

TurboLinea 'nın Forumdan Gitmesini İsteyenler Bi Gelin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turboyu 2011 senesinde kayıt olduğumdan beri hatırlıyorum nedense. O zamanlar dahili bileşenlerde takılırdım ve ismi hep tanıdık gelir. Turboyu severim iyi bi kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASNAKÇI -- 24 Ağustos 2014; 2:24:18 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbosuz çekmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Herkes kabul etsin turbo bu forumun efsane bir üyesidir

Sen ne ara 600 mesaj kastın? Konu dışından başka nerde takılırsın sen?
  • Bende kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. O kadar gereksiz ergen varken bu adam derdini anlatıyor diye forumdamı istemiyorsunuz ?

Senin hikayeni tam olarak bilmiyorum hocam ama çok karamsarsın be.. Anlattığın konu varsa okumak isterim.

•  TurboLinea 'nın Forumdan Gitmesini İsteyenler Bi Gelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Ben bu üyeleri anlamıyorum.En saçma konulara en saçma cevapları atarlar,csb konularına girer okumayın zebani vs. yazarlar.Turbolinea'yı şahsen tanımıyorum.Ancak, adamın açtığı konulardan yola çıkarak reel hayatta kimse ile konuşmadığını,derdini paylaşamadığını tahmin ediyorum.Gelmiş buraya yazmış tonlarca gereksiz sincap konuları varken,csb'ler varken sazan.avi'ler varken siz bu adamı forumdan gönderemezsiniz.

Konuya girmezsin cevap atmazsın olur biter veya bloklarsın.

Turbo'yu Yedirmeyiz!!

allah hepinizden razı olsun...allah ne muradınız varsa versin...allah sizi cennetiyle ödüllendirsin.

beni anladığınız için çok mutlu oldum.allah razı olsun.

sizi çok seviyorum.

bitmiş hayatımda yeni doğan güneş gibisiniz

Vaay turbo imana gelmişsin.
    Sen bilir miydin bunları

• Turboyu 15 gunden beri taniyorum konulari sacma ama gulduruyo turbo forever

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Ben bu üyeleri anlamıyorum.En saçma konulara en saçma cevapları atarlar,csb konularına girer okumayın zebani vs. yazarlar.Turbolinea'yı şahsen tanımıyorum.Ancak, adamın açtığı konulardan yola çıkarak reel hayatta kimse ile konuşmadığını,derdini paylaşamadığını tahmin ediyorum.Gelmiş buraya yazmış tonlarca gereksiz sincap konuları varken,csb'ler varken sazan.avi'ler varken siz bu adamı forumdan gönderemezsiniz.

Konuya girmezsin cevap atmazsın olur biter veya bloklarsın.

Turbo'yu Yedirmeyiz!!

allah hepinizden razı olsun...allah ne muradınız varsa versin...allah sizi cennetiyle ödüllendirsin.

beni anladığınız için çok mutlu oldum.allah razı olsun.

sizi çok seviyorum.

bitmiş hayatımda yeni doğan güneş gibisiniz

Sen nasıl bir troll'sun anlamadım ki. Avrupadayım diye konu açıyorsun ertesi gün çok fakirim babam para vermiyor diyorsun. Yeter artık la.

• Turbolinea adlı üyeyi tanımıyorum ama kalmasında ne zarar var ki ? Açtığı konulardan rahatsızlık duyan bloklar bu kadar basit. He yaşadığı bazı problemleri burda paylaşmaktansa yüz yüze konuşabildiği bir arkadaşı ile paylaşması daha mantıklı ama herkesin kendi tercihi(veya güvendiği birisi yok kim bilir). Forumda takılmaya başlayalı çok olmuyor ama saygı seviyesi yerlerde, insanlar birbirlerinin tercihlerine ve görüşlerine saygı duymuyor ki çok büyük tartışmalar çıkıyor.Tabi mizah seviyesi de bazen tavan yapıyor , bizi güldüren arkadaşlardan Allah razı olsun

• sen varya adamsın
  • Ağlamasa sıkıntı yok. Açtığı her konuda hüngür hüngür ağlıyor biz neyapalım?

• Kalsın Kalsın giriyorum bakıyorum konularına sonra diyorum Allahım çok şükür.Mutlu oluyorum.Ya böyle olsaymışım diyorum.
    İki de bir para konusu açıyor ona çok sinir oluyorum birazda farklı konular aç.
  • Turbolinea bence formun rengidir. Konuları ne kadar saçma olsada beni güldürebilen nadir insanlardandır. Görmek istemiyen bloklar kurtulur bu iş bu kadar basit
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ATYPICAL

30 yaşındaki adamın böyle konular açıp böyle yorumlar atması ilginç

ilginc ama ailem ezdi beni.herkes kazik atti.bundan dolayı da size sigindim

Turbo kardeşim Allaha inan güven ve ona sığın ona derdini anlat boşver Foruma anlatmayı

• Burasi devlet degil halk istedigini gondersin. Burasi kamu alani gibi herkes bir arada, ama isteyen yuzunu cevirebilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Adam haklı harbiden

kardeş şerefimle namusumla para kazanıp ufaktan büyüyüp, güzel bir hatunla evlenip kimseye zararım olmadan mutlu olmak istiorum.
    içimden iyi kötü ne geçiyorsa sizle paylaşıyorum.
    bana inandığınız hak verdiğiniz için tşkler.

Sen avrupa turuna ciktiginda nickini yazip foto koymamistin? Hala troll gibi geliyosun.

• Turbosuz çeklmez bu yollar.Hayat tehlikeli virajlar ve rampalarla dolu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Adam haklı harbiden

kardeş şerefimle namusumla para kazanıp ufaktan büyüyüp, güzel bir hatunla evlenip kimseye zararım olmadan mutlu olmak istiorum.
    içimden iyi kötü ne geçiyorsa sizle paylaşıyorum.
    bana inandığınız hak verdiğiniz için tşkler.

Haci sen kisa yoldan parayi bulma derdindesin. Ihale ile ugrascagina baska alinteriyle kazanacagin islere yonel. Dost tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

TurboLinea 'nın Forumdan Gitmesini İsteyenler Bi Gelin

anaa turbo değil mi lan bu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.