Şimdi Ara

TurboLinea 'nın Forumdan Gitmesini İsteyenler Bi Gelin (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Turbo bence psikolonik sikintilari olsa da gencler icin buyyk bir sans. Ileride insanlarin nasil menfaatci oldugunu anlayabilirsiniz. Ben genc yasta anladim o ayri.

ben de sizi o konuda uyarıyorum işte...anlasan bile ilerde nasıl güvenicen ortam bu kadar bozukken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Turbo bence psikolonik sikintilari olsa da gencler icin buyyk bir sans. Ileride insanlarin nasil menfaatci oldugunu anlayabilirsiniz. Ben genc yasta anladim o ayri.

ben de sizi o konuda uyarıyorum işte...anlasan bile ilerde nasıl güvenicen ortam bu kadar bozukken?

TurboLinea 'nın Forumdan Gitmesini İsteyenler Bi Gelin

• Duygulandim gitme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zayıf olanları sevmek yeni moda heralde.
    Adam bildiğin loser.
  • Ben de kalmasindan yanayim abimizde fikir var ama para yok ve dışlayıcı bir aile yapisi var, ticarete merakim oldugundan konulari genelde ilgimi çekiyor, yedirmeyiz turbolinea'nin askerleriyiz !!!1!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Ben bu üyeleri anlamıyorum.En saçma konulara en saçma cevapları atarlar,csb konularına girer okumayın zebani vs. yazarlar.Turbolinea'yı şahsen tanımıyorum.Ancak, adamın açtığı konulardan yola çıkarak reel hayatta kimse ile konuşmadığını,derdini paylaşamadığını tahmin ediyorum.Gelmiş buraya yazmış tonlarca gereksiz sincap konuları varken,csb'ler varken sazan.avi'ler varken siz bu adamı forumdan gönderemezsiniz.

Konuya girmezsin cevap atmazsın olur biter veya bloklarsın.

Turbo'yu Yedirmeyiz!!

allah hepinizden razı olsun...allah ne muradınız varsa versin...allah sizi cennetiyle ödüllendirsin.

beni anladığınız için çok mutlu oldum.allah razı olsun.

sizi çok seviyorum.

bitmiş hayatımda yeni doğan güneş gibisiniz

SEN DH NİN GÜNEŞİSİN ADETA SENSİZ DH DH DEĞİL SEN GİTTİĞİNDEN BERİ AYDA YILDA BİR GİRİYORUM ABİM BENIM NOLDU SENIN BARDAKİ KAPIŞTIĞIN ADAM SONRA AİLEN NOLDU FALAN

• Bu baslıkta tanıdım turbolinea yı - ledim
  • Turbolinea bu forumda gördüğüm en samimi adam olayları olduğu gibi anlatıyor. Ama turboya karşıyım Forever Atmosferik orası ayrı.
  • Ne istiyonuz lan garipten. Adam forumun efsanelerinden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekmekarasıcips

turboscan değilde su 2000li veletler gitse daha iyi olur

evet bencede...18 yaş sınırı gelmeli.

hatta dh ofis açmalı.üyelikler bu ofis tarafından kabül edilmeli.

o zaman forumun seviyesi de yükselir.

1999 Luyum Mesela. Benimde Sorunlarım Oldu Psikolog a Falan Gittim.

Sizi Tanımıyorum , Hiçbir Konunuzu Da Görmedim Ama Anlarım Hertürlü İnsanlar Büyüdükçe Sorunlar Artar Derler.

Sorunlarınızı Da İstediğiniz Gibi Foruma Yazabilirsiniz. Bunada Kimse Birşey Diyemez Tabikide.

Yaşla Değil Zeka ile Herşey. 20 Yaşında Adam Neler Yazıyor Abi Göreceksin Gülmekten Ölürsün Ya

• Turbo kaç psi basıncın var ona göre sevicem seni

• quote:

Orijinalden alıntı: E30a Biner Yan Yan Gider

Turbolinea bu forumda gördüğüm en samimi adam olayları olduğu gibi anlatıyor. Ama turboya karşıyım Forever Atmosferik orası ayrı.

Devir Turbo devri ilk atmosferik uçar devir yükseldikçe Turbo ışık hızı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Adam haklı harbiden

kardeş şerefimle namusumla para kazanıp ufaktan büyüyüp, güzel bir hatunla evlenip kimseye zararım olmadan mutlu olmak istiorum.
    içimden iyi kötü ne geçiyorsa sizle paylaşıyorum.
    bana inandığınız hak verdiğiniz için tşkler.

Turbocum evlendikten sonra bizi satacakmışsın gibi geliyor eğer öyle yapacaksan hiç evlenme aga sensiz buranın tadı çıkmaz

• Kalsin tabi adamın ne zararı var yalnızlık çekiyor.

• tanımıyorum ama ozellıkle actıgı konulara bakıcam merak ettım

• Bu gerçekten sizin resminiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 17 Mart 2021; 15:17:50 >
  • Turbo iyidir adam derdini soyluyor ne yapsin
    Insallah hem evlenir hem de iyi para kazanirsin diyelim
    Bul birini beyaz esyan ve koltuk takimin benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 25 Ağustos 2014; 6:28:54 >
  • Turbonun dediklerine katılıyorum, forudaki bir çok kişi bende dahil şu sistemde köle sınıfında ve bu adam buna isyan ediyor yanlışı yok, doğrusu var. Onun yerinde kim olsa aynı şeyi yapar.
  • Turboyu evde işsiz işsiz oturan,babasının parasını yiyip g*t büyütenler anlamaz,anlayamaz.Turboyu benim gibi-bizim gibi hayatın kahpe çelmesini yemiş,bir sebepten itilmiş-ötekileştirilmiş,cebindeki 10 kuruşa bile göz dikilmiş,emekçi kişiler anlar.
    Gerçek şu ki Turbo olma yolunda ilerliyorum.
  • Paraya tapan, baba parasi yiyen calismayan tembel biri. Konu acip surekli babasinin servetinden koklatmadigindan yakinir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.