Şimdi Ara

Tur otobüsü devrildi: 17 ölü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dakika.. Muğla- Marmaris karayolunun Sakar Geçidi mevkiindeki virajlı rampada bir tur otobüsü devrildi. Kazada çok sayıda ölü olduğu belirtilirken olay yerine ambulanslar ve sağlık ekibiyle, itfaiye ekipleri de sevk edildi. Muğla Valisi, kazada 17 kişinin öldüğünü 13 kişinin yaralandığını söyledi.

Muğla'da yolcu minibüsünün uçuruma yuvarlanması sonucu ölü ve yaralıların olduğu bildirildi Sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 03 FR 247 plakalı minibüs, Muğla-Antalya karayolu Sakargeçidi mevkisinde uçuruma yuvarlandı. Muğla Valisi, kazada 17 kişinin öldüğünü 13 kişinin yaralandığını söyledi. Olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye ve AFAD ekibi sevk edildi. Ekiplerin bölgedeki kurtarma çalışmaları sürüyor. Muğla istikametinde yol kapatıldı.
    http://www.hurriyet.com.tr/marmaristen-son-dakika-haberi-otobus-devrildi-cok-sayida-olu-var-40456720

• o yol çok virajlıdır.
  • Bence hızlı gitmiştir minibüs çok virajli zaten. Her seferine tedirgin oluyorum orda şahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok üzücü. Allah rahmet eylesin.

• CNN'de 20'ye çıktı yazıyor.11 kişide ağır yaralıymış.Allah rahmet eylesin.Görüntülerde viraja çok hızlı girdiği belli oluyor.Freni patladığı bilgisi de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caga17 -- 13 Mayıs 2017; 14:20:40 >
  • 20-25 defa o yoldan geçmişimdir. Çok pis bir yerdir. Dikkatli ve ağır ağır gitmek lazım. Kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum.
  • Geç kalmadan yetişelim diye baskı falan mı yapıyolar sürücüye anlamıyorum. Turla Çanakkale'ye gittiğimde de zaten yollar kötüydü ve bayağı hızlı sürüyordu. Allaha emanet gidip geldik.
  • Allah rahmet eylesin.

• O mevkii çok sıkıntılı , herkes şikayet ediyor. Ancak çalışma yok , en ucuz şey insan canı ülkemde
  • O mevkii eskiden sıkıntılıydı şimdi 2*2 şerit dönüyor viraj...

Benim düşüncem büyük ihtimal şoför hatalı..

Çünkü yukarıdan aşağıya dönmeye başlamadan yani viraja gelmeden sağ yoldan sol yola geçiyor ortadaki beton bariyerleri devirip oradan da uçurumdan aşağıya alt yola düşüyor otobüs.

En önemlisi orayı tam göremedim ama viraja gelmeden yoldan çıkmaya başlıyor gibi otobüs olay yeri ile ilgili daha geniş ölçekli bir video düşerse anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İl teber -- 13 Mayıs 2017; 15:8:57 >
  • muavinlik yaptığım zamanlar datça-marmaris arası giderken o yolda bende bi ürpermiştim.. sakat yol..
  • Vali 20 can kaybımız var dedi. Ölenlerin ailelerine allah sabır versin

• O yolu 4 sene kullandım, şöyle özetleyim. Her geçtiğimde midem ağzıma geliyordu aşırı virajlı

• Sakar gayet keyifli ama bir yandan da çok tehlikeli bir geçit. Allah rahmet eylesin.

• Allah rahmet eylesin.

O yolda binek araçla giderken dahi bazı virajlarda dönerken araç durma noktasına gelir, o kadar virajlı yoldur. Sanırım freni patladı diye tahmin ediyorum. Allah ailelerine sabır versin.

• 1 kili ölse haber değeri olmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Sakar gayet keyifli ama bir yandan da çok tehlikeli bir geçit. Allah rahmet eylesin.

Akyaka'ya giderken geçilen virajlı yol değil mi burası?
  • hani yol yaptıydı bunlar lan? galiba nedense sadece bu yollar belirli bölgelere yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brooklyn under Moon

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Sakar gayet keyifli ama bir yandan da çok tehlikeli bir geçit. Allah rahmet eylesin.

Akyaka'ya giderken geçilen virajlı yol değil mi burası?

Evet orası

• Benim görüntüden anladığım manzaralı virajın ordan alt yola yani akyaka ayrımının olduğu yere uçmuş. Tam olarak lokasyonu çözebilen var mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.