Şimdi Ara

tüplü soba kullananlar bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
18.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    nasıl aldığınız werim
    birde kaçgün gidiyor tüp

• arkadaşlar yok mu yardımcı olacak
  • Kıp kıp diye bişey varmış çok memnunmuş herkez ondan ama tam bi bilgim yok..
  • kıp kıp ne baba ya
    tüplü soba diom ben
  • tamam işte eskilerden bi markamış arattır bi sen onu..
  • yok baba aygazın tüplü sobası
    kömür sobası yerine onu kullanmyı düşünüyorum
  • tüplü saoba is ve çok pis baş arısı yapıyor bacası yok ya bu arada çin sobalarıda çok kötü gazla sısındığımız
  • doğalgazın metre kübü ne kadar
  • bizde soba var hem tüple hem doğal gazla çalışıor ama doğalgaz olmadıığı için tüple çalıştırıyoruz borusu falanda var is pis olmuyor 1 tüpte aşağı yukarı 1hafta dayanır anneme sordum
  • ben de öğrenciykene kullanmıştım. çok soğuklarda sabahtan akşama yakarsan 1 hafta anca dayanıyo tüp.ve evet kapıyı kapatıp oturduğun için (çünkü öbür türlü oda ısınmıyor) bi süre sonra koku ve baş ağrısı yapıyo. ama elektrikk sobasından daha avantajlı olduğu kesin
  • sağolun beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilemiyorum

ben de öğrenciykene kullanmıştım. çok soğuklarda sabahtan akşama yakarsan 1 hafta anca dayanıyo tüp.ve evet kapıyı kapatıp oturduğun için (çünkü öbür türlü oda ısınmıyor) bi süre sonra koku ve baş ağrısı yapıyo. ama elektrikk sobasından daha avantajlı olduğu kesin

bu avantaj fiyat yönünden mi yoksa daha mı iyi ısıtıyor?
    aynı şeyi elektrikli ısıtıcıyla yapsak ne kadar elektrik yazar?

bu arada konuyu açan arkadaşın avatarını görünce birden ne zaman açtım bu konuyu diye düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tapdk -- 4 Kasım 2006; 16:58:17 >

• dogalgazın m³ fiyatlarını bilen var mııııııııııı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.