Şimdi Ara

Tuncay ŞANLI:FENERBAHÇE 3-1 KAZANIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul'da sponsoru olan bir firmanın fuardaki standını ziyeret eden Tuncay Şanlı, İngiltere'ye döndü.

"İstanbul'a kısa süreli de olsa gelmekten çok mutluyum. Geliş nedenim takımımın sponsoru olan bir firmanın fuardaki standına gittim. Takımımın sponsoru bu firma. Türkiye'de bir atılım peşindeler benden de yardım istediler ben de elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum" diyen Tuncay, eski takımı Fenerbahçe ile açıklamalar da yaptı.

Tuncay, yolda olacağı için CSKA-Fenerbahçe maçını izleyemeyeceğini dile getirirken, "Dualarım ve kalbim onlarla olacak. İnşallah umdukları skoru alırlar. Bu maçı kazanırlarsa bu gruptan kesin çıkarlar. Bu maçı 2-0 veya 3-1 kazanırız gibi geliyor" diye konuştu.

Fenerbahçeli taraftarlarının "Tuncay ruhu" gibi pankartlar açması ile ilgili soruları da yanıtlayan Şanlı, "Onlar ile benim diyaloğum çok farklıdır. Saha içi ve saha dışında. Bana olan sevgileri hala devam adiyor. Benim nasıl bir Fenerbahceli olduğumu nasıl bir insan olduğumu bildikleri için böyle sevgi gösterisinde bulunuyorlar. Ama onlar Fenerbahçeli ve fenerbahceyi sonuna kadar destekliyorlar. Ben de taraftar gibi fenerbahceyi sonuna kadar destekliyorum. Benim fenerbahceliliğimi anlatmama gerek yok ben sahaya çıktığımda Fenerbahçe için sonuna kadar mücadele ediyorum.Benim o ruhu anlatmama imkan yok onu taraftar daha iyi bilir" dedi.

Sporx

• Doğru
  • Skoru tututururmu bilemem ama yarın Fotomaç Efsane fotospor fanatik ve bilumum yalan haber gazeteleri Tuncayı transfer için geldi diye yazacak eminim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Connect

Skoru tututururmu bilemem ama yarın Fotomaç Efsane fotospor fanatik ve bilumum yalan haber gazeteleri Tuncayı transfer için geldi diye yazacak eminim

ocak ayında bizde
    tuncay: taraftarımızı çok özledim
    gazetemize yakın kaynaklara ocak ayında geri dönebilirim açıklaması yapan basarılı futbolcu ingilterede tatsız günler yasadıgını türkiyeyi ve özelikle fenerbahçeyi çok özledigini sözlerine ekliyerek ingiltere yolunu tuttu

• quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

quote:

Skoru tututururmu bilemem ama yarın Fotomaç Efsane fotospor fanatik ve bilumum yalan haber gazeteleri Tuncayı transfer için geldi diye yazacak eminim

ocak ayında bizde
    gazetemize yakın kaynaklara ocak ayında geri dönebilirim açıklaması yapan basarılı futbolcu ingilterede tatsız günler yasadıgını türkiyeyi ve özelikle fenerbahçeyi çok özledigini sözlerine ekliyerek ingiltere yolunu tuttu

Hocam yoksaaaa sende o gazetelerin editörümüsün o kadar iyi yazmışsın hani

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

quote:

ocak ayında bizde

Hocam yoksaaaa sende o gazetelerin editörümüsün o kadar iyi yazmışsın hani

teklif bekliyoruz bakalım enaz onlar kadar iyi salladım

• ocak ayında bizde

yada

Aziz Yıldırım gel dedi.

Bir tanıtım için geldiğini söyleyen Tuncay güvenilir kaynaklardan(askerde komando olan güvenilir adamlar?) alınan bilgiye göre ocak ayında gelmek için yeşil ışık yaktı(nasıl bir ışıksa)Aziz yıldırım evinde yapılan görüşmede prensipte anlaşan Tuncay sene sonuna kadar kiralık gelip sezon sonu nikah tazeleyecek.Aziz yıldırım bu transfer için düğmeye bastı.

işte o düğme
    (kırmızı olan)

• quote:

Orjinalden alıntı: eleanor

ocak ayında bizde

yada

Aziz Yıldırım gel dedi.

Bir tanıtım için geldiğini söyleyen Tuncay güvenilir kaynaklardan(askerde komando olan güvenilir adamlar?) alınan bilgiye göre ocak ayında gelmek için yeşil ışık yaktı(nasıl bir ışıksa)Aziz yıldırım evinde yapılan görüşmede prensipte anlaşan Tuncay sene sonuna kadar kiralık gelip sezon sonu nikah tazeleyecek.Aziz yıldırım bu transfer için düğmeye bastı.

işte o düğme
    (kırmızı olan)

burda her futbolcu için ayrı dugme var galiba

• quote:

Orjinalden alıntı: veneficia

Komik olan ne?
  • Evet aslında çok komik bir durum da yok... Kusura bakmayın..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.