Şimdi Ara

Tüm ZOOM X6 lar buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
435
Cevap
0
Favori
94.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de öyle, hiç yavaşlama görmedim.. Modemden modeme fark edecek hali yokya kesin Telekomun hatlarının yavaşladığı bir geceye denk gelmiştir bence...
  • 1 haftadır internet cafede zoomx6 kullanıyorum sadece modemin üstüne güneş vurunca donuyor onuda sıcaktan yapıyor çözzdüm güneşliği çekiyorum sorun kalmıyor takılma filanda yok 24 saat açık cafede ve wireless sisteminide kullanıyorum laptopumla hiçbir kopma olmuyor
  • O zaman sıcağa pek gelmiyor, gerçi bende de 24 saat açık ama hiç ısınmıyor tabi gölgede yerini unutuyorum aşırı sıcağa maruz kalsa belki yapar ama yapmadı.
  • @raptor2006
    herkez gibi bende x5 e guvenip x6 aldım modem alırken wireless yoktu o zaman :(((
    @seymen1
    sıcakdan olabilir gercekten ciddi bir ısınma söz konusu...

teknick hic yorum yazmamışın hocam sattın mı yoksa modemi :D:D
  • teknick i bilmiyorum ama müşteri çıkarsa ben satabilirim x6 yı
    bu arada yeni firmware yi yükledim gerçi bende eskidende sorun yoktu ama bu daha bi sorunsuz görünüyor
  • Arkadaşlar bende yeni ZOOM X6 aldım ve 2.0.3 versiyonu yüklü ancak WPA şifrede sinyal kalitesi ve stabilite düşüyor.Acaba bu zoom x6 larda mac fliter varmı varsa nasıl yapılır?

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wi_fiii -- 28 Mayıs 2006; 19:37:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wi_fiii

Arkadaşlar bende yeni ZOOM X6 aldım ve 2.0.3 versiyonu yüklü ancak WPA şifrede sinyal kalitesi ve stabilite düşüyor.Acaba bu zoom x6 larda mac fliter varmı varsa nasıl yapılır?

Saygılar...

Yani herkez bişeyler söylüyor bende deniyorum yok yok, takılmada yok ısınmada yok efendim WPA şifresi konunca zaten o var, sinyal de düşmüyor modemden modeme fark olacak hal yokki, yok diye diye modeme nazar değdirecem şimdi :-))) Benim modem çok güzel işliyor son firmware ile, herkezin beklentilerimi yüksek modemlerden anlamıyorumki...
  • Arkadaşlar bende x6 maduruyum 2 ay oldu alalı 4 kez servise yolladım sonunda modemi degiştirdiler ama ne çare hiç bir işe yaramadı yine sorun yaşıyorum. ilk açtıgımda internete giriyorum ilerleyen saatlerde explorer açmıyor derken internet gidiyor bilgisayarı açıp kapattıgım zamanda internete baglanmıyor bu arada link ışıgı sönmüyor o sabit.
    Yeni yazım yüklü geldi modemde ama nafile arkadaşlar kafayı yicem ne yapmam lazımmmmmm
  • sat baska bi modem al

x6 lar boyle iste
  • arkadaşlar bende yeni bir x6 kullanıcısıyım ve şöyle bir bakındımda saldırılardan bahsetmişsiniz ip karalisteye alma falan bunlar için modem üzerinde bizim ayrı bir ayar yapmamız gerekiyormu birde zoom un sayfasında firmware baktım ama bulamadım
  • raptor2006 saol firmware için peki bu saldırılar için benim yapmam gereken bi ayar varmı yoksa fabrika ayarlarında zaten etkinmi?
  • Hiçbir ayarını kurcalama zaten port açmazsan bişey yok, fabrika ayarları yeterlidir.
  • ya arkadaşlar bu modem beni deli edecek.Hattımda kesinlikle sorun yok emule u açıyorum indirmeye ancak bağlantı yavaş yavaş kitleniyor!!!ancak sadece adsl kitleniyor ve internete giremiyorum(10.0.0.2 panele ulaşıyorum çok rahat) ancak sadece adsl gidiyor link ışığı yanık olmasına rağmen.10 gün açık bırakın download yapmayın böyle bir oyun olmuyor.yani zorlayınca sorun oluşuyor..!! Bu sorunu daha önce yaşayan varmı firmware 2.0.3 son olanı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wi_fiii

ya arkadaşlar bu modem beni deli edecek.Hattımda kesinlikle sorun yok emule u açıyorum indirmeye ancak bağlantı yavaş yavaş kitleniyor!!!ancak sadece adsl kitleniyor ve internete giremiyorum(10.0.0.2 panele ulaşıyorum çok rahat) ancak sadece adsl gidiyor link ışığı yanık olmasına rağmen.10 gün açık bırakın download yapmayın böyle bir oyun olmuyor.yani zorlayınca sorun oluşuyor..!! Bu sorunu daha önce yaşayan varmı firmware 2.0.3 son olanı...

Herkez son iki gündür hatlarda yavaşlık var diyor illaki modemden mi olacak..
  • Bende son 2 gündür akşamlar zoom x6 dan nete giriyorum. Modemi açıyordum daha yarım saat olmadan korkunç bi yavaşlık vardı. En son dün akşam başka bir modem taktım. Zoom x6 'nın hızına bile yaklaşamadı. Telekom 'u aradım son bir haftada bazı bölgelerde arıza olduğunu söylediler. Sorun modemden değilmiş.
  • Zoom x6 firmware 2.0.3-70 versiyonunu inceledim. Gayet guzel olmus. Daha basic setyp ta ayarlarinizi otomatik algilayan bir sistem geliştirmişler. Firewall menüsünde intrusion detection kısmını disabled yaptım. Modemin performansında artış oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: asterix25

Bende son 2 gündür akşamlar zoom x6 dan nete giriyorum. Modemi açıyordum daha yarım saat olmadan korkunç bi yavaşlık vardı. En son dün akşam başka bir modem taktım. Zoom x6 'nın hızına bile yaklaşamadı. Telekom 'u aradım son bir haftada bazı bölgelerde arıza olduğunu söylediler. Sorun modemden değilmiş.

Aynen senin yaptığını bende yaptım, başka bir wireless modem ile baş harfi D, denedim , kesinlikle berbattı, şimdi bu modemin kıymetini ve kolay menülerini takdir ediyorum, hatlardaki sorunları modeme yansıtmayalım taki başka modemler bu hatlarda çok berbatlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: asterix25

Zoom x6 firmware 2.0.3-70 versiyonunu inceledim. Gayet guzel olmus. Daha basic setyp ta ayarlarinizi otomatik algilayan bir sistem geliştirmişler. Firewall menüsünde intrusion detection kısmını disabled yaptım. Modemin performansında artış oldu.

Bu intrusion detection, içeri sızmaları saptayan özellik değilmi? Kapatmak güvenliği tehlikeye sokmuyormu?
  • Ben kapattım hiç bir zararı olmadı.ayrıca yeni çıkan uk 2.03.70 firmwareyi kullanıyorum bu daha iyi adsl daha hızlı Bodrum Yalıkavakta oturuyorum saniyede en fazla 877.7 kbit saniyeye çıkabiliyor modemim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoomx66 -- 4 Ağustos 2006; 6:04:08 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.