Şimdi Ara

Tüm Spectrum Kasası Skinleri(Silahları) Showcase/İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm yeni spectrum kasası silahları oyun içi incelemesi/showcase.
    https://www.youtube.com/watch?v=se8B4K3YbSc

Ayrıca Tüm Spectrum Kasası Bıçakları İçin
    https://www.youtube.com/watch?v=DbWdKlxI8lk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 23 Mart 2017; 16:52:20 >

• Kanalin hayirli olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Kanalin hayirli olsun.

teşekkürler
  • Şöyle çöl isyancısı gibi pis bir ak neden çıkarmazlar anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Şöyle çöl isyancısı gibi pis bir ak neden çıkarmazlar anlamıyorum.

Çöl isyancisi kadar pislik olmasada bknz: Ak47 Neon Revolution. Biraz daha renklisi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuelTaLas

quote:

Çöl isyancisi kadar pislik olmasada bknz: Ak47 Neon Revolution. Biraz daha renklisi :D

Çok renkli, glock ve ak çöl isyancısını bağımlı gibi kullanıyorum, her silaha gelse hepsini alırım, silahlar savaş aletleri ve böyle endüstriyel tasarımlar hiç yakışmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Çok renkli, glock ve ak çöl isyancısını bağımlı gibi kullanıyorum, her silaha gelse hepsini alırım, silahlar savaş aletleri ve böyle endüstriyel tasarımlar hiç yakışmıyor.

Zevk meselesi tabi bende seviyorum çöl isyancisini ama daha cok grafiti tarzi seyleri seviyorum 2 3 yildir ates yilaniyla saheser kullaniyorum o yuzden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zevk meselesi tabi bende seviyorum çöl isyancisini ama daha cok grafiti tarzi seyleri seviyorum 2 3 yildir ates yilaniyla saheser kullaniyorum o yuzden :)

Ateş yılanını çok büyük beklentiyle alıp skinden hiç bir zevk alamadım, hepsini döndüm dolaştım yine pisliği buldum. :)

Kanalınız hayırlı olsun bu arada.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ateş yılanını çok büyük beklentiyle alıp skinden hiç bir zevk alamadım, hepsini döndüm dolaştım yine pisliği buldum. :)

Kanalınız hayırlı olsun bu arada.

çok teşekkürler

• Chroma kasasından sonra skinlerin b*ku çıktı resmen ya zevkler ve renkler tartışılmazda atölyede çok daha iyi güzel skinler varken bunları nasıl onaylıyorlar hala anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufemreclskn16

Chroma kasasından sonra skinlerin b*ku çıktı resmen ya zevkler ve renkler tartışılmazda atölyede çok daha iyi güzel skinler varken bunları nasıl onaylıyorlar hala anlamış değilim.

Bu skinin güzelliğiyle alakalı değil. Haklısınız çok fazla güzel skin var fakat valve çok güzel 'flashy' skinleri oyuna eklemekten kaçınır. Bunun nedeni skinlerin aşırı güzel olması durumunda marketi olumsuz etkilemesi. İkinci durumsa valve skinlerin silaha tam oturmasına çok büyük önem veriyor. Yani bu birazda balans meselesi god tier kasa yapıp diğer skin ve kasaları harcamak istemiyorlar. God tier ekleyecekleri zamanda bunu kasaya koyarak sıradan 'common' değil harita drobuna veya operasyona koyarak ender 'rare' şeklinde sunuyorlar. Bknz : awp medusa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 26 Mart 2017; 16:43:31 >

• QuelTaLas kullanıcısına yanıt
    Dostum marketi nasıl olumsuz etkiliyebilir örnek verebilirmisin tam anlamadımda fiyat anlamında mı dedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ÇALIŞKAN_

Dostum marketi nasıl olumsuz etkiliyebilir örnek verebilirmisin tam anlamadımda fiyat anlamında mı dedin?

Fiyat anlamında söyledim atölyede o kadar çok güzel skin var ki valve o skinleri eklemeye kalksa kimse ak vulcan ak çöl isyancısı veya awp hyper beast gibi skinlerin yüzüne bakmaz. Kasdetmeye çalıştığım şey buydu yani çok iyi skinleri kutulara ekmelezler. Ayrıca skinin çok güzel durması silaha tam oturduğu anlamınada gelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 26 Mart 2017; 17:17:22 >
  • Dediğin Mantıklı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.