Şimdi Ara

TÜM PUAN TÜRLERİNE TERCİH TAHMİNİ YAPILIR(TUTTURABİLDİM Mİ MERAK ETTİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
5
Favori
18.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yani açıkçası her gün bıktım şu konuları görmekten hep aynı sıralamam şu listem şu ne gelir? Forumda yuzlerce konu var bununla ilgili.O yüzden insiyatif alarak ben sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım.Sadece ben değil bu konu başlığı altında yardım etsin herkes birbirine.Sizden istenenler tercih listesi,sıralamanız,yazdıklarınızın sıralamasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okansss -- 18 Ağustos 2012; 4:48:11 >

• Yorumlarınızı bekliyorum.

Sıralamam : 74800 civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: namsar29

Yorumlarınızı bekliyorum.

Sıralamam : 74800 civarı.
    @sarman29 sakarya bilgisayar 2.öğretim gelir gibi duruyor bu sene hem sınav zorluğu,hem de kontenjan artışından dolayı.Puan sisteminde değişiklik de olsa sonlardan girersiniz bence.

• Siralamam 109k
    1.Ist iktisat 66k
    2.ytü iktisat io 75k
    3.ist iktisat io 99k
    4.Marmara iktisat 83k
    5.ist ekonometri 107k
    6.marmara iktisat io 110k
    7.Ist ceko 101k
    8.marmara ceko 99k
    9.ist ceko io 122k
    10.marmara ceko io 121k
  • quote:

Orijinalden alıntı: okansss

@sarman29 sakarya bilgisayar 2.öğretim gelir gibi duruyor bu sene hem sınav zorluğu,hem de kontenjan artışından dolayı.Puan sisteminde değişiklik de olsa sonlardan girersiniz bence.

Ktü şansı yok mu diyorsun.

Teşekkürler bu arada yorum için.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sıralamam 121557

MF4

İstediğim yerin 1. ve 2. öğretim sıralaması: 123.000 ve 158.000

Açıkta kalır mıyım?

Teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar yani açıkçası her gün bıktım şu konuları görmekten hep aynı sıralamam şu listem şu ne gelir? Forumda yuzlerce konu var bununla ilgili.O yüzden insiyatif alarak ben sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım.Sadece ben değil bu konu başlığı altında yardım etsin herkes birbirine.Sizden istenenler tercih listesi,sıralamanız,yazdıklarınızın sıralamasıdır.

pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldfingers

Siralamam 109k
    1.Ist iktisat 66k
    2.ytü iktisat io 75k
    3.ist iktisat io 99k
    4.Marmara iktisat 83k
    5.ist ekonometri 107k
    6.marmara iktisat io 110k
    7.Ist ceko 101k
    8.marmara ceko 99k
    9.ist ceko io 122k
    10.marmara ceko io 121k

%40 3.tercih %60 7.tercih gibi benim fikrim bütün ihtimalleri göz önünde bulundurarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Sıralamam 121557

MF4

Açıkta kalır mıyım?

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    132 bindeyim 120 bin ile alan bölümlerin gelme olasılığı nedir sence ? tm1 puan türünde
  • quote:

Alıntıları Göster
    tm1 sıralamam 7171. tercihlerim:
    1)boğaziçi işletme(1100)
    2)boğaziçi iktisat(1700)
    3)orta doğu teknik işletme(6200)
    4)orta doğu teknik iktisat(9400)

yorumlarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

quote:

ktü biraz sıkıntılı gibi ama belli olmaz şansınız elbette var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarman29

quote:

ktü biraz sıkıntılı gibi ama belli olmaz şansınız elbette var.

Alıntıları Göster
    TM-1 300k 281k lık yere girme şansım varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Sıralamam 121557

MF4

Açıkta kalır mıyım?

Teşekkürler.

Bence açıkta kalmanız güç bir durum 1.öğretim gelmeyebilir şansınızı %50 görüyorum ama 2.öğretim büyük ihtimalle gelicek gibi sürpriz olmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hande_yıldız

132 bindeyim 120 bin ile alan bölümlerin gelme olasılığı nedir sence ? tm1 puan türünde

Alıntıları Göster
    01. Tercih 201450028 FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Meslek Yüksekokulu/Adalet (Tam Burslu)--Yeni
    02. Tercih 202550696 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Adalet Meslek Yüksekokulu/Adalet (Tam Burslu)--144.550
    03. Tercih 202550624 İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) (Tam Burslu)--Sınavsız
    04. Tercih 204150516 MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Tam Burslu)--224.860
    05. Tercih 204550124 NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Nişantaşı Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Tam Burslu)--238.260
    06. Tercih 204550142 NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Nişantaşı Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ) (Tam Burslu)--297.860
    Y-YGS-3 361,56215 183578
    Y-YGS-4 356,74199 173681

• quote:

Şansınız var ama bu yıl bence daha da zorlaştı.Puan hesabı değişti çünkü edebiyata girmeyen sayısalcıların puanı 100 civarı az hesaplandı bir sayısalcı ygs si ve lys 1i iyiyse gayet tm de 50-100 bin civarına girebilirdi.Ama gene de arz-talep meselesidir şansınızı zayıf görüyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorki_51

tm1 sıralamam 7171. tercihlerim:
    1)boğaziçi işletme(1100)
    2)boğaziçi iktisat(1700)
    3)orta doğu teknik işletme(6200)
    4)orta doğu teknik iktisat(9400)

yorumlarsanız sevinirim.

Odtüyü zorlarsanız puan hesabının size bir etkisi olmaz kontenjan,yeni açılanfakülteler,sınav zorluğu lehinize ancak odtü çokça talep gören bir yer olduğundan net bir yorum yapamıyorum şansınız yarı yarıya bence.Ama iktisat garanti gibi duruyor.
  • quote:

quote:

Şansınız var ama bu yıl bence daha da zorlaştı.Puan hesabı değişti çünkü edebiyata girmeyen sayısalcıların puanı 100 civarı az hesaplandı bir sayısalcı ygs si ve lys 1i iyiyse gayet tm de 50-100 bin civarına girebilirdi.Ama gene de arz-talep meselesidir şansınızı zayıf görüyorum ama.

Alıntıları Göster
    odtü ee 2680
    bilkent bilgisayar 3400
    bilkent makine 5800
    odtü bilg. 5600

sıra 3744 ?

• quote:

quote:

tamam önceden girebilirdi bu sene girmedi bunun sıralamalara etkisi nasıl olacak peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka2an

TM-1 300k 281k lık yere girme şansım varmı?

Şansınız tabi ki de var.Ve bence o sıralamalarda bu yıl büyük değişikler olacak.Kesin gelecek demiyorum ama gelir bence girersiniz.
  • Selam benim ts1 20801deyim dumlupinar sosyal bilgiler ogr. 25.300den aliyor girebilir miyim sizce
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.