Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.158
Cevap
87
Favori
730.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reis bu bir gerçek Turkcell'in eline kimse su dökemez. Gerek hız konusunda, gerek çekim konusunda, gerek hızlı destek konusunda.

Ama teknoloji çağındayız, yani interneti yoğun kullandığımız, GB'ların havada uçuştuğu çağdayız. Turkcell'de ki fiyatta adamı titretiyor yav, GNÇ denen bir meret var sırf gençleri k*zıklamak için yapılmış bir kampanya.

9 GB 50 bilmem kaç lira. :D?

Akıl olsa özel bir kampanya yapsa gençlere 15 gb 39 tl gibi akar gider.

Vodafone gibi yenilik yapsa akar gider, misal nasılda yaptılar freezoneye özel 1 günlük limitsiz internet?

Turkcell'in şuan karnı doymuş durumda, 30 küsür milyon abonesi var.

O abone sayısı 20 milyonlara düşse, bak nasıl kampanyalar, indirimler havada uçuşuyor.

1-Turkcell (performans)
    2-Turk Telekom (fiyat/performans)
    3-Vodafone (fiyat)

benim gözümde, bu yüzden TT Mobil'i de deneyeceğim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 50+50 çok iyi reisim ya, sanada yakışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Eyvallah reis adamsın kralsın.

Vodafone hotspot sınırsız + internet sinirsiz vermeye devam ediyor mu?

• Turkcell benide tarife anlamında hiçbir zaman memnun etmedi, hep fahiş fiyat ödüyorum, tek kızgınlığım o. Ama bırakmada bırakamıyorsun, olmazsa olmaz oldu artık.

Keşke diğerleri atak yapsa abone sayısı 20'ye kadar düşse de avantajı ele geçirse ama oda artık imkânsız gibi birşey. 1 ay falan şebekesi olmaması lazımTÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM 

• Maalesef artık o iş bitti. Tezgah açanlar paçayı kurtardı. Yeni sınirsızlar çok kötü.

• Ev / 3 Operatör TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Veriyor reis ama çok uğraşırsan.

Şikayetvar'dan yazarsan ya da Vodafone Ceo'su Engin Aksoy'a mail atarsan seni

169 liralık limitsiz redliye geçirebilirler.

4.5G hızında hız sınırı olmayan limitsiz mobil internet, limitsiz dakika ve limitsiz sms ve de hotspot limitsiz

• Bolu Abant gölü parkı (800) TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Bolu, 14 burda avm TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Turkcell / 2100 / LTE-A / S10+ TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Örencik köyü, Bolu merkez TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Turkcell / LTE / 1800 / S10+ TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• 10 MHz ile 20 MHz arasındaki fark ne, 10 olunca ne oluyor 20 olunca ne oluyor bunu anlayamadım. NetMonsterdan bakıyorum hattım hep 10 MHz gösteriyor.

• Vodafone 4G LTE-A Speedtest / 1800 / Oppo A15 (Cat6)

Photo : TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Speedtest : TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 15 Haziran 2021; 17:9:25 >

• Telefonun o an bağlanmış olduğu frekanslara *#0011# tuşlayarak erişebilirsiniz. Frekans sabitleme/band selection istiyorsanız iş değişir. Netmonster App içerisinden girilen gizli menü var onun için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10Mhz tek şeritli devlet yolu, 20Mhz duble E80 yolu.

Voda'da 1800 yayını sadece 10Mhz olarak var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani hocam 20 MHz daha mı hızda iyi?

• 10mhz ile 60mbps alırken, geçenlerde 20mhz'e çıkarttılar ve 150'ye yakın alıyorum.

• Bu 20 MHz'i en çok veren firma kim peki, tahminim Turkcell.

• Hattan mı, telefondan mı kaynaklı bilmiyorum telefonun arama klavye kısmına *#xxxxxx* gibi kodları giriyorum birşey çıkmıyor. Arıyorum o kodu MM kodu geçersiz diyor.

• 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.