Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (755. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.163
Cevap
87
Favori
730.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sapanca Mahmudiye 3 operatör 4.5g hiz testi.

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca lifecell ve bazı kısa süreli kampanyalı paketlerde traffic shaping yapıp yoğunluğa göre hızı düşürüyorlar hocam

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Nilüfer İhsaniye mi orası hocam?

• IsaSametT kullanıcısına yanıt
    Turkcell in dandik dandik işleri ne beklersin

kendi pakettinden yapıldı hız testi hat kurumsal olduğu için pakettede Paketiniz şebekede 1. önceliklendirme özelliğine sahiptir. Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunluğunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.

Band7 de 100 mbps den fazla hız alamadım senelerdir orası öyle ama diğer 2 istasyona önceden max 200 alırken şimdi 300 ü geçiyor
    apt arasında direkte olduğu için fazla kişi kullanamıyor .

5gb 65 lira görünüyor sitede gelen fatura 24.5
    61 lira indirim var işte cep taksit görünüyor 7 liraya da durma özelliğini itelemeişler vergiler le 24.5

• hocam o Turkcell değil

evet tabela da görünüyor band7 komple mahalleye bakıyor diğerleride sokak aralarındaki istasyonlar

2100 yakalayamadım test alacaktım bir kere bağlandı daha göremedim
  • Kuaförün olduğu yer dimi? Arkadaşı oraya uğratıp test yaptıracağım ben de bi

• Türk Telekom 4.5G LTE-A 1800+1800 20Mhz

• Telekom da 1800+1800 30 MHz ediyor hocam.

MHz konusu hakkında pek bir bilgim yok hocam. Netmonster uygulamasındaki yazan bilgiye bakıyorum genellikle. Bazi lokasyonlarda da 10MHz olabilmekte hocam. Uygulamada mi bir hata var yoksa telefonum mu desteklemiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 20 Eylül 2020; 16:7:56 >
  • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 Mbps olacaktır. Önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. almayı düşündüğüm kampanya içeriğinde bu yazıyor cidden böyle bir sınırlama var mı yaa
  • O metnin yer aldığı bir çok Turkcell paketi kullandım. 260Mbps aldığım yerler de oldu 150-160 civarı da. Yani hiz limiti yok hocam. 2.Onceliklendirme muhabbeti genelde yoğun lokasyonlarda kullaniliyor.
    Mesela, yoğunluk olan bir lokasyonda Platinum paketli birisi 70-80 alıyorsa siz 40-50 alıyorsunuz . Onun dışında 100mbps gibi bir limitleme bulunmamakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB01A2BC7 -- 20 Eylül 2020; 16:6:16 >
    sitenin altında var kuaför alacağı hız belli 320

yanında ki de Telekom Antenleri varklı 2g ve 3g var sadece

Bu Telekom 337 kodlu istasyonn Band3 20 mhz band 20 de 10 mhz var

300 üzeri hız alınan istasyon Bu da Turkcell 29 kodlu istasyon Band20 10mhz Band3 de 10 +20 mhz var

Telekom Band3 de 30 mhz kullansa çıkmazmıydı burada

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB01A2BC7

MHz konusu hakkında pek bir bilgim yok hocam. Netmonster uygulamasındaki yazan bilgiye bakıyorum genellikle. Bazi lokasyonlarda da 10MHz olabilmekte hocam. Uygulamada mi bir hata var yoksa telefonum mu desteklemiyor?
    NetMonster CA tahmini konusunda pek sağlıklı değil. Türk Telekom'da 2 farklı 1800 MHz EARFCN'i var. 1450 EARFCN 20 MHz, 1306 EARFCN 10 MHz.

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bu Telekom 337 kodlu istasyonn Band3 20 mhz band 20 de 10 mhz var

300 üzeri hız alınan istasyon Bu da Turkcell 29 kodlu istasyon Band20 10mhz Band3 de 10 +20 mhz var

Telekom Band3 de 30 mhz kullansa çıkmazmıydı burada
    Hocam Telekom ucuza kaçıp genelde normal bölgelere 1450 20 MHz + 6200 10 MHz veriyor. Yoğun bölgelere 1306'lık 2. Band 3 taşıyıcısını ekliyor, daha da yoğun olan bölgelere 3200 EARFCN'li Band 7'lerini ekliyorlar.

• https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-hizini-deneme-kampanyasi bu olay sayesinde herkesin APN AMBR denilen hız limiti 600/50. Ama önceliklendirme çalışıyor.
    Yani Turkcell deki gibii çıkacak b20 ve Band3 30 mhz istasyonda alınan hız Bi 10 mhz daha açsa 300 ü bulurum 😁 diğeride vodafone band7 var

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Yani Turkcell deki gibii çıkacak b20 ve Band3 30 mhz istasyonda alınan hız Bi 10 mhz daha açsa 300 ü bulurum 😁 diğeride vodafone band7 var

Mi 9T ve 9T Pro global modellerinin desteklediği taşıyıcı birleştirme komboları bunlar.

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Vodafone anı yaşa

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.