Şimdi Ara

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.163
Cevap
87
Favori
730.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

ya yeni bi istasyon yada baza 4g eklerler her zaman ki gibi
    2100 3g orada iş görmez

Anladığım kadarıyla kişi kapasite sınırı var. Atıyorum 1000 kişi yanlış mı anladım? Bu kapasite arttırılamaz mı? Telefon 3-4 diş çekiyor aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazymecheng C kullanıcısına yanıt
    Hocam il ilçe mahalle neresi? Ben her zaman söylüyorum hangi hat nerede iyi çekiyorsa en iyisi o. Zira dün yazdım bende 1 aydır Ankara mamak hakimler köyünde sorun yaşıyorum sorunda şu normal zamanda 50-60 mb hız alırken yoğun saatte özellikle akşam 6-10 arası 0.70-3mb arası hız oluyor.Dşyeceksinki geç diğer hatlara avea ve turkcell evde şebeke gidiyor ulaşılamıyor Vodafone giriş katta bile full sırf bu sebepten.Haa şu var Türkiye de 3g kalkıp full 4g ye geçince asıl o zaman Vodafone işi kotarır diyorum sebep daha iyi kapsama daha iyi hız artı bantların tamamı 4g ye geçer 3g bantları da 4g ye aktarılınca uzun menzil 800 VE 900 mhz frekansı ile Vodafone işi kurtarır. Şu an 15-20 mb hız olsun yeter göz değil kapsama önemli hız nerede önemli çok yoğun yerlerde onu da zaten yapıyor Vodafone kalabalık yerlerde 2600 den 4,5g+ veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: m398

Hocam il ilçe mahalle neresi? Ben her zaman söylüyorum hangi hat nerede iyi çekiyorsa en iyisi o. Zira dün yazdım bende 1 aydır Ankara mamak hakimler köyünde sorun yaşıyorum sorunda şu normal zamanda 50-60 mb hız alırken yoğun saatte özellikle akşam 6-10 arası 0.70-3mb arası hız oluyor.Dşyeceksinki geç diğer hatlara avea ve turkcell evde şebeke gidiyor ulaşılamıyor Vodafone giriş katta bile full sırf bu sebepten.Haa şu var Türkiye de 3g kalkıp full 4g ye geçince asıl o zaman Vodafone işi kotarır diyorum sebep daha iyi kapsama daha iyi hız artı bantların tamamı 4g ye geçer 3g bantları da 4g ye aktarılınca uzun menzil 800 VE 900 mhz frekansı ile Vodafone işi kurtarır. Şu an 15-20 mb hız olsun yeter göz değil kapsama önemli hız nerede önemli çok yoğun yerlerde onu da zaten yapıyor Vodafone kalabalık yerlerde 2600 den 4,5g+ veriyor

Trabzon Ortahisar Uğurlu Mahallesi.

TT eskiden 2100 den 3G veriyordu. Fazla iyi çekmesede internete girilebiliyordu. Şimdi 900mhz 3G sinyali geliyor. Full çekiyor fakat ağa bağlanılamıyor hatası alıyoruz. İnterete girmiyor arama yapmıyor. Baz istasyonu Akçaabatta tokinin orda. Yoğun bir nüfusa hitap ediyor. Köyde birkac baz istasyonu var. Fakat tepelik arazi oldugu icin biz kuytuda kaliyoruz. Sadece akcaabattaki bazı görebiliyoruz.

Aynı mevkiide Vodafone 3G 2100mhz ve 4G 900mhz sinyal geliyor. Bağlantı sıkıntısız.

Turkcell 3G 2100mhz sinyal geliyor. Bağlantı sıkıntısız.

Anlamadığım husus TT full çekerken neden arama ve internete girme islemleri yapılamıyor. Ağa bağlanılamıyor.

Taahhütün dolmasını bekliyorum.

900 yayını uzak yere verirken hizmet alınan abone az oluyor

2100 da uzağa gitmiyor ama daha faZla abone iş görüyor

Teknik bilgisi olan daha detaylı açıklar zaten

Tek 900 anteni ile olacak iş değil yani

4.5 g kurarlarsa işi kurtarır

Nüfüs ne kadar Doğuda 10 bin yukarısına 4.5g kurmuşlardı

• Kardeşim bence Türk Telekom un oradaki bazında bir sıkıntı vardır. Bak şimdi buraya Ankara Mamak Karşıyaka mahallesi için turkcell Vodafone ve Türk Telekom kapsama haritası yükleyeceğim. Bizim burada dışarda Vodafone full 4g Turkcell Full 4g+ veya 4g Türk Telekom 2 diş 4g veya 4 diş 3g çekiyor. Ev içerisinde ise Vodafone Full 4g Turkcell 2-3 diş 4g veya 3g bazen şebeke gidiyor. Türk Telekom ise 2-3 diş 3g çekiyor veya şebeke gidiyor. Kurban bayramında şöyle bir durum oldu Vodafone 4g çekerken sıkıntı yoktu telle konuşurken 4g den hspa moduna geçiyordu sonra kurban bayramında 4g den 3g ye düştü konuşurken ve internete girilmiyordu hiç 3g yazarken. Aradan 1 ay geçti şimdi eski haline döndü.Ben Ankara bölge ile görüştüm gelip ev içi ve dışı ölçüm yaptı vodafone ve arızayı hallettikten sonra sıkıntı yok arkadaşlar.Bence Trabzon bölge sorumlusuna ulaş veya şunu yap en iyi çözüm şu twitterden paul Donny e mesaj yaz anında dönüyor Türk Telekom sonuçta CEO bu borumu adam ilgileniyor Allah var. Bizim sokakta internet kablosunu TEDAS kopardı 1 hafta aradım mail attım gelen giden yok sonra twitter dan bir mesaj attım sabah erkenden aramalar ve öğlene kadar kablo bağlandı😀😀😀😀😀 hocam bunu dene bak hızlı bir çözüm olacak

• Sıralama Türk Telekom Vodafone Turkcell

TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

• Yogun saatte bu bile basari
    edit:upload yetersiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsO6 -- 26 Kasım 2017; 19:0:26 >

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bence de antende sıkıntı var. Bölge yetkilisine ulaşmak çok istedim. Bu konuda bilgi paylaşmıyorlar. Ceo ya Türkçe mi twit atmak lazım? Artık bu işi Paul bey çözer.

• TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] 5G YE DOĞRU ADIM ADIM

Band20 Bursa Mustafa Kemalpaşa

Evet hocam Türkçe. Başından ne geçtiyse ne sıkıntın varsa yaz gönder hatta hız testi yap ekran görüntüsü alıp onu da yolla sonucu buradan bana da yaz. Bu arada NPERFTEN kapsama haritası eklersen bakarız

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    bende kullanmıyorum hocam vodafoneyi sinyal durumu berbat olduğu için, bu arada 50gb olayı nasıl oldu :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elmandrill E kullanıcısına yanıt

Forumda üyenin biri geldi satışa çıkardı paketi sonra kayboldu

inandırmak için eski üyelerden birine ücretsiz tanımlıcam dedi bana tanımladı 2 senelik 50gb aktif sürede 1 kere 15 tl yükledim daha yükleme yapmıyorum aktif sürede 385 gün sonra dolacak 😀tl yanmasın dedim anca yarısını transfer edebildim tl lerin bide o saçmalığı var Vodafone nin

2019 da bitecek görünüyor paket

• m398 M kullanıcısına yanıt
    Şu Paula başka yerden ulaşabilirmiyiz yazsak

Wowifi yi yapmayı düşünüyorlar mı diye Bizim binada giriş katında az çekiyor b2 de daha iyi yukarlarda daha da sıkıntılı

Bina ile ilgilenin yada WiFi aramayı aktif edin deyim

• Vodafone band 20 iki diş çekimle bu hız fena değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şu Paula başka yerden ulaşabilirmiyiz yazsak

Wowifi yi yapmayı düşünüyorlar mı diye Bizim binada giriş katında az çekiyor b2 de daha iyi yukarlarda daha da sıkıntılı

Bina ile ilgilenin yada WiFi aramayı aktif edin deyim

Ben az önce twitter'dan kırsalda ki evimde yaşadığım 3G problemini aktardım ilgileneceğini söyledi.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Benim bilgileride vereyim benim adımada yazın sosyal medya kullanmıyorum. Şimdi bi yazı için açmayım dedim 😀

• scoopi kullanıcısına yanıt
    Saat olmuş gecenin yarısı olsun o kadar da 😃 bügün upload sıkıntı var 😀evde band 20

Uzaklık fark ettiriyor yada hala uyumadı herkeş yoğunluk var 😃

• quote:

Benim bilgileride vereyim benim adımada yazın sosyal medya kullanmıyorum. Şimdi bi yazı için açmayım dedim 😀

Hocam bende başkasının hesabından yazdım vallahi yoksa bende kullanmıyorum sosyal medya hatta hesap sahibine aynen böyle dedim sırf bunun için hesap mı açayım diye

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Çözüme gidecekse sırf size ulaşabilmek için hesap açtım derim yazarım bi mesaj artık

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam ilginçmis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.