Şimdi Ara

tum karakterler 70 skill gorevleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    30 Opals 20 Magic Hammers 50 Tyon meat 30 Orc Bracelets
    1 Silver Bar 1 Scream Scroll 1 Tail of Lesath

Rogueler icin :

1 Fang of Bakirra 5 Abyss Wings 20 Cursed Bones 1 Magic Shield Scroll(62 kagıtı) 1 Silver Bar 30 Blood of Glyphodonts 50 Tentacles

Priestler icin :
    1 Judgment Scroll 1 Feather of Harpy Queen 1 Silver Bar 30 Zombie Eyes 50 Poison Sacks

30 Crystals 2 Abyss Eyes

Mageler icin : 1 Silver Bar 1 Absolute Power Scroll 1 Tail of Shaula 30 Bones of Dragon Tooth

20 Sweeping Potions 30 Crude Saphires 50 Bee Stings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MgKPr1est -- 29 Temmuz 2008; 0:48:39 >

• KESİN BUDA EL EMEĞİDİR
  • Myfree senin amacın beni kootulemekmi anlamıorum sor istedigini diorum ben bu zmana kadar edanada 75 mage kasmısım bende ii kimse bilemez uskoyu cok char deistirdim cok skill acttırdık adam gibi soırun varsa sor cevaplayalaım yoqsa sen uplama senden up istemem zaten eger bi admin varsa bu arkadasın banlanmasını istiorum
  • seni kötülemek istemyorum ama başka yerden alıp buraya kopyaladığın yazıyı kendin yazmış gibi gösteriyorsun Alıntı demek insanı alçaltmaz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_25152523/mpage_1/key_//tm.htm#25152523 bak buna bi bak dun arkadasım 75 skilini acıodu onu takip eddim ve notlar alıp kesndimiz hazırladık dikkat ettiysen hic bi forumda boyle paylasım yoq genede yorum yazcaksan yarın aksam alırsın cevabını ben calısan biriyim gunduz senle ilgilenemem
  • hi,ç bir forumda yokmuşmuş

http://www. donanim oyun.com/forum/tum-karakterlerin-70-lvl-skill-gorevleri-t-23.html
  • ya senin kadar salagını gormedim bu konuyu terket cunku ben kendi calıstıgım emklerle bunları topladım dier forumlara girersen hepsi aynı yazılmıs bunu el yazısı oldugunu anlamıcak kadar ahmaksan sana bisi demiorum belliki mesaj sayını atıırmak istiosun onun icin saga sola satasıosun git baskasına satas cunku ben cok ugrastım bu konular icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.