Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TUM HGS SORULARINIZI CEVAPLIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66
Cevap
0
Favori
4.825
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Trafik ve Biz >> TUM HGS SORULARINIZI CEVAPLIYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2787 Mesaj
      25 Temmuz 2016 22:44:23
      Konuyu YGS soruları diye okudum😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

NİSSAN JUKE 1.5 DCİ
      CHEVROLET AVEO 1.4 LTZ AT
    • Yüzbaşı
      254 Mesaj
      26 Temmuz 2016 11:52:21

Hocam yeni aracımda HGS yi siyah noktalı alana mı yapıştırayım yoksa onun altına mı ?
      |
      |
      Bahsedilenler: Hgs_doktoru

2016 AUDİ A3 HB AMBİTİON TDİ + XENON + CAM TAVAN + PREMİUM PAKET + 17 KİNETİK JANT + KESİK SPOR DİREKSİYON
    • Teğmen
      201 Mesaj
      26 Temmuz 2016 12:00:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Kablocu_16

Bende bu soruyu benzer soracaktım. HGS ilk çıktığında kart bulunmadığı için etiket almak zorunda kaldık. Şuan bankalarda veya PTT de kart HGS var mı? Şimdi araba değişecek.

Var hocam ben kart aldim.zaten karti okutmasak bile sorun degilmis.plaka okumasi onemliymis kameranin

• Teğmen
      147 Mesaj
      26 Temmuz 2016 15:41:02

Kart her bankada var mı sormak lazım. Birde okutmama problem değil diyorsun, çıkışta zaten kaçak okuyor çıkış yerin belli, girişi her zaman doğru alarak tespit ediyorlar mı?

Konuyu açan arkadaş yukarı böyle yaparsan uzun mesafe ücreti çektiğini bunu düzeltmek için uğraşman gerektiğini söylüyor, bu konuya dikkat etmek lazım.

Kartı ayna altındaki bölgeye durabilmesi için yapışkan kartlık gibi birşey verdiler mi? Gerçi istanbullu değiliz yılda bir kullanıyoruz elimizle tutsakta yeter.
      |
      |
      ahmtulsn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      26 Mesaj
      31 Temmuz 2016 12:29:14
      Merhaba, benim toplam 4 geçiş ihlalim bulunuyor. Hepsi de yetersiz bakiye sebebiyle aynı gün içerisinde. Yurtdışına çıkış yaptığım için arada kaynadı.

Adresim haziran 2015 te değişti ihlaller 11 nisan 2015 tarihli. Tebligat almadım hiç. İnternet uzerinde torba yasa ile duzenleme yapildi haberleri var. Hgs de gri listedeyim. Şimdi ne yapayım gidip Ptt ye bu parayı odeyeyim mi? Gib uzerinde zaten bir sey gözükmüyor. Aydinlatirsaniz sevinirim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      24 Temmuz 2017 20:19:49
      Merhaba

Bizim şirkete uzun dönem kiraladığımız aracı Kiralama sözleşmesi bittikten sonra aracı başkası kiralık araç şirketinden satın almış. Ve bizim talimatlı kredi kartımızdan hgs den toplam 123 TL yükleme olmuş farklı günlerde. Talimatı iptal ediyoruz ama geriye dönük bu tutarları alma şanısmız varmı.

|
      |

• Yarbay
      4399 Mesaj
      02 Ağustos 2018 13:57:10
      hortlatıyorum ve soruyorum Gri liste nedir? hesapta illa 30 tl olması mı gerekiyor?
      ceza kesilmesi sadece hesabınızda geçiş yaptığınız yolun ücretinden daha az para olunca gelir diye düşünüyorum. o zaman 16 tl olan hesabım için neden uyarı geliyor?
      |
      |

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS
Reklamlar
paykasa
Paykasa
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.