Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeş benimkilerde böyle. RF382617342SG
    RF383416815SG

RF382663231SG bugün gelir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canergullu

12 sinde yurtdışına sevk edilen kargo singapur post sitesinde türkiyede arrivak at destination country yazıyor . Ukim i aradım postayı göremiyorlar . Ptt sitesinden takip yaptıgımda gönderi yurtdışına sevkedildi . Yani hala singapurdan çıkmış gözüküyor ya . Nerde bu kargo Ya çıldırıcam

Bende de durum aynı bizden sonra gönderimi gerçekleşen ürünler gelmiş ama mart 10 ile 17 arasında gönderimi gerçekleşen ürünlerden ses seda yok.
  • Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    arkadaş yazmış zaten; ekleyebileceğm tek şey gönderinin gümrük muayenesinden geçeceği. nitekim geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer bir siparişimi 19 unda vermiştim o geldi bile şaka gibi ya 12 sindeki siparişten hala ses yok .
  • canergullu kullanıcısına yanıt
    Rezalet ya.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • Daha önce hiç denk gelmediğim kadar uzun sürüyor bu aralar paketlerin gelmesi. Aynı şekilde muazzam bir gümrük olayı var ki, her ürün mü gümrüğe girer yahu!
  • benimde bir gönderim var içerisinde telsiz var araç için, 89 dolara aldım. son durum bu acaba gümrüğe takılmadan gelir mi?

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR

İST.ULUSLARARASI PİM

29/03/2016

15:27:27

Gümrüğe Sevk Edildi

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİRİST.ULUSLARARASI PİM30/03/2016 08:29:59 PTT İşyerine Sevk Edildi

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 30/03/2016 09:02:10 Alıcı Merkez Torbayı Açtı

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİRİSTANBUL UKİM 30/03/2016 09:03:42 PTT İşyerine Geldi

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 01/04/2016 09:11:21 Gümrükten Çıktı

İSTANBUL(AVR)/BAŞAKŞEHİR İSTANBUL UKİM 01/04/2016 09:13:52 Torba Kapandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xarax77 -- 1 Nisan 2016; 13:49:44 >
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    örneğin benim 27 mart'ta türkiye'ye ulaşan kargomu ptt zahmet edip henüz sisteme girmemiş. ptt'ye göre hala taşıma durumunda. yani, buradn takip ediyoruz'a ek "ptt'nin canı isterse"
  • Merhaba arkadaşlar aliekspress den drone sipariş etmiştim yaklaşık 15 gün önce, İstanbula giriş yaptı kargom. Takip numarasıyla kontrol ettiğimde bu ekran çıkıyor. Sizce son durum ve gümrük olayı sıkıntı çıkarırmı? Drone fiyatı 56 dolar ağırlık 570 gr. Bilgili arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 1 Nisan 2016; 15:10:52 >

• xarax77 kullanıcısına yanıt
    normalde gelmemesi lazım. bir sonraki harekette arnavutköy'e giderse gelir; ukim'de dönmeye devam ederse geri gider.
    Benim bildiğim kadarıyla parasal sınır var. 89 dolarlık bir ürün çok zor gümrükten geçmesi..

• hxuxsxaxm kullanıcısına yanıt
    Aynı uçakla geldiler sanırım.
    Bendede durum aynı, büyük bir ihtimalle bir hareket olursa ikimizin paketinede yansıyacak.

• Yurtiçikargo'yu zorluyorlar bu aralar hizmette sıkıntı konusunda.
    Gelsede kurtulsak ya çileye dönüştü yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

normalde gelmemesi lazım. bir sonraki harekette arnavutköy'e giderse gelir; ukim'de dönmeye devam ederse geri gider.

bakalım iade etmesinlerde sonuçta yasak bir ürün değil aldığım. KEGM den onaylı kimlik sahibiyim. Bakalım süreç ne olacak...
  • Singapur post son durum gelmez arkadaş bu kargo...

ruhsatlıysanız gönderinin hareketine göre durumu ptt'ye bildirirsiniz. iade prosedürüne girer de zamanında müdahele etmezseniz geri gidebilir. normalde ön izinle birlikte gelir. öyle gelince geçer veya en azından çağrı yapılır. siz direk aldınız herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

ruhsatlıysanız gönderinin hareketine göre durumu ptt'ye bildirirsiniz. iade prosedürüne girer de zamanında müdahele etmezseniz geri gidebilir. normalde ön izinle birlikte gelir. öyle gelince geçer veya en azından çağrı yapılır. siz direk aldınız herhalde.

Aynen ben direkt sipariş geçtim vergisi önemli değil sonuçta ülkemizde bu ürün çok daha pahalı. Bakalım seyrine göre başakşehire gideceğim yine heralde...
    Durum güncellendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hxuxsxaxm

Durum güncellendi.

Sen baya heyecan yapmışsın, heyecandan malı gümrükten geçenlerin açtığı konulara saldırıyosun

• 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.