Şimdi Ara

TUM GSM TELEFONLARI VE COZUMLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TUM GSM TELEFONLARI VE COZUMLERİ adlı topicde paylasalım dedim
    konular Sizden Gelsin Hep beraber yoguralım Cevaplıyalım
    oooolecede fırına veriiriz:))

• merhaba ben yeni siemans c55 telefon aldım birde orjinal olmayan bir kablom var kabloyu kurdum sonra siemans in sayfasından
    gprs_modem_assistent_v41109.exe dosyasını indirdim. sistemimde grps via com diye görünüyor denetim masasından modeme girip haberleşiyorum herşey tamam ama müşteri hizmetlerinden ayarlarıda yaptım bağlan diyorum kullanıcı parolası inceleniyor deyip bağlantıyı kesiyor yani 650 hatası veriyor ondan sonra çogu zaman modeme girip daha fazla bilgi dediğimde haberleşemiyor
    ayrıca kablom usb kablo sarj desteği olmayan ....
    bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizce hata nerde
  • young olayın kaynaklarından birincisi telefonun versiyonu 24 un altında ise problem olma ıhtımalı cok yuksek bır dıger ayrıntı ıse data suıt kablosundan kaynaklanıyo olabılır.
    konuya cok hakım birini bekliyelim ama yinede yanı aynı sorunu yasamıs olan vardır elbet
  • youngdoctor, o dosyayı indirdiğin linki verebilir misin ?
  • Arkadaşlar,
    NOKİA 6510 ile telsim GPRS e bağlanıyorum.
    Pil orjinal değil. GPRS e bağlanırken
    Çok fazla ısınıyor.Orjinal piller de bu kadar ısınıyor mu?
  • SİEMENSLERDE KABLO ÖZELLİKLERİYLE İLGİLİ BİR OLAY VAR ÇOĞU KABLOYLA ÇALIŞMAZLAR ORGİNAL KABLOYLA SORUN YAŞAMAZSIN
  • mtiske bahsetmis oldugun sorun bataryanın orjinal olmadıgından kaynaklanıyor
    ve muhtemelen bataryanın omru bıtmeye yakınlasıyor gıbı bır hıs var ıcımde ama :)
  • http://www.my-siemens.com/com.aperto/MySiemens/Files/Addon/da/hq/mw/hd/hd/gprs_modem_assistent_v41109.exe
    Adresinden indirebilirsin...
    birde ne oldu biliyormusunuz başka bir kablo buldum yine bağlanmadı arkadaşın aynı model cebiyle bağlanıyorum benim ki bağlanmıyor sorun ne olabilir benim cep arızalımı acaba birde cepte ayar falan gerekmiyor diye biliyorum
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by youngdoctor27</i>
    <br />merhaba ben yeni siemans c55 telefon aldım birde orjinal olmayan bir kablom var kabloyu kurdum sonra siemans in sayfasından
    gprs_modem_assistent_v41109.exe dosyasını indirdim. sistemimde grps via com diye görünüyor denetim masasından modeme girip haberleşiyorum herşey tamam ama müşteri hizmetlerinden ayarlarıda yaptım bağlan diyorum kullanıcı parolası inceleniyor deyip bağlantıyı kesiyor yani 650 hatası veriyor ondan sonra çogu zaman modeme girip daha fazla bilgi dediğimde haberleşemiyor
    ayrıca kablom usb kablo sarj desteği olmayan ....
    bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizce hata nerde

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

telsim web sitesindeki telefon ayarlarını yaptın mı?

• Bugün siemens yetkili servisini aradım bu seferde diyorlarki arkadaşımın telefonunun versiyonu 18 benim ki 21 18 versiyonlar orjinal olmayan kablo ile bağlanıyormuş 21 ler bağlanmıyormuş bu ne biçim iş anlayamadım eğer bunu anlayan biri varsa banada anlatsın şehirler arası araya araya yeni bir cep daha alırdım bu muhabbet beni iyice sıktı pes ediyorum.......
  • :) hayat zorlukları yenmektır
    dıcem ama bıraz ara verdıgını dusunelım hıc olmazsa..
  • yan sanayi data kabloları genelde problem cıkartır...
    usb olanlar ıcın oncelıkle usb-->com donusturucu bır progam bulmak lazım
    sıemens assıstant 650 hatasını ondan verıyor olabılır...

dogerı 6510 cıhaz sureklı sarjda kaldıgı ıcın ısınma yogun olur tabı yan sanayı pılın kalıtesıde bu olayda etkılı olmaktadır...

hayırlı gprs'ler
    :))
  • yan sanayi c55 kabloları 2003te üretilen telefonlarda malesef çalışmıyor. sanırım versionla alakalı bişi deil. telefonun içinde fiziksel bi deişiklik yapmış olabilirler.
    benim telefonum 2002de yapılmış version 14tü 18e yükselttim yan sanayi kabloyla denedim calıştı arkadasta 2003te üretilmiş telefon wardı yan sanayi kabloyla calışmadı geri gönderdi version 24 yüklemişler yine çalışmadı. benim orjinal kabloyla denedik çalıştı. anlıyacagınız yeni telefonlardan alırsanıs orjinal kablo şart.
  • telefon 6310i,yan sanayi kablo,bağlantı çatır çatır [bye]
  • merhaba bana peki orjinal kablo bulabileceğim bir yer önere bilirmisiniz
    siemens c55 için.. (N5601-A111 şarj destekli)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.