Şimdi Ara

Tüm Detaylarıyla Wordpress - Kaynak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

<<<<<UDEMY ÜZERİNDE "POPÜLER " ETİKETİNİ ALMIŞ OLAN EĞİTİM SETİMİ, SARİHÇE AÇIKLAYIP NİTELİKLİ BİR ŞEKİLDE SİZLERE SUNUYORUM.>>>>>

OLUŞTURDUĞUM ÖZEL KUPON KODU VASITASIYLA İNDİRİMLİ OLARAK ALABİLİRSİNİZ. OLDUKÇA GENİŞ KAPSAMLI ve VİDEOLARIN DEVAMI GELECEK.
    BAHSİ GEÇEN KONU DIŞINDA HERHANGİ BİR SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ EĞİTİM SETİ ÜZERİNDEN BELİRTEBİLİRSİNİZ. UMARIM FAYDALI OLUR.

Temal olarak, herhangi bir şirkette sizden istenilen becerilerin bir çoğunu kazandırmayı amaçladım. Öz geçmişinize "Wordpress bilir ve profesyonel bir web sitesi çıkarabilir." ibaresini ekleyebilmeniz için bu eğitim setinden faydalanabilirsiniz. Çevrenizdeki iş olanaklarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Alametifarika olarak ele aldığım sette, genel tahkiyeye dikkat ettim. Uygulamalı ve görsel anlamda zengin içerik sunmaya çalıştım ve elimden geldiğince güncellemeye devam edeceğim.

İNDİRİM KUPONU : INDIRIM10

Youtube Kanalım: Youtube
    Udemy Eğitim Setim : Wordpress Eğitimi

Peki içeriğinde neler var?
    *"Com tr" alan adı satın almayı ve kurmayı öğreneceksiniz.
    *Daha önce hiç wordpress görmediyseniz ileri seviye site yapabileceksiniz.
    *Betimleyerek anlatım ile ince ayarlarına kadar wordpress öğreneceksiniz.
    *Google'da sitenizi en üst sıralara çıkarmak için "ÇOK ÖZEL" SEO taktikleri kasacaksınız
    *Yalnızca tasarım değil kodlama (CSS,HTML) mantığını oturtup ezbercilikten çıkarak algoritmaya adım atacaksınız.
    *HTML ve CSS kodları yazarak kendi sayfanı kendin özelleştirebileceksiniz.
    *Görsel anlamda zengin içerik ile karşılaşacaksınız.
    *Yalnızca profesyonel web sitesi yapmakla kalmayarak SEO öğreneceksiniz.
    *Web sitenizin hakkını vererek, boylu boyunca hem eğlenip hem web tasarım ve kodlama yapacaksınız
    *Web sitelerinde sıklıkla olan "Aslı Çevrimiçi" özellikli web sitesi yaparak müşteri mutmainliğini sağlayacaksınız.
    *Wordpress klasör yapısını ve çalışma stilini iyice öğrenince artık her şey sana kolay gelecek bak gör
    ve daha bir çoğu..

Kimler için uygun?
    *Web site yapımı için bir yerlerde cevaplanmamış soruları olanlar
    *Web tasarım ve programlamaya ilgi duyanlar
    *SEO(Arama motoru optimizasyonu) yaparak kendi web sitesini üst sıralara çıkarmak isteyenler
    *Başlangıç düzeyinde web bilgisi olanlar
    *Unutma; tek rakibin sensin!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.