Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Şu anda cepteteb enparadan yüksek veriyor. Enparadan atak gelmesi lazım
    Tanışma faizleri dışında ve büyük bankalar içinde gecelik faizde en yüksek halen ENPARA veriyor. 11,50

Diğer bankalar da 2-3 faturaya ekstra faiz olayını düşünmeli, en azından opsiyon olarak sunmalı.

Aylık olarak ise oranlar bu ara düşme eğiliminde:

Şekerbank Gece Gündüz 13,25 (ilk 1 ay boyunca)

Odeabank Oksijen 13,00

A Bank Dijital 12,75

Turuncu Hesap 12,50 (ilk 2 ay boyunca)

Nuvo 12,30

Cepteteb 12,25

Enpara 12,20

Denizbank 12,10
  • Nuvo ya başvurdum. Aylık faizleri hep Enpara ve cepteteb in üzerinde mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Nuvo ya başvurdum. Aylık faizleri hep Enpara ve cepteteb in üzerinde mi oluyor?

Değişiyor hocam.

Ama şöyle söyleyeyim eskiden daha altında olurdu oranları ama son dönemde daha rekabetçi olmaya başladılar, benzer oranları veya daha yükseğini sunuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 30 Ocak 2016; 16:42:40 >
  • Anladım o zaman pişman olmam. Teşekkürler

• SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Yalnız unutmayın, diğer bankalar vadeli hesabın açıldığı günü vadeden sayarken Nuvo ertesi gün saymaya başlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden mi Enpara 32 gün gösterirken nuvo 34 gösteriyor? Mesela şu anki oranlarla 10bin tl parayı hangisine koyarsak aylık net getirisi daha fazla olur?

• SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Onun sebebini bilmiyorum ama Nuvo hep bir sonrasına atıyor parayı. Benim için şu an en avantajlısı Cepteteb.

• Anlaşıldı sağ olun

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Dostum 2 konuda danışmak istiyorum sana, şimdiden teşekkürler.
    Ben 3.000 TL ilk olarak bu ay olmak üzere bundan böyle her ay 3.000 TL yatıracağım. Hiçbir açık hesabım bulunmuyor.

1-Tanışma faizi ilk hesap açan kişilere özel birşey mi oluyor?
    2-Bu faiz oranlarını tek tek bankaların websitelerine girip mi kontrol etmek lazım?
  • Nuvo 12.50

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruwkh

Dostum 2 konuda danışmak istiyorum sana, şimdiden teşekkürler.
    Ben 3.000 TL ilk olarak bu ay olmak üzere bundan böyle her ay 3.000 TL yatıracağım. Hiçbir açık hesabım bulunmuyor.

1-Tanışma faizi ilk hesap açan kişilere özel birşey mi oluyor?
    2-Bu faiz oranlarını tek tek bankaların websitelerine girip mi kontrol etmek lazım?

Tanışma faizi yeni müşteri kampanyası gibi bir şey, ilk 1-2 ay özel faiz tanımlarlar. Genelde piyasanın 0,50 üstünde verirler. Sonrasında ise epey düşer. Atıyorum 12,50 ile başlarsanız süre sonunda 10,00 falan yaparlar.

Faiz oranları tabi sabit kalmıyor, dediğiniz gibi bankaların sitelerinden takip edebilirsiniz, gerçi burada hepimiz de en yüksek faiz verenleri güncel olarak paylaşıyoruz, yani bu başlığı takip etseniz de kafi bence. :)

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Çoook teşekkürler :)
    Tam ihtiyacım olan bilgilerdi.
    Birkaç gün daha takip edip kararımı vereyim.
  • şekerbank mantıklı mı sizce 1 aylık 13,25
  • 28 Mart gibi mantıklı. Şu an için yuksek oran sayılır.

• Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Bu banka için bence iyi bir oran ve mantıklı tabiki, yalnız bir sonraki vade gelince bu oranı düşürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi systemexp -- 6 Şubat 2016; 11:52:12 >
  • Bu listede Nuvo , EnPara ve CepteTeb yok.
    32 Günlük için:
    Nuvo 11,765
    EnPara 12.20
    CepteTEB 12.25 veriyor.

Ben kullanım kolaylığı ve de Vadesiz hesabın da bulunması sebebi ile EnPara'yı tercih ettim.

Bankalar cidden, paradan çok güzel para kazanıyor. Bizim yıllık en fazla %12.5 ile yatırdığımız parayı, en kötü %20-25 faizle ihtiyacı olanlara veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Bu listede Nuvo , EnPara ve CepteTeb yok.
    32 Günlük için:
    Nuvo 11,765
    EnPara 12.20
    CepteTEB 12.25 veriyor.

Ben kullanım kolaylığı ve de Vadesiz hesabın da bulunması sebebi ile EnPara'yı tercih ettim.

Bankalar cidden, paradan çok güzel para kazanıyor. Bizim yıllık en fazla %12.5 ile yatırdığımız parayı, en kötü %20-25 faizle ihtiyacı olanlara veriyorlar.

Bu screenshot yaptığınız hangi site oldukça güzel.

• Elky kullanıcısına yanıt
    Nuvo şu an 12.50

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Alıntı yerine "Cevapla" metdounu kullanırsanız, konunun sayfa düzeni daha iyi olacaktır.

kaynak site:
    https://www.enuygun.com/mevduat/karsilastir/100000-tl-32-gunde-ne-kadar-faiz-getirir/
  • param mecburiyetten 1 yıl boyunca 32 şer günlük vadeli hesapta durdu sürekli piyasadan daha çok faiz veriyordu odeabank en son 25 ocakta çektim paramı 13 veriyordu çekmek istediğimde noldu neden çekiyorsunuz oranı mı beğenmediniz dediler zorlasam daha çok verecek gibiydiler odeabankı deneyin derim...
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.