Şimdi Ara

Tüm bankaların güncel mevduat faiz oranları (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.811
Cevap
162
Favori
394.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben @serkan gibi hisse alamam mesela.gece rahat uyuyamam.küresel anlamda beklenmedik bi gelişme yaşanırsa bizim kağıtlar vurgun yer :)

bist 30 endeksine günlük olarak odaklanmaya çalışıyorum.

mesela geçen gün trump soruşturma söylentileri yüzünden altın ve döviz fırladı. haliyle borsa baya geriledi.

dün itibariyle abd hisseleri toparlandı döviz ve altında bir miktar gerileyince bugün borsa coşacaktı.belliydi. ve şöyle bi sonuç çıktı.hangisini alırsan al ve gün sonunda sat. 2 aylık banka faizi :)

uğraşmak istemeyenler için apple amazon alibaba gibi devlere ortaklıkla şöyle bir gelir de elde edilebilir

yapı kredi yabancı teknoloji fonu

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt
    Dostum peki bu kağıtları neye göre alıyorsun, yani alıcağın kağıdın yükseleceğini nerden biliyorsun? Bu konuda bi altyapın var da ondan mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neczer kullanıcısına yanıt
    Aynen bende uzun vadeli riskini alamadım hiç,bir dönem bist30 da ykb akbank işc arçlik kağıtlarını günlük alıyordum.ama uzun süredir,takip edemediğim için vadelide kalıyorum mecbur..

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

Dostum peki bu kağıtları neye göre alıyorsun, yani alıcağın kağıdın yükseleceğini nerden biliyorsun? Bu konuda bi altyapın var da ondan mı?

Her hisse senedi nin teknik grafikleri olur o grafige ve sirketin kar oranlarına yada galatasaray in riva projesi gibi

Projelerine bakarım.

Mesela Şekerbank satış muhabbeti donuyodu kağıt

1.2 de oyalaniyor uzun zamandır ve su anki fiyatının en kötü 1.6 civarı olması gerekir.kağıt Aşşağıda 1.19 1.20 sağlam dirençli onun altında 1.15 ve 1.05 var.Yukarıda 1.28 direncini geçerse 1.42 ye kadar onu açık onun üstü 1.52 ve 1.62 civarı :)

Her zaman asagida stop noktası belirleyinve stoplara uyulursa zarar az olur

Bu sekilde 10 senede kazancagim mevduatı 1.5 senede kazandım

yanlız şuda var ateş ile çok oynama kazandığın i kaybedebilirsin

Aldığınız kağıdı çok iyi takip edip analiz yapmalısınız ve fırsatlar her zaman vardır o yüzden kontrolü elden birakmican gerekirse 3,6,9 ay yada 1.2.3 sene girmeyip sadece takip edeceksin. ..

• merhaba...
    uzun zamandır tl mevduat faizindeyim. garanti gelir güzel tabiki. ancak yakın bir arkadaşımın kredi çekip borsa oynayacak kadar risk aldığını ve kazandığı gördüm. dikkatimi çekti bu durum... tabiki büyük risk. mevduat faizlerini konuşurken elinizde olan hisseler hakında da bilgi verirmisiniz
  • Şu anda borsa ne kadar tepeye gitsede benim tahminim 105 bin ile 110 bin arası ve su anda rekor üstüne rekor kırıyor.

Bazı hisseler hala ucuz ve dip seviyelere yakın

Ama hiç bi zaman şunu alın yada almayın demem sadece elimde şu anda Şekerbank var ve fiyatı ucuz olduğu için buna yoneldim bunun dışında çok fazla takibimde kağıt yok alıp almamak size kalmış ben destek ve direnç leri yazdım ...

Ve mevduat gerçekten kaya gibi sağlam ve az ama garanti getiri ...

• BES ler her ay 500 milyonluk hisse alıyormuş diye duydum.

• needacar kullanıcısına yanıt
    Biz de diyorduk bu borsayı kim yükseltiyor diye.DARBECİ doları düşürmek için tüm çabalar boşa gidince bu cinliğe başvurdular son çare olarak....
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    MB yabancıya $ daki yüksek oynaklığa izin vermeyeceği ve $ ı belli bir aralıkta (3,50-3,65) tutacağı konusunda güvence vermiş olabilir. Yani faiz lafını artık ağzına almayacağını, sürpriz faiz indirimlerine gitmeyeceğini, enflasyona odaklanacağını taahhüt etmiş olabilir.

• 100k 14.5 ve üstü oranlar ???

• Batu 46 B kullanıcısına yanıt
    Şu an 100 bine 14.5 üstünü şube faizi olarak sadece odea ve burgan veriyor...
    Odea kaç veriyor şube faizi?

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    Odea 14,55
    Burgan 14,75
    T-Bank 14,55
    Fiba 14,25
    Ama bu aralar koşullar sürekli değişiyor.Kafanıza yatan bir banka olduğunda şubeden telefon ile görüşüp,duruma göre mevduatı değerlendirebilirsiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben 14.55 aldım yaklaşık 10 gün önce..
    Odea dan size 14,55 oran verirken bir şart istediler mi?paranın şu kadarını oksijen hesapta bırakın kalanını aylık 14,55 den bağlayalım gibi??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da 55 günlük vade ile 14.55 teklif ettiler ama faizlerin biraz daha yükseleceğini düşündüğüm için uzun bağlamak istemedim.

• bty06 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam.Benim ki şube faizi,oksijen hesap değil...Yani herhangi bir şart yok.Geçen ay 13.35 aldım bu ay 14.55 verdiler...
    Eft limiti ne hocam? Var mı sınır?

Hocam ben şube faizi alıyorum.Oksijen hesap kullanmadığım için bir bilgim yok maalesef...
    Anladım onu. Eft limiti oksijen ya da normal farketmez. Eft üst limitini biliyomusun demek istedim. Yani bi seferde en çok ne kadar eft yapabiliyosun

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.