Şimdi Ara

Tum Android Cihazlara Yazilim Atma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
58.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TommYVERCETTI

Bu ne işe yarıyor ?

v62 ye yükseltipte root yapayanların v42 ye geri dönüş yapmalarına yarıyor ne basit örneği :)
  • bu wotan credits istiyor. ücresiz değil mi bu yöntem
  • Üye oldun mu hemşerim
  • evet oldum. credits 0 yazıyor, yapmıyor hiç bişey program
  • 42 ye dönebildim sonunda root da yaptım. şimdi root dan nasıl yararlanabilirim? gerekli uygulamalr nelerdir ve gereksiz yer kaplayan ve ram kullanan telefon uygulamalrını nasıl silebilirim?
  • Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkankurtay -- 23 Mart 2012; 2:31:37 >
  • Bende .62 sürüme güncelleyip root özelliğinin gideceğinden habersizdim. Wotanla flashlayayım dedim telefon sürekli reset atmaya başladı. Kılcal çatlamada vardı. Bende servise verdim. Dün servisten geldi. Kapakta değişmiş. sürüm yine .62 idi.

Yalnız güncellemeden sonra telefonun ses kalitesinin düştüğünü hissediyorum. Konuşmalarda da aynı durum var.

Telefonu tekrar .42 li sürüme çekip rootlamanın basit bir yolu var mı? Doomlord v4'ü denedim işlemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExECaLiBuR -- 23 Mart 2012; 10:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bende .62 sürüme güncelleyip root özelliğinin gideceğinden habersizdim. Wotanla flashlayayım dedim telefon sürekli reset atmaya başladı. Kılcal çatlamada vardı. Bende servise verdim. Dün servisten geldi. Kapakta değişmiş. sürüm yine .62 idi.

Yalnız güncellemeden sonra telefonun ses kalitesinin düştüğünü hissediyorum. Konuşmalarda da aynı durum var.

Telefonu tekrar .42 li sürüme çekip rootlamanın basit bir yolu var mı? Doomlord v4'ü denedim işlemedi.

Kardeşim benim problemde aynı. .42 ye geçtim ses yine kısık.Karşı tarafı duymak imkansız gibi...
  • teşekkürler, 42ye çektim rootladım sorunsuz
  • S.a Xperia Ray için yaptım ama

Ses azaltmaya basılı tutup USB bağlıyorum ama hiçbirşey değişmiyor :S

YARDIM LÜTFEN
  • bataryanı şarj edip tekrar dene görmesi lazım cihaz açılmasa bile boota girer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::Orochi::.

bataryanı şarj edip tekrar dene görmesi lazım cihaz açılmasa bile boota girer :)

Bataryamın şarjı % 75 civarıydı telefon kapanırken ve daha 25 dk olmadı kapanalı.

Yapıyorum olmuyor :S Başka bir program veya usulü varmı?

Ya da brick mi yapacağım? Onu da bilmiyorum ya :s
  • başka bir program yok usulu bu pc de farklı bi usb dene istersen
  • Program Paralı Oldu ya Kaan Konuya paralı ibaresini ekle istersen :)
    Beleş yazılım yüklemek için Flashtool kullanın :)
  • arkadaşım benim v62 bu yol hala devam ediyor mu 42ye düşürmek için, deneyeceğim ama bir problem olur mu? konuyu açalı baya olmuş. hala aynı şeyler geçerli mi? telefonum arc s lt18i, derleme 4.0.2.a.0.62, doğal olarak root yapamıyorum, yardımcı olabilcek birileri var mı lütfen? hala bu yolla 42ye düşürebilir miyim? hemen root yapacağım da! ya da 62ye root geldi mi, yönlendirecek birileri var mıdır?
  • kurdum programları fakat hata verdı resmı yukledım yardımcı olursanız sevınırım [/b

Failed to open device hatası verdı nasıl coze bılırım

Tum Android Cihazlara Yazilim Atma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_SeCo -- 24 Mart 2013; 12:23:28 >
  • Bu işlem bootloader kilidi açık yapılıyor dime hocam ?
  • Programı indirmek için üyelik kabul etmiyor bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.