Şimdi Ara

Tulpar T7 V19.3 17.3'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu modeli almayı düşünüyorum youtube'da birkaç inceleme videosunu izledim; fps değerleri, işlemci ısı değerleri, işlemci veya ekran kartı kullanım oranlarını gayet stabil buldum.

Aklımda şu sorular var burda Monster kullanıcıları farklı modellerde sorunlar yaşıyor (fps droplar, kronik sorunlar, aşırı işlemci ısınması vb.) peki bu model de aynı sorunlar yaşanır mı özellikle bu modelin kullanıcılarından yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 24 Haziran 2019; 20:0:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bilgi bekliyorum arkadaşlar tasarım ve video render tarzı uygulamalar için kullanacağım, ısınma gibi sorunları var mıdır? Kalitesi nasıldır ?

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Dostum forum harici bir kullanıcıdan bilgi alırsan bu konu altına yazar mısın.?

• Up
  • ürününün ses sistemi berbat. başka sorunu yok diyebilirim. birde pilde oyun oynarken takılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalettinaktas

ürününün ses sistemi berbat. başka sorunu yok diyebilirim. birde pilde oyun oynarken takılıyor
    Selam
    Pilde oyun oynamak mantıklı birşey değil. Pilde ancak ofis uygulamasında yazı yazılır.
  • yaklaşık 1 senedir kullanıyorum şu ana kadar kullandığım en sorunsuz en düzgün çalışan laptop derdim ama ses kartından sanırım harici ses kartlı bir kulaklık kullanmıyorsanız seste sürekli bir çıtlama var. Deli gibi latency oluyor, mümkün olan her kombinasyonu denedim ama kurtulmak imkansız. Bios update denemedim o da çok karışık geldi yapmaya yemedi. Servise götürsem belki yaparlar ama götüremedim işten güçten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankarani -- 31 Ocak 2020; 11:33:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.