Şimdi Ara

Tüketim Bedeli 67 TL Fatura 136 TL Daha Ne Kadar Sokacaklar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gelen fatura, sırf sahte fotoshop falan denilmesin diye isim hariç her yeri açık bıraktım. Su tüketim bedeli 67.69 TL toplam fatura 136.10 TL. Bu ne arkadaş, atık su bedeli nedir, boruları biz mi patlattık, sayaç bedeli nedir, üzeri havalardan hafif nemlenmiş sayacı okunmuyor diye biz yokken gelip değiştirmişler sanki.

Su faturasında geçiriyorlar, elektrik faturasında geçiriyorlar, türk telekom zaten geçirdi geçireceği kadar... Yeter sokmayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdic -- 31 Ekim 2020; 12:15:39 >

• Anca mi farkediyorsun :D

Elektrik 60 TL tuketim varsa en az 50 TL Dagitim bedeli. Sanki hatlari biz cektik. Kacak ve vergiler olmadan bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akp türkiyesine hoşgeldin kardeşş
  • Yapılan özelleştirmelerin ve kapitalizmin sonucu.Sömürü zinciri.Yakında ordan fatura mürekkep bedeli diye birşey daha çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 12 Ocak 2018; 10:58:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ang3l

Anca mi farkediyorsun :D

Elektrik 60 TL tuketim varsa en az 50 TL Dagitim bedeli. Sanki hatlari biz cektik. Kacak ve vergiler olmadan bu arada.

Son zamanlarda çok koymaya başladı artık sağa sola avanta para ödemek, zaten zar zor geçiniyoruz.
  • https://youtu.be/ySNPMVHs2II?t=29s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 14 Ocak 2018; 22:56:34 >
  • daha çok geçirecekler durun siz. Pişkin pişkin televizyona çıkıp ekonomi çok iyi demezler mi.. "eskiden su bile yoktu sokaktaki çeşmede herkes sıraya girerdi" ciler gelmeden hemen gidiyim.
  • Derineeee derineee daha derineeeee acıma daha derineeee.

Off cok guzel söylemiş sarkiyi murat boz

• Xanax70 kullanıcısına yanıt
    Eskiden su bile yoktu heryer petroldu cehup partisi geldi musulu sattı oysa abdulhamit han hazretleri orayi almıştı.

• Geçen yine Vanda askerim kullanıcısına yanıt
    Boşverin efendim kime ne anlatıyorsunuz allasen. Bildikleri gibi yapsınlar ya batıcaz hep beraber ya çıkıcaz
  • Arkadasim kartli sistemi kullaniyor doldurdugun kadar kullaniyorsun.8 ton almis vergi falan icinde vermis neyse

2 ay falan gitmis 3 .ayda su yukletmeye gitmis yukletmis bu sefer vergi fazla gozukmus ee niye demis adamlar 2 aylik vergiyi koymuslar ama 2 ay ben su almadim ki demis

Fikra gibi anlattim durum bu

Kullanmadigin suyun vergisini aliyorlar e o zaman kartli sistemin manasi ne

• yaauv gılıçdar gelse bedava mı olucak ? gılıçda tüketim bedeline 167 yazar bide vergi alır 500 ödersin. Reis en azından dürüst davranıyor bak gerçek fiyatı yazmış oraya adam ayrıca müslüman
  • Irmağının akışına ölüüürüm tüüürkiyem heeeyyyyy !!!

Ver mehteri ver ver ver yol yaptı ağbiiii !!
  • Ne denebilir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Geçen yine Vanda askerim

Eskiden su bile yoktu heryer petroldu cehup partisi geldi musulu sattı oysa abdulhamit han hazretleri orayi almıştı.

Petrol vardı ama gılışdar hepsini içti, yoksa şuan benzinin litresi 0,3 kuruş olurdu
  • Padişah olana kadar...

• 133 lira fatura geldi yeni 63 lira saf elektrik faturası kalan 70 Tl vergi. Uzaklardan bir ses duyuldu "krdş türkie bura ne bekli10"
  • Yıllar geçtikçe halk koyun oldu iyice her zamda halk sokağa inse hiçbir şey yapamazlar bunlara oy verenler bizi de yaktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle konularda hiç akpli görünmez nedense
  • beğenmiyorsan git fedöcü ol yallah arabistana ok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.