Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.164
Cevap
871
Favori
2.483.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Bugün Hsbc den ihtiyaç kredisi çektim.

10.000 tl, 12 ay 0,89 oran, 250 tl dosya masrafı, 50 tl hayat sigortası. Aradım bundan uygununu bulamadım.
    Geri Ödeme 10.707,84 tl. Aylık taksitler 892,32 tl.

İhtiyacı olanlar için bilgi olsun.

biraz daha fazla gibi geldi, çünkü ben 12bin kullandım garantiden, 120TL poliçe, dosya masrafı yok aylık 1096TL

Oran kac?

inan orana hiç bakmadım hocam, kendi bankam olduğu için çektim.

kendileri aradı dediler böyle böyle 1096TL ödemeli 120 tl sadece poliçe ile 1 yıllık krediniz hazır ister misiniz diye arayan bana özel müşteri hizmetleri temsilcisi.

bende tamam dedim, aldım borsa attım parayı katladım, 3. ayı ödedim 4. geliyor.

dedim öyle ucuz maliyetli kredi vermek isterseniz ben her zaman alırım, müşteri temsilcisi öyle düştükçe 50bin e kadar arıyor beni sağ olsun.

sanırım müşteriye özel oran verdi, çünkü bunlara bazı insiyatif tanıyorlar senin kotan şukadar, şukadarını şu faizle özel müşterine verebilirsin diye.

• Berry1925 B kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi size özel bir şey yapmışlar sanırım. Çünkü banka sitelerinde 0,89 dan aşağı oran Halkbank vardı 0,76 ama o da 3.000 tl diye almadım.
    Sonuç olarak oranlar hemen hemen aynı gibi duruyor. Ben 10.000 tl ye 10.700 tl, siz 12.000 tl ye 13.152 tl geri ödüyorsunuz.

Benim dosya masrafını hesaba katarsak aynı gibi.
  • Halkbank parafkart disinda 5000 tl krrdiyi en uygun neresi veriyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Halkbank parafkart disinda 5000 tl krrdiyi en uygun neresi veriyor acaba

YKB yine sms gönderdi, 5 taksitle 1000 tl nakit avans 10 lira masraf..

Paraftan sonra en iyisi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merkez bankasının faiz indiriminden dolayı yeni oran alan oldumu acaba?
  • Vakif tan çektim bu kredi indirimden önce 10 gün oldu sanırım.
    12500 1.16 faiz oranı 12 taksit maaş anlasmali

• İşbankasından 1.08 oran aldım. 35.000 için aylık 1222 lira 36 ay.200-300 hayat sigortası. Daha kredi indirimi yansımamış görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lujin

İşbankasından 1.08 oran aldım. 35.000 için aylık 1222 lira 36 ay.200-300 hayat sigortası. Daha kredi indirimi yansımamış görünüyor.

Dosya masrafı yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcann

quote:

Orijinalden alıntı: lujin

İşbankasından 1.08 oran aldım. 35.000 için aylık 1222 lira 36 ay.200-300 hayat sigortası. Daha kredi indirimi yansımamış görünüyor.

Dosya masrafı yok mu ?

Dosya masrafı yok hayat sigortası var.
  • Merkez Bankasının faiz indirimi bankalara hala yansımadı, yansıdığında ne kadar düşer acaba fikri olan var mı ? Ben 1.10 oranla masrafsız, 1.05 oranla da 150 TL masraflı teklifler aldım. 1.0'a ya da 1'in de altına düşer mi acaba ?
  • o zaman bize iteledirler mi yani :(
  • fozcann F kullanıcısına yanıt
    Bunlar normal oranları değil bankaların ben teklif verir misiniz diyorum hep. Onlarda birkaç gün sonra yanıt veriyorlar. Krediler düşünce çektiğinizi kapatabilirsiniz yeni oranlarla.
  • Konutta oranlar ve masraflar dümüş.Oran 0.90 a geriledi.Tüketici kredisinde oran alan var mı?
  • Konuta hemen yansımış demek, ben de sabırsızlıkla tüketici kredilerine yansımasını bekliyorum. Önümüzdeki haftaya yansır sanırım.
  • Benimde acil ihtiyacım var.Birkaç hafta içinde kullanacağım.
  • Su bayram kredileri bi baslasaydi iyi bi oran bekliyorum ordan

• Arkadaslar 3-4 ay once Akbank dan 1.29 faiz ile 14000 TL cekmistim.Simdi Akbank in sayfasinda
    faizi 1.15 gosteriyor.Yeniden yapilandirma yapmaya deger mi?
  • Arkadaşlar bende 7500 TL kredi çekicem ailem için. Takipteyim konuyu fakat bir soru sorucam, taşeronda çalıştığım için şubat ayında şirket değişikliği olmuştu, kredi çekerken bu sorun olur mu acaba ? Sigortada çıkış gözüküyor fakat 1 gün bile aksamadı.
  • Başbakan yine firca atti merkeze dusurun artik faizleri yok mu iyi bi teklif alan 25 bin cekecem bende 24 veya 30 ay taksitli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaca -- 30 Haziran 2014; 11:11:37 >
  • Bende 28.500 çekeceğim 36 ay vadeyle alacağım. Yeni oran alan var mı? Zaman daralıyor.....
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.