Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Katz. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.481.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar 12 ay 12bin ₺ ihtiyaç kredisi çekeceğim. Daha bankaları gezmeye başlamadım. Ne önerirsiniz?

Aynı şekilde kredi çekecem öneri yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu pozitif bankın verdiği masrafsız vs siz 1.15 oranla verdiği kredi nasıl sizce? 5.500 TL için 12 ay taksitle %1.15 oranında aylık 500 TL ödeme çıkmaktadır sizce nasıl? bu pozitif bankın bir üç kağıdı bir kandırmacası var mıdır? şu anda benim gördüğüm en uygun ve masrafsız kredi tabi 5.500 tl için bu şekilde işin uzmanlarından bir değerlendirme rica ediyorum. Teşekkürler.
  • esnaf kredisi kullanan var mı halkbankasından devlet destekli olanından? %4 faiz oranı.. bununla ilgili adam akıllı detay bulamadım, bankaya da gidemiyorum, tecrübe etmiş olanlar vardır belki..
  • KONUT KREDİSİNDE FAİZLERİN DÜŞMESİ SEBEBİ İLE YAPILANDIRMA MASRAFLARINI KABUL ETTİĞİNİZE DAİR EL YAZINIZLA DAHİ BEYAN YAZIP İMZA ATSANIZ DAHİ YAPILANDIRMA KOMİSYONU, YAPILANDIRMA MASRAFLARI HUKUKA AYKIRIDIR GERİ ALABİLİRSİNİZ

(YARGITAY 13.HUKUK DAİRESİ 2013/13787-2013/15950 KARAR ÖRNEĞİ http://dthukuk.com İNTERNET ADRESİNDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ)
  • 15000 ya da 20000 tl tüketici kredisi çekmek istiyorum. Maaşım 2500 tl görünüyor. Ne önerirsiniz?
  • Arkadaşlar ilk defa çektiğim ihtiyaç kredisini erken kapatacağım. Şimdi bu durumda benim ne gibi karım olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar ilk defa çektiğim ihtiyaç kredisini erken kapatacağım. Şimdi bu durumda benim ne gibi karım olacak?

Devam eden taksit sayısı ile ödeyeceğin miktarı çarp.

Kapama için Ödemen gereken anaparayı öğren bankadan.

Aradaki fark senin kâr'ın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,11 oran aldım akbank'tan. 30.000 TL ihtiyaç kredisi. 36 ay vade, aylık 1054 TL. Toplam: 37.960 TL. İyi mi sizce ?
  • Ziraat bankası, tüketici kredisi %1,22 faiz oranı.. Alt/üst tutar sınırı yok..
    Kredi hesabına hesap işletim ücreti yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: zebani

garantiyi anlamıyorum. Kendi maaş bankam benden memur kefil istedi 20000tl kredi için. garanti özel müşteri kategorisine alıp daha uygun oran ile (1.15 24ay) kredi verdi. yine garantiden kredi kartı çıkarttım 600tl limit vermiş :D.

benim de maaş aldığım bankadan kredi kartım var limiti 7.500 TL :D Sıkıntı yok sanırım, hatta 10.000 TL kredide çekmiştim :) Belki daha önce çektiğiniz kredilerde sorun varsa ondan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

quote:

Orijinalden alıntı: zebani

garantiyi anlamıyorum. Kendi maaş bankam benden memur kefil istedi 20000tl kredi için. garanti özel müşteri kategorisine alıp daha uygun oran ile (1.15 24ay) kredi verdi. yine garantiden kredi kartı çıkarttım 600tl limit vermiş :D.

benim de maaş aldığım bankadan kredi kartım var limiti 7.500 TL :D Sıkıntı yok sanırım, hatta 10.000 TL kredide çekmiştim :) Belki daha önce çektiğiniz kredilerde sorun varsa ondan olabilir.

Babamın kredi kartını kullanıyordum 10 yıldır limitini 10000tl yaptım hatta :D. Kendi adıma kart yoktu en başta belki ondandır :) ilk defa kredi çektim.
  • Ziraat Bankasında oran %1,22 + 200tl masraf var..
    Kredi çekmeyi düşünen arkadaşlar varsa bilgi verebilirim.

• Garanti 1.10 oran ve 150 TL dosya masrafı.

15 senedir çalıştığım banka yan tarafta 1.20'den başka bir müşteriye kullandırıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 7 Haziran 2014; 1:50:08 >
  • Maaş bankam 5000 TL'ye 173.40 X 36 = 6.242 TL çıkardı iyi midir arkadaşlar?
  • Arkadaşlar şu an gelir belgesiz kredi veren banka var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

1,11 oran aldım akbank'tan. 30.000 TL ihtiyaç kredisi. 36 ay vade, aylık 1054 TL. Toplam: 37.960 TL. İyi mi sizce ?

Arkadaşım bu oranı hangi şubeden aldın ??
    Maaş anlaşmanız var mı bankayla ?? @eXPLoSioN26
  • Ziraat Bankasi Tüketici Kredisi oranlari

36 aya kadar %1,15 oran+200tl komisyon

Istanbul Tuzla civarindaki arkadaslara detayli bilgi verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Maaş bankam 5000 TL'ye 173.40 X 36 = 6.242 TL çıkardı iyi midir arkadaşlar?

Kardeş hangi banka bu...bence şu zaman dilimi için oldukça iyi bir kredi....oran çok çok iyi...36 ay vade...bence ihtiyacın varsa kaçırma derim..

• By_C@BB@R kullanıcısına yanıt
    Başka banka ne yapar diye birşey olabilirmi yahu!
    Tamamen bizim kanun bilmememizden kaynaklanıyor bu söyledikleriniz. Bir kaç konu haricinde Bankacılık Kanunu ve buna bağlı olarak çıkarılan yönetmelikler oldukça nettir. Net olmayan hususlarda ise bankalar birleşip, birlikleri aracılığı ile BDDK'ya sorar ve net cevap alırlar. Amaç yanlış uygulayıp ceza yememektir. Kaldı ki bankalarda ki bddk denetimi öyle böyle sıkı değildir. Bu işin şakası yok.

Vadesinin sona ermesine 36 aydan fazla kalan mortgage larda anapara (ödenecek taksitlere ait olanlar) üzerinden %2' ye kadar, vadesinin sona ermesine 36 aydan daha az kalanlarda ise %1'e kadar ceza uygulama hakkı vardır bankaların. Banka bu cezayı ister uygular ister uygulamaz.

Yeniden yapılandırmalarda ise masraf alınmaması gerekir. Eğer alıyorlarsa gidin hakem heyetine..

Bu arada bir kaç kez sorulmuş yukarılarda, bankacılık kanunu gereği gelir belgesi olmadan verilebilecek kredi tutarı 7.000 TL yi geçemez.

• Benim bildiğim odeabank gelir belgesiz veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.