Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haksoyy , Cem_16 , Tıfıl II , erkay , lestet Daha Az
5 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 9 Misafir (7 Mobil) - 2 Masaüstü12 Mobil1 iOS1 Android
9.459
Cevap
511
Favori
1.256.225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: garrote

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]@R

quote:

beyler garantide 19bin tl lik kredim mevcut ben 10bin tl yatırıp kalan 9bin tl yide 9 taksit ödersemmi karlı çıkarım yani yapılandırıp.
    yoksa başka biryerden 9bin tl kredi çekip elimdeki 10bin tl yide ekleyip kredimi kapatsam, hangi türlü karda olurum.
    birde kredi kapama için 388tl gibi bir rakam gördüm kapama bedeli. garanti sitesinde bu doğrumu kapadığım taktirde bu parayı benden alıyorlarmı.

Kesinlikle ara odeme yaparak taksit sayini dusurmen daha karli olacaktir. Baska bankadan kredi cekmenin hem masrafi hemde faiz orani yuksek olabilir.

hocam cvp için teşekkürler. peki ara ödeme yapıp taksit tutarını düşürdüğüm vakit yapılandırma gibi olucakmı yani dosya masrafı bilmem ne çıkarmazlar değilmi yeniden kredi çekmiyeceğim için. kısacası daha önce çektiğim faiz oranından hesaplanıcak değilmi yeni ödeme planım filan.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]@R

quote:

beyler garantide 19bin tl lik kredim mevcut ben 10bin tl yatırıp kalan 9bin tl yide 9 taksit ödersemmi karlı çıkarım yani yapılandırıp.
    yoksa başka biryerden 9bin tl kredi çekip elimdeki 10bin tl yide ekleyip kredimi kapatsam, hangi türlü karda olurum.
    birde kredi kapama için 388tl gibi bir rakam gördüm kapama bedeli. garanti sitesinde bu doğrumu kapadığım taktirde bu parayı benden alıyorlarmı.

Kesinlikle ara odeme yaparak taksit sayini dusurmen daha karli olacaktir. Baska bankadan kredi cekmenin hem masrafi hemde faiz orani yuksek olabilir.

hocam cvp için teşekkürler. peki ara ödeme yapıp taksit tutarını düşürdüğüm vakit yapılandırma gibi olucakmı yani dosya masrafı bilmem ne çıkarmazlar değilmi yeniden kredi çekmiyeceğim için. kısacası daha önce çektiğim faiz oranından hesaplanıcak değilmi yeni ödeme planım filan.

Evet normalde olmasi gereken dediginiz gibi ama bazi bankalar malesef soyguncu gibi davraniyor ve herseye para istiyor.
    Gecen hafta sirketten bir arkadas kullandigi ev kredisi icin eline para gecince ara odeme yapti.
    40 bin odeme yapip 20bin faizden indirtti ve kalan 6 yil vadeyi 2 yila dusurdu. Masrafta odemedi halkbankasi yapti bunu digerleri ne yapar bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2110 Mesaj

benim kredim garantide inşallah masraf istemezler yarın bir gidip görüşeyim.
    |
    |
    [email protected]@R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    eğer tek başınıza kredi çekecekseniz özel bankalarla birlikte mutlaka kamu bankalarını da dolaşın belki uygun bir şey bulabilirsiniz.
    eğer birkaç kişi bir araya gelebilirseniz atıyorum 5-6 kişisiniz bu durumda kamu bankalarını unutun direkt özel bankalarla görüşmelere başlayın
    öncelikle kim ne kredisi çekecek ne kadar çekecek kaç ayda ödeyecek bunları bir kağıda şablon yapıyorsunuz tc numaralarının da mutlaka olması lazım.
    sonra her biriniz farklı bir bankaya gidip müdürle pazarlığa oturuyorsunuz bak kardeşim biz 6 kişiyiz toplamda şu kadar kredi kullanacağız bize maliyeti ne olacak diyorsunuz
    sonuçta yüklü bir miktar kredi kullanacağınız için normal oranların çok altına iniyorlar arkadaşlar ev alacaktı 7-8 tanesi bir araya geldi bankaları tek tek turladılar
    kamu bankaları indirim yapmadı özel bankalara gidip en uygununu buldular....
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.

• Yarbay
    2962 Mesaj
    peki şöyle bir şey sorsam
    şimdi ihtiyaç kredileri 36 ay ile sınırlandırıldı ya,ben babama kredi çektircem
    yalnız ihtiyaç kredisi adı altında değil çünkü tamamiyle ben ödiycem krediyi 10-15 bin civarı bişey çekip bunu uzun vadeye böldürcem yani 5-6 sene kadar,bunu nasıl çekebiliriz konut kredisi adı altında çeksek ev göstermemiz gerek taşıt çeksek araç yok ortada,var mıdır bir yolu yöntemi

Orijinalden alıntı: fabrizo

yalnız ihtiyaç kredisi adı altında değil çünkü tamamiyle ben ödiycem krediyi 10-15 bin civarı bişey çekip bunu uzun vadeye böldürcem yani 5-6 sene kadar,bunu nasıl çekebiliriz konut kredisi adı altında çeksek ev göstermemiz gerek taşıt çeksek araç yok ortada,var mıdır bir yolu yöntemi
    quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

malesef yok.
    |
    |

• Yarbay
    2962 Mesaj
    hadi ya kötü oldu bunu düşünüyordum ben,sağolun bilgilendirme için
    |
    |

Orijinalden alıntı: zebani

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker23

Arkadaşlar yaklaşık 25 000 - 30 000 tl arası kredi çekicem evlilik için. Vakıfbank masrafsız 1,17 oran verdi 36 ay için. Daha uygun bir fırsat var mıdır. Yada oranlar sizce ileriye dönük düşebilir mi ?

Hocam 24 ay çekmeye bak daha az faiz ödüyorsun

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: zebani

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker23

Arkadaşlar yaklaşık 25 000 - 30 000 tl arası kredi çekicem evlilik için. Vakıfbank masrafsız 1,17 oran verdi 36 ay için. Daha uygun bir fırsat var mıdır. Yada oranlar sizce ileriye dönük düşebilir mi ?

Hocam 24 ay çekmeye bak daha az faiz ödüyorsun

Hocam cevap için teşekkürler fakat 24 ay taksitlerini ödemeye gücüm yetmez

|
    |

• Teğmen
    176 Mesaj
    1,17 ninaltinda oran veren yok mu bu ara

quote:

Orijinalden alıntı: _trapzone_

quote:

Orijinalden alıntı: _trapzone_

1.17 neresi veriyor
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    migrosta ING stand açmış. 1500-tl 12 ay vadeli toplam geri ödeme 1625-tl yazıyordu. hayat sigortası vb masraf da yokmuş. oranı piyasanın baya altında.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar 12 ay 12bin ₺ ihtiyaç kredisi çekeceğim. Daha bankaları gezmeye başlamadım. Ne önerirsiniz?
    quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar 12 ay 12bin ₺ ihtiyaç kredisi çekeceğim. Daha bankaları gezmeye başlamadım. Ne önerirsiniz?

Aynı şekilde kredi çekecem öneri yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bu pozitif bankın verdiği masrafsız vs siz 1.15 oranla verdiği kredi nasıl sizce? 5.500 TL için 12 ay taksitle %1.15 oranında aylık 500 TL ödeme çıkmaktadır sizce nasıl? bu pozitif bankın bir üç kağıdı bir kandırmacası var mıdır? şu anda benim gördüğüm en uygun ve masrafsız kredi tabi 5.500 tl için bu şekilde işin uzmanlarından bir değerlendirme rica ediyorum. Teşekkürler.
    |
    |
    esnaf kredisi kullanan var mı halkbankasından devlet destekli olanından? %4 faiz oranı.. bununla ilgili adam akıllı detay bulamadım, bankaya da gidemiyorum, tecrübe etmiş olanlar vardır belki..
    |
    |
  • KONUT KREDİSİNDE FAİZLERİN DÜŞMESİ SEBEBİ İLE YAPILANDIRMA MASRAFLARINI KABUL ETTİĞİNİZE DAİR EL YAZINIZLA DAHİ BEYAN YAZIP İMZA ATSANIZ DAHİ YAPILANDIRMA KOMİSYONU, YAPILANDIRMA MASRAFLARI HUKUKA AYKIRIDIR GERİ ALABİLİRSİNİZ

(YARGITAY 13.HUKUK DAİRESİ 2013/13787-2013/15950 KARAR ÖRNEĞİ http://dthukuk.com İNTERNET ADRESİNDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ)
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Arkadaşlar ilk defa çektiğim ihtiyaç kredisini erken kapatacağım. Şimdi bu durumda benim ne gibi karım olacak?
    quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar ilk defa çektiğim ihtiyaç kredisini erken kapatacağım. Şimdi bu durumda benim ne gibi karım olacak?

Devam eden taksit sayısı ile ödeyeceğin miktarı çarp.

Kapama için Ödemen gereken anaparayı öğren bankadan.

Aradaki fark senin kâr'ın

|
    |
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,383
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.