Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.123
Cevap
872
Favori
2.472.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15bin tl 24 ay vade sizce en iyi hangisi? ben iş bank diye düşünüyorum. fikirlerinize ihtiyacım var. 36 ay mı ödesem?
    36 ay yaptığımda aylık 127 tl faiz ödüyor oluyorum. 2 yılda da ödersem 125tl aylık fazla para veriyor oluyorum. dosya masrafı, sigorta her şeyi toplayıp vadeye bölüyorum. sizce 24 ay mı 36 ay mı?
  • Ben dün Citibank'tan 10.000 TL ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandım.

Aylık 527 TL ve toplamda 12648 TL ödeyeceğim..

Bütün masraflar ve sigortalar dahil fiyat bu. Krediyi 10.000 TL olarak hesabınıza yatırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsporlu

Ben dün Citibank'tan 10.000 TL ve 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandım.

Bütün masraflar ve sigortalar dahil fiyat bu. Krediyi 10.000 TL olarak hesabınıza yatırıyorlar.

iyimiş, 15bin tl hakkında bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Benim aslında 12000 civarında bir paraya ihtiyacım vardı fakat 10.000 TL'ye kadar böyle bir kampanyaları varmış. Sonrasında oran yükseliyormuş. O yüzden 15.000 için sormadım hiç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Benim aslında 12000 civarında bir paraya ihtiyacım vardı fakat 10.000 TL'ye kadar böyle bir kampanyaları varmış. Sonrasında oran yükseliyormuş. O yüzden 15.000 için sormadım hiç.

hayırlısı olsun. ben de araştırıyorum 2 aydır, acaba gözden kaçırdım mı diye danışmak istedim. en iyisi iş bank duruyor şuanda.
  • Akbank oranları düşürmüş galiba. internet sitesinde kredi hesaplarken 24 ay için 1,10 sonrası için 1,20 görünüyor. garantiye 1,21'den başvurmuştum ama beklediğim şey olmadığı için henüz çekmemiştim. bir bakın isterseniz. faizler düşüyor anlaşılan.
  • Şu an için en uygun halkbank görünüyor.

Maaş ve kamu çalışanlarına özel 50000 tl'ye kadar 24 ay %1,10 faiz.

Bence yılbaşına kadar bekleyebilirseniz yılbaşı kredilerinde düşüşler yaşanabilir. Bu ay içinde moody's not arttırımında bulanabilir, merkez bankasıda faizleri düşürüecek görünüyor.

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2321
  • halkbank öğretmenler günü kredisi
    20bin 24 ay x 969,50 210 dosya masrf. 60 tl sigorta ihtiyaç kredisi
  • dün halkbanktan çektim 7500 tl. biraz düşük ama, 18 aya herşey dahil 1000 tl faiz var

çok aceleniz yoksa bencede bekleyin, faiz oranları düşecek.
  • arkadaşlar en uygun halkbank.bugün başvuruyu yaptım bende.25000 24 ay.aylık 1211 tl ödeme.kesinti 270 tl o kadar.toplam ödeme de 29064 tl oluyor.ilgilenen arkadaşlara duyurulur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

dün halkbanktan çektim 7500 tl. biraz düşük ama, 18 aya herşey dahil 1000 tl faiz var

ne zaman düşer acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14500 kredi + 2 tane kredi kartım var.

14500ü 1 gün bile geçirmeden 3 yılda ödedim. bugün türkiye iş bankasından 15bin tl başvuru yaptım. 220 masraf +130 sigorta
    24 ay, aylık 733tl ödemeyle.
    kredi skorum düşük çıktı anlamadım. değerlendircez size haber veririz dediler. sizce alma şansım nedir. kredi kartlarını düzensiz ödedim diye düşmüş. inş alırım. sizce alma şansım nedir. kredim sorunsuz ödendi.
  • Bir çok kredi başvuruda bulunduysanız her başvuruda siz kredi almasanızda kredi notunuz düşmüştür böyle birşey olmuş olabilir.
  • 10.000 tl için halkbank mı yoksa Denizbank mı daha uygun sizce? Halkbank maaş bankam, denizbank ise kamu çalışanlarına özel kampanya yapmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Bir çok kredi başvuruda bulunduysanız her başvuruda siz kredi almasanızda kredi notunuz düşmüştür böyle birşey olmuş olabilir.

hayır hiç bir krediye başvurmadım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: Tabip
    dün halkbanktan çektim 7500 tl. biraz düşük ama, 18 aya herşey dahil 1000 tl faiz var

ne zaman düşer acaba

şöyle söyleyim,

eylül ayında, en düşük kredi oranları 1.10-1.15 civarındaydı. Ancak eylül ayının sonunda, merkez bankası faizlerde indirim yaptı. fakat bunu bankalar kredilere tam olarak yansıtmadılar.

benim tahminim, en azından yılbaşına doğru, yeni yıl kredisi v.s diye, 0.1 puan indirim olabilir.
  • Ben internetten güncel tüketici kredisi faizlerini hesapladığımda en güncel hurriyet'in sayfası gibi görünüyor.

enuygun.com hangikredi.com sadece işine gelen bankaları yayınlıyor ya da sayfayı güncellemiyorlar.

Bildiğiniz başka güncel siteler var mı ? Hurriyet piyasa sayfası gibi

http://piyasanet.hurriyet.com.tr/kiyasla/Ihtiyac_Kredisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

10.000 tl için halkbank mı yoksa Denizbank mı daha uygun sizce? Halkbank maaş bankam, denizbank ise kamu çalışanlarına özel kampanya yapmış.

Kaç ay vade düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

10.000 tl için halkbank mı yoksa Denizbank mı daha uygun sizce? Halkbank maaş bankam, denizbank ise kamu çalışanlarına özel kampanya yapmış.

Kaç ay vade düşünüyorsunuz?

18-24 ay arası düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.