Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.162
Cevap
871
Favori
2.483.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecikmede olan kredilerle ilgili çalışma varmış 60 ay vade ile ama faiz belli değil şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 ay kredi yapılandırmasını her banka kendisi yapar diye düşünüyorum. Zira bu kredi kartı yapılandırma muhabbetine kamu bankalarına aşırı yüklenme oldu. Yıl sonu banka zarar açıklarsa şaşmayın. Sonra "ulan devlet bankası değilmi, zarar ediyor, satalım gitsin" demeyin.
  • Abd dağıttıgı dolarları topluyor
    Önümüzdeki 10 sene sıcak para girişi olmayacak.Faizlerde bu şekilde gidecek.
    Araba falan hayal ev hayal bile değil.

• Şu an en uygunu Vakıfbank
    1.82
  • oranlara bak, rezillik. ama mevduat hesaplarina gelince de gıdım gıdım veriyorlar

• gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Sitede 2,05 oran gözüküyor,siz nerden takip ediyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

3 ay önce 2.70ten çekmiştim güncel faiz oranlarına göre yapılandırma şansımız var mı acaba ?
    bende aynı dertten müzdaribim, 2.49 dan 20 bin çektim askere gitmeden önce. bir de kredi kartlarını kapamak için çekmiştim şansa bak sen . siz bir şey öğrenebildiniz mi?
  • Merhabalar sürekli asagidakine benzer haberler cikmaktadir. İnşallah geciken gecikmeyen herkese verselerde makul bir oranla herkes nefes alsa :(

https://m.haberturk.com/borcu-olanlar-dikkat-bugun-basladi-2369959-amp

• Arkadaslar tuketıcı kredısi cekmıstım 36 ay 60 aya kadar yapılandırma yasası cıktımı yada ne zaman cıkacak bılen varmı

• Ödemeyene af var ödeyene ceza .bu ne biçim iş .bizde yapılandırabilsek

• Merhaba gunlerdir 60 ay yapılandırmayi internet ten sikayet var sitesinden arastiyorum. Yapılandırma hakkinda sikayetvarda yazanlarda sadece isbankasinin 2.40dan teklif edildigini yazmis birisi, oda herkese mi yoksa kisiye ozel mi bilmiyorum. Gecikmede kredim yok fakat sirf eğer oluyorsa tabi 36 ayı 60ay yapmak için krediyi geciktirecegim nefes almak icin.hala net bilgi yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut2012 -- 16 Şubat 2019; 22:10:8 >
  • Vakıfbank 10 000 tl 1,79 dan persembe çektim
    Vade 3 ay
    Taksit 3428 tl

Kredi notum çok iyimiş öyle dedi. Kamu Maaş müşterisiyim vakifbanktan 7.kredi çekişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimsediil

Vakıfbank 10 000 tl 1,79 dan persembe çektim
    Vade 3 ay
    Taksit 3428 tl

Kredi notum çok iyimiş öyle dedi. Kamu Maaş müşterisiyim vakifbanktan 7.kredi çekişim.
    masraflar neler hocam net ne kadar geçti elinize
  • Enpara kredi kartımı geçen ay odeyemedim bu ay yapılandırma istedim, önce 2,25 teklif ettiler reddettim, ödemem kalır böyle dedim, ertesi gün arayıp 1,50 oran 36 ay vade ile yapilandirdilar , belki birinin işine yarar

• chessmania kullanıcısına yanıt
    165 tl eksik aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

Enpara kredi kartımı geçen ay odeyemedim bu ay yapılandırma istedim, önce 2,25 teklif ettiler reddettim, ödemem kalır böyle dedim, ertesi gün arayıp 1,50 oran 36 ay vade ile yapilandirdilar , belki birinin işine yarar
    Hocam ziraat 1.1den yapiyordu yapilandirmayi. Keske arastirsaydiniz. Sigorta vb yapiyor basta ama hepsini e-devletten basvuru yapip alma imkani olusuyor...

https://forum.donanimhaber.com/ziraat-bankasindan-kredi-karti-borclularina-kredi-imkani-son-dakika--136631271-53

• quote:

Orijinalden alıntı: maydoganlar1156

Hocam ziraat 1.1den yapiyordu yapilandirmayi. Keske arastirsaydiniz. Sigorta vb yapiyor basta ama hepsini e-devletten basvuru yapip alma imkani olusuyor...

https://forum.donanimhaber.com/ziraat-bankasindan-kredi-karti-borclularina-kredi-imkani-son-dakika--136631271-53

Alıntıları Göster
    Ziraat limit vermedi hocam

• köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Hmm o hic aklima gelmedi dogru ya...

• gerçekten çok acil ihtiyaç yoksa, bu zamanda kredi çekmek, kendine ihanet etmek gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank 90 bine kadar 1.79 oran

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.