Şimdi Ara

Tüketici Hakem Heyeti Kararı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim SG Edge ürünüm vardı daha alalı 2 3 ay olmuştu telefon kapandı birden ve birdaha açılmadı.Garantiye yolladım ürün değişim onayı geldi.Değişim için sürekli irtibat halinde kaldım fakat bana ellerinde S6 Edge olmadığını ve 250 TL farkla S7 yollayabilceklerini söylediler.Bende garanti kapsamında ki ürün olduğu için bunu kabul etmedim ve S6 Edge ürünümün yollanmasını istedim.Bu olay 1 Yıl sürdü ve bir sonuç alamadım , bu sürede telefonsuz kaldım ve mağdur oldum.

Tüketici Haklarına başvurdum.Tüketici Hakem Hayatı Kararı doğrultusunda 2950 TL para iadesi yönünde karar çıktı.15 Gün itiraz süreleri olduğu için beklemem söylendi ve bir sürede öyle bekledim.

Sonrasında bu belgeleri ilgili firmaya yolladım.DESTEKBİLİŞİM adlı firma bana SAMSUNG dan onay beklediklerini söyleyip duruyolar.1 AY 15 GÜNdür sürekli bilgi almak istiyorum gerek SAMSUNG gerek DESTEKBİLİŞİM den fakat bana yardımcı olamıyolar.Bir sonucada varamadım.

Ne yapmam konusunda yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar tazminat davası , icra takibi gibi ne yollar izlemeliyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.