Şimdi Ara

[TÜKENDİ] Toshiba 65UA3A63DT 65' 165 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV - 4099 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
5
Favori
5.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arkadaşa bir özür borçlusun sanırım.
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

mevzuyu uzatmaya gerek yok, durum anlasildi, firsat tukenmis bu konuyu kapatalim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

son konulan fotograf fiyat ve urunun dogru oldugunu gosteriyor , demek ki satilmis bir kac tane de olsa

Noldu, özür dilemesi öğren. Herkesi kendin gibi ergen sandın sanırım. Dikkat çekmekmiş, ne diye uğraşayım senin gibilerle. İyilik yapalım dedik, stok azmış adamın sallamaları bak. Terbiyesiz herif.

• apollonx kullanıcısına yanıt

konuyu actin, 1 dk sonra herkesten 6776 geldi, ortada ekran goruntun yok hepsi buradadan .. ayrica onu gectim bak biri siparisi koyuverdi anladik ,koysana siparisini .. insanlarin hepsi girdi linkten kimse alamadi, belki 1 kisi almistir

sen neden almadin ? koysana slibi , veya ekran goruntusunu .. 4000 e gorup alma imkani olup da almayacak degilsin herhalde

neyse uzatmaya gerek yok daha fazla . bundan sonra ekran goruntusu ile konu ac

edit : 6099 yapmislar simdi de

[TÜKENDİ] Toshiba 65UA3A63DT 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV - 4099 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 26 Kasım 2020; 21:0:35 >
  • quote:

mevzuyu uzatmaya gerek yok, durum anlasildi, firsat tukenmis bu konuyu kapatalim ..

Laf söyle yalancılık ile itham et sonra konu kapansın ne güzel dünya

• quote:

konuyu actin, 1 dk sonra herkesten 6776 geldi, ortada ekran goruntun yok hepsi buradadan .. ayrica onu gectim bak biri siparisi koyuverdi anladik ,koysana siparisini .. insanlarin hepsi girdi linkten kimse alamadi, belki 1 kisi almistir

sen neden almadin ? koysana slibi , veya ekran goruntusunu .. 4000 e gorup alma imkani olup da almayacak degilsin herhalde

neyse uzatmaya gerek yok daha fazla . bundan sonra ekran goruntusu ile konu ac

edit : 6099 yapmislar simdi de

Her fırsatı satın almak zorundamıyım, ihtiyacım yoktu ihtiyacı olan birisi alsın diye paylaştım ki zaten alan kişide paylaşmış fotosunu.

Halende arsızca kendini savunuyorsun. Şimdi konu başlığından sessizce git, gece gece canımı sıktın. Günahımı aldın, hakkımı helal değil.

• f@ithline kullanıcısına yanıt

ortada kanit mi var ? ayrica madem 4000 e ilk gormus , ciddi insan sak diye koyar siparis goruntusunu , ki baskasi koydu hepiniz oyle anladiniz . o resim konmasa fiyata inandiniz mi ?

uzatmayin artik tamam kapandi konu

parani mi caldik birader ? neyin hakki ? ozur dilenmesi gerekiyorsa itham icin ozur dileriz . mesele degil ... diliyorum da

ama bu cirkin uslup, bu saldirgan tavir ve klavye delikanlisi havasiyla benim gibi (hatali da olsam) cok insandan laf yersin .. zira ortada ekran goruntusu yok , sallamadigin ne malum ? sen sallamamissin , yarin birisi sallar ... cok gorduk , her gun forumdayiz

• quote:

parani mi caldik birader ? neyin hakki ? ozur dilenmesi gerekiyorsa itham icin ozur dileriz . mesele degil ... diliyorum da

ama bu cirkin uslup, bu saldirgan tavir ve klavye delikanlisi havasiyla benim gibi (hatali da olsam) cok insandan laf yersin .. zira ortada ekran goruntusu yok , sallamadigin ne malum ? sen sallamamissin , yarin birisi sallar ... cok gorduk , her gun forumdayiz

Saçma sapan konuşma, 2006'dan beri üyeyim, 2002'den beri forum takipçisiyim. Öyle olmayan şeyi yazan görmedim. Reklam yapanlar çok oldu, fırsatmış gibi paylaşanlar çok oldu ama 5binlik şeyi 2bin yazanı görmedim. Yazıp ne geçecek eline, banlanmak mı? O yüzden boş boş konuşma.

• [TÜKENDİ] Toshiba 65UA3A63DT 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV - 4099 TL

Ne tatava yaptınız be..

buna apartmandan ortak gelen kablo takılıyor mu ? Yani eski tip kablo tuner yok denmiş çünkü ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 26 Kasım 2020; 21:11:11 >

Amma uzattin . Burasi forum, herkes istedigi yorumu yapar. Sahsiyet olarak senden ozur dilerim fakat davranisin acisindan dilemiyorum, yarin aynisini baskasi yapsa ayni hareketi tekrarlarim

15 senedir buradayim sallayani cok gorduk, kimse kimseyi tanimaz etmez, karpuz mu bu bakip elleyip kim durust kim palavraci anlayalim

sacmaliklar silsilesi, bir urunun 8 binden 4 bine dusmesi bir , 1 dk sonra bile o fiyatin kimsede gorunmemesi iki , koydugun ekran goruntusunun baska yere ait olmasi uc , almaman dort ... ve herkesin bildigi uzere seni sucladigim seyi yapan zilyon tane adamin olmasi bes , bunun kaniti da "zaten yeniler yapiyor bari sen yapma" demis olmamdir

su milletin siparis goruntulerini, o olmadi hepsiburadadan ekran goruntusu ile konu acsan bunlar olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Amma uzattin . Burasi forum, herkes istedigi yorumu yapar. Sahsiyet olarak senden ozur dilerim fakat davranisin acisindan dilemiyorum, yarin aynisini baskasi yapsa ayni hareketi tekrarlarim

15 senedir buradayim sallayani cok gorduk, kimse kimseyi tanimaz etmez, karpuz mu bu bakip elleyip kim durust kim palavraci anlayalim

sacmaliklar silsilesi, bir urunun 8 binden 4 bine dusmesi bir , 1 dk sonra bile o fiyatin kimsede gorunmemesi iki , koydugun ekran goruntusunun baska yere ait olmasi uc , almaman dort ... ve herkesin bildigi uzere seni sucladigim seyi yapan zilyon tane adamin olmasi bes , bunun kaniti da "zaten yeniler yapiyor bari sen yapma" demis olmamdir

su milletin siparis goruntulerini, o olmadi hepsiburadadan ekran goruntusu ile konu acsan bunlar olmayacak

Ya bak işine.

• Kek var yer misiniz [TÜKENDİ] Toshiba 65UA3A63DT 65" 165 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV - 4099 TL 

• KURSAD. kullanıcısına yanıt

Bu duruma snickers daha uygun duser sanirim

• jujuuu kullanıcısına yanıt

Ben tarafsız olarak okudum ve kardeş sen haksızsın. Şöyle ki dün 99 tlye Trendyolda grundig çaycı satıldı. Ben yetişene kadar bitti ve fiyat 199 oldu. Şimdi o ürün o fiyata satılmamış mı oluyor. İlla ekran görüntüsü mü lazım. Ayrıca adamın elinde tv vardır ihtiyacı olan biri alsın diye PAYLAŞMIŞtır. Adı üstünde paylaşım kimse almak zorunda değil. Kimse sana kanıt sunmak zorunda da değil. Ortada yanıltıcı bir durum varsa zaten şikayet edilip konu kapatılıyor. Bu kadar agresif olma fiyat değişmiş bu kadar BASİT.

• smhuygun S kullanıcısına yanıt

Ben hakliyim der miyim su durumda ? Bir yeriyle guler konuyu okuyan, o yuzden mevzuda hakli haksiz tartismasi yok

seninle letgodan birbirimizi tanimadan bir alisveris yapsak, sen bana parayi at ben urunu gonderirim yarin desem ve gercekten oyle yapacak dahi olsam sen bana guvenir misin yoksa zihninde potansiyel hirsizsa dusuncesi olusur mu ?

forumda milyon tane konu aciliyor, urunun fiyati bu fiyat marjinda bir urun icin abarti (baslikta bir ton gondermezler diyen var , kanit olarak bunu soyleyebilirim) , ikincisi bir paravan siteden bu fiyat gorulup ekran goruntusu atilmis , oraya tiklayinca hepsi burada da 1 dk icinde bile gorebilen olmamis , ustelik paylasan kisi almamis, hepsini hepsini gectim alan 1-2 kisi ekran goruntusu koymadan once kimse boyle mesajlar atmiyordu, bende gelecegi gorme yetenegi yok

• quote:

bir de su mantiksizlik var, linkte satici hepsi burada yaziyor, su an satilan da 6776 ya yine hepsiburada, hani bir X satici 3-5 stok acar ,biter , fiyat artar ve baska saticidan satmaya baslarlar , o saticiyi goremeyiz

bunu satan hepsiburada zaten, stogu da var ,3 dakikaligina mi indirim yapti, yani biraz mantik ya

Kimse fırsat konusu açmak istemiyor artık. Sırf bu tarz eleştiriler yüzünden.

• ali222 A kullanıcısına yanıt

Neden ? Acti, itham ettim ve hakli cikti , daha iyi bir senaryo olabilir mi acan kisi acisindan ?

ama actigi firsata inanmamak icin cok neden vardi, yukarida tek tek saydim. Ama dogruymus

• Merhaba güle güle kullanılsın.

Televizyon nasıl, değerlendirmenizi rica etsem.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.