Şimdi Ara

TUBORG isimli klanımıza herkesi bekleriz(KLANIMIZ 1 YAŞINDA!) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan birçok arkadaşımız aramıza katıldı, savaş serimiz 8 oldu, ksye önem veren herkesi bekleriz

• hocam davet isteği gönderdim nick LEO dh den geldıgımı belırttım
  • 17 level köye sahip tecrübeli biriyim.Asla level sınırı yok dediğiniz için klanınıza beni alabilir misiniz?Gereken kupa fazla olduğu için istek gönderemedim.

• Bu oyunda isini guzel yapan, olmasi gerektigi gibi olan nadir klanlardan biridir. Seviye, saygi ve sevgi ariyorsaniz cok da macera aramaya gerek yok baska yerlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Bu oyunda isini guzel yapan, olmasi gerektigi gibi olan nadir klanlardan biridir. Seviye, saygi ve sevgi ariyorsaniz cok da macera aramaya gerek yok baska yerlerde.

Kesinlikle.
  • Mesajları yeni görüyorum, hepimiz bu hale getirdik herkesin emeği büyük:)

Güncel

• Başka klanlar bile reklamını burda yapmaya başlamış :) güncel, iddialı savaş kadromuza ks'ye önem veren, aile ve dost olabilme kavramını idrak edebilecek arkadaşlarımızı bekliyoruz.

• Yer konusunda sıkıntı yaşanmaya başladı, eller çabuk tutulsun:)
  • hazarbey_1907 nickim basvurdum clana.
  • 7-8 aydır klandayım.30 küsür level iken geldim şu an 103'üm.Muhabbet,ortam,bağışlar herşey tadında :) Düzenli klan savaşı yapıyoruz aramıza seviye farketmeksizin herkes gelebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad Bull

7-8 aydır klandayım.30 küsür level iken geldim şu an 103'üm.Muhabbet,ortam,bağışlar herşey tadında :) Düzenli klan savaşı yapıyoruz aramıza seviye farketmeksizin herkes gelebilir.

Kesinlikle.
  • Brader 8 kb 71 lv çarımla istek attım almamışsınız üstüne engellemişsiniz :)

• Revonkjll kullanıcısına yanıt
    Atılan istek reddedilince kendiliğinden 1-2 gün bloklanıyor, yapılan ekstra bir şey yok. Alım için tek kriterimiz belediye ile köyün orantılı olması ve asla erken basılmamış olması, ben istediğinizi bizzat kendim görmedim ancak arkadaşlar isteyerek reddetmişlerse kriterler uymuyordur, öyle olduğunu düşünmüyorsan tekrar atarsan değerlendirebiliriz.

GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broderick -- 3 Ocak 2017; 12:26:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broderick

Güncel

Güncel
  • Son 3 kişilik yerimiz kaldı, oyunu aile olarak oynamanın anlamını idrak edebilmiş, köyü belediyesiyle orantılı herkesi bekleriz. :)
  • Broderick kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende katilmak isterim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alım şartları nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meku

alım şartları nelerdir ?

Belediye ile köyü orantılı (belediye binasını erken basmamış) +18 olan kişileri klana alıyoruz.
  • BadCatShero kullanıcısına yanıt
    Tabi buyrun, Donanımhaber diye belirtirseniz değerlendirir arkadaşlarımız
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.