Şimdi Ara

TUBORG isimli klanımıza herkesi bekleriz(KLANIMIZ 1 YAŞINDA!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam istek attım dh diye belirtmeyi unuttum isim keanex kabul edilirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaş kazanma serimiz 4 oldu, 10luk serimizi geçmeyi hedefliyoruz, oyunu hem eğlence olarak görebilip hem de ciddiye alan, köyü belediyesiyle orantılı ve klan savaşından anlayan arkadaşlarımızı bekleriz.:)

• 18 günde 29.002 adet bağış yapılmış klanımızda. Bu da günlük 1.612 küsüre tekabül ediyor. Yardımlaşma, klan savaşları ve hoşsohbet amaçlayan arkadaşlarımızı bekleriz.

• 85levelim basvurdum bekliyorum

• Dün yapılan operasyonla klandaki çoğunluktan arındık, savaşlar için yeni arkadaşlar arıyoruz, köyü belediyesiyle orantılı, oyunu hem eğlenceyle hem ciddiyetle oynayabilen,klan savaşlarında klana faydalı olacağını düşünen herkesi bekleriz

• İstek yolladım hocam dh den diye belirttim

• Online süresi yüksek, köyü belediyesiyle orantılı, klan savaşlarında aktif olacak arkadaşlar arıyoruz.

• Klan üyelerimiz hem sürekli gelişme içinde hem de kslere önem göstermeye devam ediyor, online süresi yüksek arkadaşları bekleriz.

• Savaşları kazanmaya devam ediyoruz, herkesi bekleriz:)

• Son savaşımızda 30/30 yapmakla beraber kazanma serimizi 6'ya çıkardık, online süresi yüksek ve köyü belediyesiyle orantılı, aile olma kavramını idrak edebilmiş 18+ arkadaşları bekleriz.

• Broderick kullanıcısına yanıt
    güncel
  • Düzenli olarak klan savaşlarına katılacak, köyü belediyesiyle orantılı saygılı arkadaşları bekleriz. Yaş aralığımız 18-55 olmakla birlikte ortalamamız 25-30.

• Galibiyet serimiz 5 olmakla birlikte, savaşlara düzenli katılacak köyü belediyesiyle orantılı arkadaşları bekliyoruz.

• Kadromuz büyümeye devam ediyor, klan savaşlarını düzenli yapacak arkadaşları bekliyoruz

• Savaşlara ve gelişmeye önem veren arkadaşları bekleriz

• Kadromuzu genişletmek istiyoruz, belirtilen niteliklere sahip arkadaşlarımızı bekleriz.

• hocam bende bir kb7 var içi ful nerdeyse geliyorum
  • Yaklaşık 1.5 yıldır CoC'u bırakmıştım . Hesabı satmak ıcın foruma gırmıs dolanırken TUBORG klanını gördüm isminden dolayı bir gireyim ne var ne yok derken oyuna geri başlattı bu klan beni . Klanın en aktif isimlerinden birisiyim gerçek bir aile ortamı arıyorsanız TUBORG'a bekleriz ..

Saygılarımla..

CeMeNt
  • Online süresi yüksek arkadaşları bekliyoruz:)

• 9seviye olduk, kslere önem veren arkadaşları bekleriz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.