Şimdi Ara

TUA, Alper Gezeravcı'nın deney videosunu paylaştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    Teknik değilsin sanırım. Amaç zaten uzayda yani yerçekimsiz ortamda nasıl olacağını, dünyadakinden farklı olup olmayacağını test etmek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mynameisa M kullanıcısına yanıt

sen 55 milyon doların faiz ne kadar biliyor musun ?

• mynameisa M kullanıcısına yanıt

Teknikle ne alakası var bunun, Uzaydaki bütün yerçekimi kurallarını ve şartlarını bilip dünyada simüle edebiliyorlar. Uzaydan gelecek bir gök taşının kaç yıl sonra nereden ne açıyla geçeceğini hesaplayabiliyorlar da bunu mu test etmek için uzaya gitmeye gerek kaldı. Sonuçta bu yapılan testler bir fizik testleri ve fizikte de simülasyon imkanımız var. Uzayda bitki yetiştirmek kısmı derseniz eyvallah ancak top ve dönme testleri bana saçma geliyor.

• Mecbur olduğu ve vazifesi olduğu halde görevi kötüye kullanarak, müşkül durumda olan ve ülkenin evlatlarinin yaşadığı Hatay' a 1 sene hiç yardim etmeyen reisinizden bahsedin.

Bana bir ülke nasil soyulur, hirsiz nasil desteklenir, uyuşturucu baronu nasil agirlanir bundan bahsedin. Depremde toplanan milyarlari kim nasil yedi bunu anlatin. Yemişim deneyinizi çocuk kandiriyorsunuz. Yer çekimsiz ortamda çilek yiyip muz tadi almış! Peki bunun bize ne faydasi var ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.