Şimdi Ara

TTnet yazlık paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene vardı bu sene göremedim

yazlık için 3 ay taahütsüz kullabilceğim internet paketi yok mu?

• Bende arıyorum ama bulamadım.
  • bende baktım.yok gibi.ben de taahhutsuz abone oldum.hiper yalın 24 mbit. mekan izmir çeşme
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Fiyat ne kadar.
  • ttnet web sitesinde okuduğuma göre:

73.00 tl ücreti
    15.00 tl sabit ücret
    8.00 bir defalık bağl.ücrwt.
    4 x 12 : bilmem ne ücreti,

izmir de uydunet kullanıyoruz,teledunya dahil 65.00 tl galiba.

tabii ttnet kazık ama bu ilçede çare yok..bir ara turkcell vınn alayım dedim. ama faturasız data hattında 6-8 gb yok.
    bana en fazla 8 Gb yeter. film ve diğer indirmelerle işim yok zaten.
  • 6 gb yeter diyorsan zaten avea prime klasik tarifesi var 1500dk her yöne 6 gb internet 39tl
  • Henüz yazlık paket fiyatlarını belirlemediler. Bunun icin daha ne kadar bekliyorlar anlamadım haziran ayindayiz bundan öte yaz mevsimi mi var arkadas bekliyoruz ama yok, zaten basvuru icin de bi 15 gün kafadan beklersek yaz sonu gibi baglanir yazlik! paketimiz...
  • Geçen yaz 3 aylık yazlık paket almıştım. Bu yaz bana herhangi bir bilgi vermeden ve onayımı almadan otomatik olarak tekrar başlatmışlar aboneliği. Soluğu telekom ofisinde aldım tabi ki. İptal işlemi yaptırdım. Ancak garip garip açıklamalarda bulundular. Güya tarifenin özelliği uymuş otomatik kapanıyormuş seneye de otomatik açılıyormuş falan feşmekan. Ttnet resmen kafayı yemiş. Yazlık paket alanlar dikkatli olsun. Seneye cart diye hiç ihtiyacınızın olmadığı bir zaman aktive ediverirler.
  • Bana da acil lazım 3 ay kullanabileceğim sınırsız internet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler gören duyan var mi hala yok bu yazlik paketler

• Aragonit. kullanıcısına yanıt
    Bende bekliyorum. Twitterdan, mesaj attım ben, sizde atarsanız açılır belki.
  • Beyler bu yil cikmicak. Defalarca kendileriyle konustum.3 farkli musteri hizmetinden 3 farkli cevap aldim.

- Bu yil olmayacak.
    - Bu konu hakkinda bilgi vermem yanlis olur.
    - Calismalarimiz suruyor.

Anlayacaginiz m.h bile bilmiyor.Ben superonlinede taahutsuz aldim. Ttnetden geldiler 2 gun icinde aricaklarmis.

• TürksatKablo Uydunet te askıya alma hizmeti var. Kampanyada bile olsan donduruyor sadece aylık 4,95TL ödüyorsun. Şebeke varsa değerlendirmenizi tavisye ederim.
  • Fixnet te 12 mbit limiztsiz 60 tl ama telefonumuz olmasi sart onun icinde 15 tl alo paketi iciyosunuz 75 tlye toplam geliyo.Tahatsuz pakettir ceza vs yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebegumecim1

Fixnet te 12 mbit limiztsiz 60 tl ama telefonumuz olmasi sart onun icinde 15 tl alo paketi iciyosunuz 75 tlye toplam geliyo.Tahatsuz pakettir ceza vs yok

ttnet'ten ümidi kestim binet'ten almayı düşünüyordum ama onlarda hizmet verebilmemiz için sabit hat olması gerekiyor dediler. telefon bağlatmak için geçen baktım "alo paket" gibi birşey dikkatim çekmedi, bu paket nedir sabit hat sıkıntımızı çözüyormu
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Hocam taahhütsuz nasil oldunuz ?

• yazlık paket var , benim ki otomatik yeniden bağlandı, yeni abone almıyorlarsa o başka
  • benim ki de otomatik aktive oluyormuş kaç para acaba ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.