Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
72
Favori
480.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen zaten internet ile birlikte modem parasınıda içinde ödüyorsun eğer ki kapatmak istiyorsan internetin geriye kalan taksitlerdeki modem parasını ödemen lazım tabi tahaahhüt varsa ozaman belli bir fazladan ücret alabilirler orasını tam bilmiyorum
  • Beyler konu içi arama DH programcıları sağolsun koymadıkları için arama yapamıyorum, o yüzden direkt sorayım: Bu TTNET W9970 (TP Link v1 veya v3) modemlerinizde ADSL/VDSL bağlantınızın Fast Path veya Interleaved olup olmadığını anlamanın yolu var mı?
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Var,
    Telnet üzerinden giriş yapıp, "adsl show info" ile görebilirsiniz.Telnetin nasıl açılacağı imzamdaki linkte mevcuttur.
     TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970
  • quote:

Orijinalden alıntı: feramor

Var,
    Telnet üzerinden giriş yapıp, "adsl show info" ile görebilirsiniz.Telnetin nasıl açılacağı imzamdaki linkte mevcuttur.

Bendeki modem v1 ve verdiğin root şifresi bende çalışmıyor ve bu yüzden Telnet açamıyorum. 2015 ve 2016 yılındaki mesajlarını takip etmiştim zaten bu konuda hocam ama sonuç negatif.

Bu arada bendeki TTNET cihazı bu. Bunun şifresi sende var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 30 Ekim 2017; 23:36:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Versiyonu daha önce verilen firmware ile 01005 yükseltmeyi denediniz mi?
  • Bu dandik ötesi modemin içindeki dahili anten kaç dbi bilen var mı ? Sorunsuz kullandığım 5650'yi brickledim ufak bir dalgınlık sonucu , düştüm yine bu leş aletin eline :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

Bu dandik ötesi modemin içindeki dahili anten kaç dbi bilen var mı ? Sorunsuz kullandığım 5650'yi brickledim ufak bir dalgınlık sonucu , düştüm yine bu leş aletin eline :))

Bugün Tenda v300 modemim geldi, 150 lira fiyatı ile hiç düşünmeden alın bu aleti.ttnet'in verdiği modemlerin ne kadar leş olduğunu yeniden deneyimledim, telnetten kontrol ettim cihaz wifi ve cpu chipseti olarak Broadcom kullanıyor(zaten alma sebebim bu chipseti kullandığı yazılmasıydı)bilirsiniz piyasadaki en iyi router chiplerini bu marka üretir.5 dbi*2 antenleri sayesinde çekmeyen hiç bir nokta kalmadı 150 m2 evde, tertemiz, stabil bağlantı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skom -- 4 Kasım 2017; 14:48:4 >

• Özel üretim modemdir tp link sadece Türk telekoma satıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom'a geçiş yaptım. 24 mbit vdsl paketi olan seçeneği aldım. İlk 10 gün herhangi bir sorun yaşamadım ancak sonraki günlerde ve hala devam devam eden bir problemim var. İnternet bağlantım 2 ya da 3 dakikada bir kesilip yeniden bağlanıyor. Bu arada sırada olan bir şey değil sürekli böyle. Turk Telekom il müdürlüğü ile görüştüm. Hattımda bir sorun olmadığını sorunun modemin sürekli çalışmasından kaynaklı olduğunu belirttiler. Modemi ttnet 3 hafta bağlantı yaptığımda verdi. tp-link marka. Yani daha yeni bir modem. Sorunun modemden kaynaklı olduğunu nasıl tespit edebilirim.

not: snr değerlerim 28 ve üstü
  • Geçtiğimiz hafta hipernet geçişimin akabinde bu modem gönderildi.
    Önceki modemim asus 14 u. Yeni gelen modem ile arasında wifi kapsama alanı konusunda ciddi fark var. Eski modemim vdsl2 desteklemediğişnden kaldık gönderilene. Kullanım süresi arttıkça daha neler göreceğiz bakalım.
  • Firmware Versiyonu:
    17.01.20.01005

Donanım Versiyonu:
    TD-W9970 v3 00000001

root ve tTn3+Z@!Sr0O+ bilgilerini kullanarak giriş yapamıyorum arkadaşlar. Elle yazıyorum. Defalarca denedim yanlış girmediğimden emin olmak için. Yardımcı olur musunuz lütfen? Emule için port açtım ama hala high id alamıyorum. Root dan girip yapmak istiyorum. Ya da port açmanın haricinde güvenlikle ilgili kapatmam gereken bir ayar filan mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNaT

Firmware Versiyonu:
    17.01.20.01005

Donanım Versiyonu:
    TD-W9970 v3 00000001

root ve tTn3+Z@!Sr0O+ bilgilerini kullanarak giriş yapamıyorum arkadaşlar. Elle yazıyorum. Defalarca denedim yanlış girmediğimden emin olmak için. Yardımcı olur musunuz lütfen? Emule için port açtım ama hala high id alamıyorum. Root dan girip yapmak istiyorum. Ya da port açmanın haricinde güvenlikle ilgili kapatmam gereken bir ayar filan mı var acaba?

ayni versiyona sahibim bende de benzer bir durum var. root ile login olamiyorum.

edit: fabrika ayarlarina geri aldiktan sonra sifreyi manual girince root erisim iznini aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XyByDy -- 19 Kasım 2017; 14:23:11 >
  • Arkadaşlar merhaba

Tp link w9970v3 modemin root arayüzüne nasil erisebilirim ?

Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor

• Beyler aranızda bu modemi başka bir routera LAN-to-LAN cascading şeklinde bağlayan oldu mu?

Şunun gibi; sol üstteki Tp link W9970 gibi düşünün, sağ alttaki başka bir router veya router destekli çok portlu bir modem. Teşekkür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğrenir

Arkadaşlar merhaba

Tp link w9970v3 modemin root arayüzüne nasil erisebilirim ?

Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor

username: root
    password: tTn3+Z@!Sr0O+
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    Elle yazmama rağmen bununla giriş yapamıyorum artık

• quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Arkadaşlar 3 hafta önce Turk Telekom'a geçiş yaptım. 24 mbit vdsl paketi olan seçeneği aldım. İlk 10 gün herhangi bir sorun yaşamadım ancak sonraki günlerde ve hala devam devam eden bir problemim var. İnternet bağlantım 2 ya da 3 dakikada bir kesilip yeniden bağlanıyor. Bu arada sırada olan bir şey değil sürekli böyle. Turk Telekom il müdürlüğü ile görüştüm. Hattımda bir sorun olmadığını sorunun modemin sürekli çalışmasından kaynaklı olduğunu belirttiler. Modemi ttnet 3 hafta bağlantı yaptığımda verdi. tp-link marka. Yani daha yeni bir modem. Sorunun modemden kaynaklı olduğunu nasıl tespit edebilirim.

not: snr değerlerim 28 ve üstü

Kanal genişliği oto,dur burayi 40mhz yap kopma olmaz.

• Bu modemde 5Ghz desteği varmı.Nasıl aktiv ediliyor.Kurulumda 5ghz seçeneği bulamadım.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurDaLLiCa

Merhaba. ACİL cevap lazım. bilgi sahibi birisi yardımcı olsun lütfen.

D-Smart tv+internet üyeliği yapacağım.
    Bölgede VDSL var.

D-Smart modem tedarik etmiyormuş. Kendim almam gerekiyor.

TP-Link TD-W9970 modeli önerildi.
    HB'da 200 TL civarı.http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300mbps-fiber-modem-router-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594

Sahibinden'de 130 TL'ye aynı modeli buldum.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-tp-link-tp-w9970-464030623/detay/

Türk Telekom'un verdiği bir modem.
    Ama modelleri aynı olsa da modemlerin kasaları farklı.

İkisinin de resmini ekliyorum.

SORUM ŞU:
    1- SAHİBİNDEN OLANI ALMAK TEKNİK OLARAK UYGUN VE MANTIKLI MI?
    2- BU MODEM FİBERE UYUMLU MU?

ben bunu aldım 2.ci elden

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/airties-5650-orjinal-vdsl-modem-kisitlamasiz-317872347#product-detail

• Aynen bende bu satıcıdan bu modemden aldım :)
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.