Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.163
Cevap
72
Favori
480.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yardımcı olur ama yinede yeterince stabil ve yüksek hız alamazsın iki katlı evlerde onun yerine TP-LINK TL-WPA4220KIT öneririm ben
  • yankee07 Y kullanıcısına yanıt
    bu gün aldım katılıyorum modemin yanında 21 mgbt yan odada 3 mgbt
  • arkadaşlar akk illetinden kurtulan varmı bu modemde pm atın evimde adsl var hız 6mbps zaten kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde bu modemden sıfır var satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 20 Ocak 2017; 1:36:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

arkdaşlar buyrun son firmware https://goo.gl/oYkWQT @tamerbilisim e teşekkürler

TD-W9970 v3 00000001 Firmwareli modemimde 16.01.08.01002 sürümümdeyim ve admin kullanıcısı, firmware update kısımları çalışıyor.
    Alıntıdaki firmware yi yüklersem neler kaybedeceğim?
    Modemin bir çok ayarlarını kullandığımdan admin kullanıcısı benim için önemli. Bunu yükledikten sonra admin girişi yapılabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurtag

quote:

TD-W9970 v3 00000001 Firmwareli modemimde 16.01.08.01002 sürümümdeyim ve admin kullanıcısı, firmware update kısımları çalışıyor.
    Modemin bir çok ayarlarını kullandığımdan admin kullanıcısı benim için önemli. Bunu yükledikten sonra admin girişi yapılabiliyormu?

arkadaş root yetkisini buldu 1-2 sayfa önce yazmıştı yani sıkıntı cıkmaz ben root izniyle kullanıyorum arayüzü

• quote:

quote:

quote:

arkadaş root yetkisini buldu 1-2 sayfa önce yazmıştı yani sıkıntı cıkmaz ben root izniyle kullanıyorum arayüzü

Yükledim ve root hesabıyla giriş yapıldıktan sonra hiç bir sorun yok.
    Bazı cihazların wifi bağlantısı kesiliyordu ve reset atmadan tekrar giriş yapılamıyordu. Umarım güncelleme bu sorunumu çözer.

Ayrıca CWMP yi kapatmayı düşünüyorum otomatik güncelleme gelip root şifresinin değişmemesi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurtag -- 21 Ocak 2017; 6:33:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yükledim ve root hesabıyla giriş yapıldıktan sonra hiç bir sorun yok.
    Bazı cihazların wifi bağlantısı kesiliyordu ve reset atmadan tekrar giriş yapılamıyordu. Umarım güncelleme bu sorunumu çözer.

Ayrıca CWMP yi kapatmayı düşünüyorum otomatik güncelleme gelip root şifresinin değişmemesi için.

kapatın hocam onuda kapatmayıda anlatmıştı arkadaş ben kapattım şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Bu modem ile torrentten son hız dosya çekerken diğer bağlı olan cihazlar internete çok yavaş giriyor, bu internet paylaşımını nasıl eşit bir şekilde dağılmasını sağlarım, modemin içinden neyi açmak gerekiyor..?

QoS dan bant genişliği kontrolü ile belirli IP aralığına hız limiti ayarlanabilir veya öncelik tanımlanabilir.

https://uzmanim.net/soru/tp-link-w9970-modem-hiz-sinirlamasi-yapmak/72514

• Arkadaşlar ben internete yeni abone oldum daha modem gelmedi bu mofem gelecek galiba modemi kabul etme hakkım var dimi. Teslim almasam olur mu

• arkadaşlar elimde bu modem var birde airties 5343 var sizce hangisini kullanmalıyım adsl kullanıyorum vdsl değil
  • faruktml kullanıcısına yanıt
    kısa anlatım ile
    Internet PVC'sini köprü moduna alın
    IPTV PVC'sini "düzenle" tıklayın ve ara yüzden belli bir LAN portuna set edin ve set top box bu porta takılı olsun.
    diğer yandan interface grouping (ara yüz gruplama) bölümünden internet PVC 'si ile belli bir LAN portunu gruplayın ve grup izolasyon kutucuğunu seçin. sonra bu LAN portuna takılı olan Ethernet kablosunu bir başka router'ın EWAN portuna takın ve bu router üzerinde PPPoE modunu seçerek kullanıcı adı vb girin.
  • modem geldi bebat evin içinde en son odada çekmiyor. birde bunun şifresi nasıl değişir . tp linkte modem şifresi kırmak çok kolay diyorlar güvenilir değilmiş
  • nickelcan N kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 20-25 gün oldu hala aramadılar geçenlerde arayıp sordum taahhürüm ne kadar diye normal internet taahhüdümü söylediler 27 aralık 2018'e kadar diye 2-3 kez teyit ettirdim modem vs hepsi içinde taahüdünüz 27 aralık dedi taahhüt uzatınca ayrıyetten modem taahhüdü yapmadılar sanırım.

• arkadaşlar wds açamıyor muyuz bu modemle ? Son firmware güncellesem açabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

kısa anlatım ile
    Internet PVC'sini köprü moduna alın
    IPTV PVC'sini "düzenle" tıklayın ve ara yüzden belli bir LAN portuna set edin ve set top box bu porta takılı olsun.
    diğer yandan interface grouping (ara yüz gruplama) bölümünden internet PVC 'si ile belli bir LAN portunu gruplayın ve grup izolasyon kutucuğunu seçin. sonra bu LAN portuna takılı olan Ethernet kablosunu bir başka router'ın EWAN portuna takın ve bu router üzerinde PPPoE modunu seçerek kullanıcı adı vb girin.

Hocam wds bulamıyorum bu modemde, elimdeki airties ile köprü yapıp sinyal menzili arttıracaktım ama beceremiyorum şu an bir el atabilir misin :)
  • skom kullanıcısına yanıt
    bu üründe bildiğim kadarıyla WDS desteği yok dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

bu üründe bildiğim kadarıyla WDS desteği yok dostum

yazılımsal olarak kilitlemiş galiba TT hocam, peki kablosuz köprüleme nasıl yapabiliriz wds olmadan ?
  • Elimde ayni modemden var yeni aldim v1 olani ama internet kafasina gore asiri yavasliyor 1mbit lere dusuyor reset sonrasi normale donuyor belli bir sure iyi gidiyor sonra yine ayni problem yazilim guncelleyeyim mi ben sadece wifiden baglaniyorum bu arada

• skom kullanıcısına yanıt
    universal repeater desteği olan bir cihaz ile yapabilirsin aşağıdaki örnek bir ürün linki atıyorum

http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-10_RE200.html
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.