Şimdi Ara

TTnet tüketici hakları şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • creative13 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> TTnet tüketici hakları şikayet
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1645 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    TTnet 1.5yıl kullandığım 15mgb interneti 9 ay önce 11 mgbte düşürdü alt yapın yetersiz diye, 1 ay önce internet hızım 7 mgbs oldu aradığımda hızımın normal gözüktüğünü söylediler ve bu ay içerisinde akk dolunca geçen ay 5mgbsye düşen internet 3.5 a düştü neden dediğimde akk dolmuş işlem yapamayız alt yapınız onu kaldırıyordu diyorlar daha sinir bozucusu ise bugün tatilden döndüm ve bir baktım 7 olan internet 5 mgbsye düşmüş şimdi arasam yine alt yapın kaldırmıyor diyecekler ne alt yapıymış, millet ileri giderken biz geri gidiyoruz yakında eve 56k modem yollayacaklar diye korkuyorum.

Olmadığını bildiğim halde acaba dedim alt yapı çalışması mı var onada yok diyorlar ne yapıyorlar bu alt yapıya anlamıyorum.

Hal böyle olunca bende tahhütün iptalini isteyecem ama iptal edeceklerini sanmıyorum ve bu yüzden tüketici haklarına başvurucam ama süreç hakkında bilgim yok daha önce böyle bir şey yaşamış biri varsa süreç hakkında bilgi veririrse sevinirim.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,159
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.