Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (195. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar izle özelliği için 3 saat önce 11,90'a üye oldum. (Denemek için taahhütsüz oldum)
    Görüştüğüm hanımefendiye hemen aktif olur mu diye sordum elbette dedi ve başladık aboneliğe onu ver bunu ver şunu tekrar ver derken en sonra geldik ve bilgileriniz şimdi gönderilir dendi ve kapattık.

Aradan yarım saat geçti ne gelen var ne giden tekrar aradım ve abartmıyorum 30 - 35 kez çağrıyı tekrarladım (444 5 375) Tivibu.com'da verilen Müş.Hiz. neyse TC tuşlayın'dan devam ediyorum bu seferde kayıtlı evde internet hesabı bulanamadı diyor iyice cebelleştikten sonra soluğu 444 1 444'de aldım neyse ki oradan bağlandık çıkan hanımefendiye durumu ilettim hemen oluşturalım dedi k.adınız mail şifrenizide yönlendiriyorum dedi ardından hata verdi sistemeler yoğun bi yarım saat sonra arayın dedi eyv dedik ona da tamam. 1 saat sonra tekrar aradım bu seferki de hizmetiniz aktif olmamış dedi e zaten bende onu sorum neden olmadı dedim hemen "Kayıt açalım" kardeşim ne kayıtı? Olması lazımdı olmamış kayıt açmamız gerek...

Kardeşim daha yeni üye olduk daha giriş yapamadan bin tane sorun. Şimdi kayıta ne zaman dönecekler "yoğunluğa göre değişiyor"

ALMAYIN, ALDIRMAYIN...
  • Tivibu uyduya abone oldum, cihazın arkasındaki ethernet girişi ne işe yarar, neler yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Tivibu uyduya abone oldum, cihazın arkasındaki ethernet girişi ne işe yarar, neler yapabilirim?

bende uydu olanını 13 aydır kullanıyorum. o dediğin yere modemden gelen ethernet kablosu ile internet girişi yapılıyor. kabloyu taktıktan sonra kumandanın üzerinde mavi ile tivibu yazısı yazan tuş var. basınca tivibu nun internet versiyonu açılıyor (tivibu go), uydu tivi alana tivibu go ücretsiz (di ben aldığımda şimdi bilmiyorum) iptv nin aynısı nerdeyse. bunun için müşteri hizmetlerinden kullanıcı adı ve şifre alıyorsun ücretsiz di ben aldığımda, ücretli ise almazsın :)
    geçmişe dönük tekrar izle, seç izle, durdur izle gibi ek şeyler yapabiliyorsun. uyduda olmaya bazı kanallar var ama uyduda olan her kanal da yok ör: discovery serisi ama natgeo lar var
    eğer bu şifreyi alırsan telefon ve tabletten de mobil uygulaması ile tivibu izleyebilirsin..
  • iptv normal interneti etkiler mi ? Aktif olarak film indiren online dizi izleyen biriyim. 12mbit bağlantım var evde fiber yok bölgede.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Etkilemez deseler de etkiliyor. Hd yayınlar için 6mbit kadar hızdan yiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Etkilemez deseler de etkiliyor. Hd yayınlar için 6mbit kadar hızdan yiyor.

Kotayı etkiliyor mu peki etkilemez heralde ayrı hizmet çünkü.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Kotayı etkilemiyor :)
  • Valla geçen senenin başından beri tivibu kullan(m)ıyorum.
    SD yayın paket, spor kanalları açık avrupa maçları şifresizdi. Sinema kanalları açık.
    Sonra birdne hepsi kapandı, paketiniz bitmiştir dedi. Anlamaeım valla zaten paketin ismi sinema paket olarak geçiyor, neden sinema kanalları birden kapanıyor anlamadım.
    Faturaya baktım 20₺ civarı.
    Kumanda sinyali zayıf. Yazılım sorunlu donma, kasma yaşadım.

2 yılda en fazla 30 kere kullanmışımdır. Ne zaman açsam bi sorun oldu SD yayın zaten çamur gibi, geçen smart tv'ye geçince gözüm şenlendi valla hd yayınla.
    Hiç memnun değiliz, iptal ettiricez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • müşteri hizmetlerine sordum. iptv kotadan yiyor malesef. ama 16mbit hızında bi adsl internetin kota aşımı 5mbit e düşüyor, bu da iptv izlemek için yetip artıyor dediler. evet aynen dedikleri gibi hiçbir sıkıntı olmuyor yayında.
    şahsen digitürkplay den lig maçlarını yüksek kalitede 3mbit ile sorunsuz izleyebiliyorum.
  • ^^navi^^ kullanıcısına yanıt
    2 senedir IPTV kullanıyorum. Tivibu IPTV kotadan yemez, hızınızı düşürür.
  • tivibu süper paket bağlatıyorum bugün 9 TL 2 yıl taahhüt. aklıma takılan premier lig maçları tivibu'da var mı acaba??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılass

tivibu süper paket bağlatıyorum bugün 9 TL 2 yıl taahhüt. aklıma takılan premier lig maçları tivibu'da var mı acaba??????

evet var. maçları yayınlayan s sport kanalı nbatv ile birlikte yaklaşık iki hafta önce tivibu ya da geldi.
    şimdi baktımda tivibu internet sitesinde tivibu paketleri kanallar listesinde görünmüyorlar ama ben uydutv süper paket kullanıyorum s sport 74 kanal, nbatv 75 kanada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ^^navi^^ -- 21 Aralık 2017; 0:39:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^navi^^

quote:

tivibu süper paket bağlatıyorum bugün 9 TL 2 yıl taahhüt. aklıma takılan premier lig maçları tivibu'da var mı acaba??????

evet var. maçları yayınlayan s sport kanalı nbatv ile birlikte yaklaşık iki hafta önce tivibu ya da geldi.
    şimdi baktımda tivibu internet sitesinde tivibu paketleri kanallar listesinde görünmüyorlar ama ben uydutv süper paket kullanıyorum s sport 74 kanal, nbatv 75 kanada

süper çok teşekkür ederim
  • Tivibu digitürk gibi ayrılmak istediğiniz belirttiğinizde yeni kampanyalar sunuyor mu ?
  • ^^navi^^ kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetlerinin dünyadan haberi yok tivibu kotadan yemiyor sadece hiz dusuyor açık olduğu zamanlarda.

Ama sec izle tekrar izleyi bilemem onlar yiyor olabilir

• quote:

hocam dün beni arayarak 16tl x 24 ay sinema paketi sattılar ben de zaten ilgileniyordum kabul ettim ama biraz araştırayım dedim içeriği nedir ne değildir diye biraz kafama takıldı iptv olan paketi seçtim evde 35mbps 100gb kotalı fiber var. fiyat çok avantajlı gelmedi bana. sizin dediğiniz süper paket 38tl kampanyalı size 9 tlye mi verdiler gerçekten??

bağlantı kurulmadan caysam mı bilemedim. şikayet eden sayısı da çok...
  • orchidem O kullanıcısına yanıt
    İptv değildir o fiyat bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orchidem

quote:

hocam dün beni arayarak 16tl x 24 ay sinema paketi sattılar ben de zaten ilgileniyordum kabul ettim ama biraz araştırayım dedim içeriği nedir ne değildir diye biraz kafama takıldı iptv olan paketi seçtim evde 35mbps 100gb kotalı fiber var. fiyat çok avantajlı gelmedi bana. sizin dediğiniz süper paket 38tl kampanyalı size 9 tlye mi verdiler gerçekten??

bağlantı kurulmadan caysam mı bilemedim. şikayet eden sayısı da çok...

iptv değil benim uydu. ayrıca 2 mobil hat tanımlayarak indirimi sağladılar
  • normal yayınlar 3mps hız düşümüne neden oluyor hdler ne kadar acaba? bu arada 3 gün bütün kanallar beleş.
  • orchidem O kullanıcısına yanıt
    ben 41 tl digiturk film dizi anlastim film 35 tl

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.