Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pharm4vita

Internet dünyasına yeni girmiş biri gibisiniz sanırım...Telekom hiçbir zaman vaat ettiği internet hızını sunmaz.Tarifelerinde X mbit e kadar ifadesini kullanır bu yüzden.Fiber internet adı altında size adsl sunar ve fiber internet standartlarında bir altyapı sağlamaz,hizmet kalitesizdir,bunu gpon kullanmayarak zaten belli de eder ki ben de bu hizmeti deneyim etmiş biri olarak ttnet önermem.Tv hizmetini ayrıyeten satın alın veya farklı tv platformalarına yönelin.

tamamen katılıyorum. Eğer Superonline Fiber bulunduğum yerde olsa, dakika düşünmem anında superonline abonesi olurum. Ancak Çorum'a gelmesi 15-20 sene sonra belki geleceği için şu an istemeye istemeye sözde fiber, özde adsl Turk telekom kullanıyorum (Netflix vs. seyrederken görüntü 2-3mbit gibi çamur, sözleşmede 50mbit). Eğer Superonilne fiber kullanıyorsa arkadaş macera aramasın :)
  • Uzun zamandır D-Smart ile Tivibu arasında gidip geliyordum. DS'da modül olması beni cezbediyordu zira karışıklığı ve decoder'ları sevmeyen biriyim. Ama aynı zamanda pahalı olup içeriğin zayıf olması sonucu tekrardan tivibuya yöneldim tt mobil referans yoluyla aylık 5 TL'ye alacağım. Yakın zamanda abone olanlar verilen decoder'ın markası nedir ve performansı nasıldır aydınlatır ise sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba

şubat ayı ortasında taşınacağım. şuan bulunduğum adreste superonline fiberoptik ve ip tv olarak turkcell tv+ kullanıyorum. taşınacağım adreste 3 seçeneğim var. ttnet fiber, kablo tv son olarak superonline fiberoptik. internet ve tv yayınlarının hangisini önerirsiniz. birde tivibu da turkcell tv+ da olduğu gibi tüm kanallarda yayını 24 saat geriye doğru sarabiliyormuyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aakgun

arkadaşlar merhaba

şubat ayı ortasında taşınacağım. şuan bulunduğum adreste superonline fiberoptik ve ip tv olarak turkcell tv+ kullanıyorum. taşınacağım adreste 3 seçeneğim var. ttnet fiber, kablo tv son olarak superonline fiberoptik. internet ve tv yayınlarının hangisini önerirsiniz. birde tivibu da turkcell tv+ da olduğu gibi tüm kanallarda yayını 24 saat geriye doğru sarabiliyormuyuz.

Bence Kablotv..

• ^^navi^^ kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm. Lnbnin arasına ağaç dalı girmiş. Her rüzgarda dalla beraber lnbde sallaniyormus meğer. Kırdım attım dalları düzeldi. Boşuna LNB siparişi verdim :(

• pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Piyasadan az çok bilgim var. süperonline 16mb den fazla hız vermiyor hattınız desteklemiyor vb bahaneler geçiştiriyor.(karşı dairemde kuzenim 24mb kullanıyor bu arada) 2 yıldır süperonline deyim daha önce ttnet kullandım 4 yıl kadar. Bunu sormamın amacıda tv + net ortak tek biryerden almayı düşündüğüm içindi.Tivibu kısmında sıkıntı yaşar mıyım deneyimli arkadaşlara danışmak istemiştim. Tv hizmetini ilk defa alacagım için böyle bir soru sormayı gerek gördüm bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Sorunu çözdüm. Lnbnin arasına ağaç dalı girmiş. Her rüzgarda dalla beraber lnbde sallaniyormus meğer. Kırdım attım dalları düzeldi. Boşuna LNB siparişi verdim :(

• Arkadaşlar tivibu ev için alabileceğimiz en iyi cihaz hangisi acaba şuan yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion4201 -- 1 Şubat 2018; 17:30:4 >
  • arkadaşlar tivibu vizyon size de geldi mi ben de sinetivielr gitti tivibu vizyon geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

arkadaşlar tivibu vizyon size de geldi mi ben de sinetivielr gitti tivibu vizyon geldi.

Tivibu sinema kanalları isim değiştirdi.

Vizyon 1-2, Adrenalin 1-2, Türk 1-2 ve tivubu yüzdeyüz sinema kanalları şu an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistachios

quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

arkadaşlar tivibu vizyon size de geldi mi ben de sinetivielr gitti tivibu vizyon geldi.

Tivibu sinema kanalları isim değiştirdi.

Vizyon 1-2, Adrenalin 1-2, Türk 1-2 ve tivubu yüzdeyüz sinema kanalları şu an

bende sinetivi yerine bunlar geldi diye düşünüp sevinmiştim sanırım aynı kalitesizlik devam edecek.
  • Tivibu Uyduya acilen gelmesi gereken kanallar;

DocuBox HD

Trace Urban HD

BBC World News

Viasat History

• arkadaşlar...tivibu iptv şebekesine acilen gelmeleri gereken anlaşma sağlanmaları bence şart olan avrupalı meşhur şifreli özel kanalları:...1-sky action almanya...2-mtv hits hollanda...3-plus-4 avusturya...4-moviestar comedy ispanya...5-canal+cinema fransa...şuan bunları ve çok daha fazlasını 555 adet kanal şifreli astra uydusundaki paketleri card sharing özellikli uydu alıcımla seyrederim şahane yayın sergiliyorlar...donanım haber uydu teknolojileri bilginize sunarım...dikkatinizi çekerim...!!!...
  • ŞL VE AL için Bein yolu gözüktü anlaşılan. Şifresiz yayınlarda bitebilirmiş.
    Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/netflix-te-turk-dizisi-ne-zaman/cadde/ydetay/2613752/default.htm
  • nat geo kanalı bozuldu arkadaşlar. kanal.aciliyor ancak yayin dona dona ilerliyor.

Bu sorunu nasıl aşabilirim ? Elimde olan bi sey mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

nat geo kanalı bozuldu arkadaşlar. kanal.aciliyor ancak yayin dona dona ilerliyor.

Bu sorunu nasıl aşabilirim ? Elimde olan bi sey mi ?

Hocam aynı sorun bende de var 2 - 3 gündür nat geo kanallarının hepsi donuyor

• zero fear kullanıcısına yanıt
    çözüm bulursaniz bana da yazin size zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

çözüm bulursaniz bana da yazin size zahmet

Dün gece rastgele decoder'ın fişini çekmiştim bugün baktım düzelmiş kanallar. Sizde deneyin..

Birde BBC Earth ve Eurosport 2 çekiyor mu sizde?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    simdi evde degilim deneyip bilgi vericem hocam.

direkt fişi mi cekeyim prizden yoksa kapatip acayim mi ?

Bi de uydu alici çalışırken mi çekeyim yoksa kapaliyken mi

• Süper pakette seksenler dizisinin 100. Bölümünden sonrası mevcut mu arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.