Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevabınız için, geçersek eğer superonline a bunu özellikle belirteceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cradl3

tivibu evde sadece izlediğin kısmı geri alabilrsin.

Tivibu go da 90dk geri alınıyor da daha gelişmiş Tivibu evde niye az
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: Cradl3

tivibu evde sadece izlediğin kısmı geri alabilrsin.

Tivibu go da 90dk geri alınıyor da daha gelişmiş Tivibu evde niye az

Alıntıları Göster
    arkadaşlar...tivibuev şebekesine yazıklar olsun filimleri sansürlü yayınlıyormuş...
  • Tivibu cepten seç izle ile bazı filmler izlenmiyor.neden acaba.defalarca aradım ama hala bir düzelme olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şazenuş

Tivibu cepten seç izle ile bazı filmler izlenmiyor.neden acaba.defalarca aradım ama hala bir düzelme olmadı.
    turk telekom adı altında 0212 936 01 04 numaralı aradı ve Bursaya özel 24 ay sözleşmeli 15tl sinema paketi var dedi fakat adam benim adımı soyadımı ev adresimi bilmiyor bende dolandırıcıdır diye kapattım bu işlerden anlayan arkadaşlar deger mi sinema paketi daha önce digitürk vardı hiç begenmemiştim
  • BABASCARFACE kullanıcısına yanıt
    Bursaya mı özelmiş. İnternet sitesine girip bakarsınız. 24 ay taahhütlü fiyatı o zaten. Tivibu ev alacaksınız alın, ama uyduya buluşmayın.
  • qenosit kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi baktım adam birde Bursaya özel diyor kardeşim ülke geneli de ne değişecek yani tamam hocam ben hiç bulaşmayım bu işlere kredi kartımı dahi iptal ettirdim sözünde durmadı diye birde bunlarla başımı agrıtmayım teşekkürler bilgi için
    selamün aleyküm kardeşim uydulu olan neden kötü
  • Tivibu evde yani ip tv`de sinema tv+ nat geo kanalları var ancak uydu olan da bunlar yok ve fiyat aynı.
    tamam kardeşim anladım teşekkür ederim peki sen memnunmusun tivibudan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolmetscher

tamam kardeşim anladım teşekkür ederim peki sen memnunmusun tivibudan
    arkadaşlar selam evimde tivibue ev var ttnet fiber internetim vardı tahhütü bitti bende vodafone süpernet internet başvurdum. TTnet aboneliğimi iptal edicem. Fakat tivibu çalışırmı vodafone ile sonuçta aynı altyapıyı kullanıyorlar. Bu sorunla karşılaşan oldumu???
  • bariscan111 B kullanıcısına yanıt
    Fiberden normal internete geçmek gibi bir hata yapmadın sanırım ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Tabiki de hayır vodafone fiber geçtim 64mb 240 akk olan paket ttnetden daha ucuz ve daha hızlı ama tivibu olayı var çalışıp çalışmama durumu
  • bariscan111 B kullanıcısına yanıt
    hm dedim adsle filanmı geçti diyede bir ara tivibu evi sadece ttnet aboneleri izliyebilir diye ibare vardı değişmediyse hala gene aynıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscan111

arkadaşlar selam evimde tivibue ev var ttnet fiber internetim vardı tahhütü bitti bende vodafone süpernet internet başvurdum. TTnet aboneliğimi iptal edicem. Fakat tivibu çalışırmı vodafone ile sonuçta aynı altyapıyı kullanıyorlar. Bu sorunla karşılaşan oldumu???

Hayır çalışmaz, iptv hizmeti sadece ttnet'le sunuluyor. İstersen 4440375'i ara taahhütün varsa tivibu'ya vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Arkadaslar tivibu maxi ile tivibu maxi plus arasindaki fark nedir acaba evde benim odada digiturk ve dsmart var ve salonda teledunya mitfakta kabloli tv kardeslerimin odadada normal uydu var neyse konuya geleyim 11.ayda 2yillik ttet sozlesmem bitiyor ve fibernet daha gelmedi oturdumuz binaya simdi odamda 22inc samsungun full hd tvisi var tivibuya abone olsammi 8mb sinirsiz kullaniyorum sd yayin iLiyebilicegim sanirim onerirmisiniz yoksa fiber internetle hdainimi bekleyim?
    Bizde de tivibu var. internet hızı 3mbit görünüyor 1mb dosyayı 1 dakikada indiriyor.
  • uydu'nun tek avantajı kullanım rahatlığı. uydu bağlantısı olan her televizyonda tak-çalıştır kullanabilirsin. ip tv'ye göre kanal sayısı biraz daha az ama zamanla eşitleneceğini düşünüyorum.
  • ege1903 E kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için sağol kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolmetscher

bilgilendirme için sağol kardeşim
    tivibu hakkında bilgi sahibi olanlara bir sorum olacak. durum şu :

ben balkonda tv seyretmek için tivibu almayı düşünüyorum. balkona uydu anteni veya internet kablosu çekebilme durumum yok. internet çekebilecek olsam onun yerine uydu kablosu çekerek normal bir recevier ile işimi görürdüm. bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır ? nasıl yaparım ? yani kablo bağlantısı olmadan tivibuyu kullanabilme çözümü varmıdır ?

evde ttnet hipernet 25mbit lik paket kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

tivibu hakkında bilgi sahibi olanlara bir sorum olacak. durum şu :

ben balkonda tv seyretmek için tivibu almayı düşünüyorum. balkona uydu anteni veya internet kablosu çekebilme durumum yok. internet çekebilecek olsam onun yerine uydu kablosu çekerek normal bir recevier ile işimi görürdüm. bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır ? nasıl yaparım ? yani kablo bağlantısı olmadan tivibuyu kullanabilme çözümü varmıdır ?

evde ttnet hipernet 25mbit lik paket kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    VONETS şöyle birşey buldum işimi görürmü ?
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.