Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.937
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bu Tivibu'yu çok tuttum ben harika birşey..
  • dostlar sanırım üye oldum kullanıcı adı şifre için müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor

edit: hallettim güzel bi olaymış valla

aha national da varmış ulen ttnet ilk defa hayırlı bi iş yaptın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 9 Mart 2010; 0:13:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

dostlar sanırım üye oldum kullanıcı adı şifre için müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor

edit: hallettim güzel bi olaymış valla

aha national da varmış ulen ttnet ilk defa hayırlı bi iş yaptın

Valla TTNET bu programla iyi hayır duası aldı
  • Bende az önce üye oldum hiç takılma yok görüntü beklediğimden de iyi çıktı fiyatı da süpermiş herkeze tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

TTNet Tivibu [ ANA KONU ]

Tivibu Reklamsız Tema - İndirmek için tıklayın.

Arşivden çıkarttığınız standart.dll dosyasını "C:\Program Files\TTNET\Tivibu TV Player\themes" klasörüne atmanız yeterli...

• alternatif bir player var mı acaba bunun için, çift monitörde diledğim gibi kullanamıyorum standart programı
  • quote:

quote:

http://www.berkermakina.com.tr/tivibu.jpg

Tivibu Reklamsız Tema - İndirmek için tıklayın.

Arşivden çıkarttığınız standart.dll dosyasını "C:\Program Files\TTNET\Tivibu TV Player\themes" klasörüne atmanız yeterli...

Teşekkürler,deneyeceğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 9 Mart 2010; 15:04:06 >

• reklamsız temaya gerek yokki zaten kapatılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

reklamsız temaya gerek yokki zaten kapatılabiliyor.

Daha önce de açıkladım, yine açıklayayım.

O altta ki buton reklamı kapatmak için değil, her zaman üstte moduna geçmek içindir. Ayrıca o modda da üst tarafta reklam var.

Benim yaptığım temada iki modda da reklam yok.
  • yav by tıvıbu hanı kotadan dusmuodu bnmkı kotalı

bknz.

KULLANICI, kota limitli bir internet bağlantı noktasından bağlanarak TTNET Tivibu hizmetinden yararlanması halinde, diğer benzer internet hizmetlerinde olduğu gibi kota limitinden kullanılacağı konusunda bilgilendirildiğini, bu sebeple oluşabilecek kota aşımından TTNET’in sorumlu olmadığını kabul, beyan ve tahhüt eder.
  • Programın donma sorunu hala vardı. Bilgisayarı bile kilitliyordu. Ben de Silverlight 4 Beta'yı yükledim. 4-5 saattir donma olmadı. İnşallah bu sefer olmuştur.
  • arkadaslar bır sey ogrenmek ıstıyorum sımdı ben tıvıbu yu 1 mb ıle ızlıyorum 8 mb olan arkadaslar tabıkı daha ıyı goruntu alıyor ama ttnet ın verdıgı rekabet yasası geregı 15 gb kota asımında hızın 512 kb a dusmesı tıvıbu yu nasıl etkılıyor.
  • arkadaşlarhttp://85.111.3.65/WebClient/WebTVClient.aspx

üzerinden giriş yapamıyorum sabahtna bu yana server hatası diyor sizdede aynımı?

macbook kullandığımdna ancak web üzerinden izleyebiliyorum
  • selam, simdi ben yurtdisinda kullanmak icin turkiye'de ikamet eden birini uye yapsam, onun uye bilgileri ile yurtdisindan girmek icin ne yapmam gerekir ? ( tr'den giriyormus gibi gostermek icin dns server kullanmam vs ise yarar mi ? )
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter35

arkadaslar bır sey ogrenmek ıstıyorum sımdı ben tıvıbu yu 1 mb ıle ızlıyorum 8 mb olan arkadaslar tabıkı daha ıyı goruntu alıyor ama ttnet ın verdıgı rekabet yasası geregı 15 gb kota asımında hızın 512 kb a dusmesı tıvıbu yu nasıl etkılıyor.

Valla 15Gb'tan sonra hızı düşen pek olmuyor, mesela ben 100 Gb falan download yapınca ayın sonlarına doğru düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing

Arkadaşlar işyerinde kullanmak istiyorumda, internet hattı fiber optik üzerinden gerçekleştiriliyormuş(Bilgi işlem öyle dedi ,bağlantı hızı çok hızlı )Bu hat üzerinde çalışırmı program, bilgisi olan varsa yazsın.

Arkadaşlar bu sorumu cevaplayabilecek varmı aranızda...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar işyerinde kullanmak istiyorumda, internet hattı fiber optik üzerinden gerçekleştiriliyormuş(Bilgi işlem öyle dedi ,bağlantı hızı çok hızlı )Bu hat üzerinde çalışırmı program, bilgisi olan varsa yazsın.

Arkadaşlar bu sorumu cevaplayabilecek varmı aranızda...

Bildiğim kadarı ile tivibu üyeliğin var ise internetin olduğu her yerden izleyebiliyorsun. Biri, smile adsl vb farketmiyor, kullanıcı adın ve şifren olsun yeterli.

• arkadaşlar izlediğim programı geri alıp izleyemiyorum daha aktif olmadımı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

arkadaşlar izlediğim programı geri alıp izleyemiyorum daha aktif olmadımı acaba

31 Mart'ta başlayacak o özellik usta.
  • tivibu başladı başlayalı net hızları berbatlaştı iyice, 8 megabit kullanıyorum tüm popüler video sitelerinde yavaşlama arttı. önceden sadece sörf için neti kullananlar vardı şimdi sürekli tivibu sayesinde 1000 kb her hattan yüklenme var ttnet güzel bir iş yaptıda portları değiştirmeli sd videoları bile rahatça izleyemiyorum hat zayıflamam 4 üstelik ben bu işi sevmedim.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.