Şimdi Ara

TTNET ROKET (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zaman da deneyip başarabilen varsa bilgi versin lütfen ona göre devam edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah sabah 5-6 defa denedim, yine aynı hatayı alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

sabah sabah 5-6 defa denedim, yine aynı hatayı alıyorum

Hocam boşuna uğraşmayın.Büyük ihtimalle anlık bir açık vardı ve kapatıldı...
  • toltol123 kullanıcısına yanıt
    Online işlem merkezinde hala görünmüyor Nasıl başlattınız ?

• Dünden beri 100 defa denemişimdir, farklı varyasyonlar bile denedim, bir türlü olmadı. işlem merkezi geçmişine baktığımda hep iptal görünüyor, oranın görüntüsünü atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toltol123

"24 saat süresince ücretsiz olarak 100 Mbps'ye kadar Fiber hız deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan TTNET Roket servisiniz başlatılmıştır.Yüksek hızda internet deneyimi yaşamanızı sağlayacak olan ücretsiz servisimiz ayda sadece bir kez kullanılabilmektedir."
    Rokete gecis 23/11/2016 INTERNET ISLEM MERKEZI 23/11/2016 Tamamlandı
    http://www.speedtest.net/my-result/5820550323
    Çok mutluyum çok. Her ay 3 kere çalıştırırdım şimdi de çalıştırıyorum.

Hocam nasıl yaptığını soylede bizde yapalım.

• Arkadaş çok şanslı birisi galiba. Ben 1 gb dosyayı indirirken ızdırap çekiyorum o sınırsız roket bugu bulmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

Arkadaş çok şanslı birisi galiba. Ben 1 gb dosyayı indirirken ızdırap çekiyorum o sınırsız roket bugu bulmuş

Bu bug sadece ballı adamlara uğruyor, o kadar uğraş verdik sonuç hep aynı

• Şimdi 3-4 tane belli aralıklarla mesaj atsam bende çalışır mı acaba Ama büyük ihtimal çalışmaz olan sms ücretine olur
  • Acaba bu "Bug'un" bağlı bulunduğu bölge ile bir ilgisi olabilir mi? Ben Adana bölge Lokasyonuna bağlıyım, Adana taraflarında (G.Antep,Kilis,Hatay,K.Maraş,Mersin) yapabilen oldu mu?
  • quote:

Şimdi 3-4 tane belli aralıklarla mesaj atsam bende çalışır mı acaba Ama büyük ihtimal çalışmaz olan sms ücretine olur

Başarısız olduğu için SMS ücreti almaması lazım. Haksız mıyım Toltol kardeşim

• quote:

quote:

Şimdi 3-4 tane belli aralıklarla mesaj atsam bende çalışır mı acaba Ama büyük ihtimal çalışmaz olan sms ücretine olur

Başarısız olduğu için SMS ücreti almaması lazım. Haksız mıyım Toltol kardeşim

Alıyor her türlü hocam.

• quote:

Vodafone 42-41 kuruştu galiba. Diğer operatörler 50 kr üstü galiba.

Avea kullanıyorum, Gece 1 defa denedim, az önce de sizin mesajı gördükten sonra da 3 defa denedim, hatta fantezi yapıp kombine yaptım. Sonuç yine hüsran
  • quote:

quote:

Vodafone 42-41 kuruştu galiba. Diğer operatörler 50 kr üstü galiba.

Avea kullanıyorum, Gece 1 defa denedim, az önce de sizin mesajı gördükten sonra da 3 defa denedim, hatta fantezi yapıp kombine yaptım. Sonuç yine hüsran

Şans yok bizde hocam şans...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 23 Kasım 2016; 10:51:54 >

• Ceza mı bu çektiğim çile mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Ceza mı bu çektiğim çile mi

TTNET farkı

• Bugün Toltol kardeşimiz dışında aktif eden başka biri var mı acaba?
  • Ben ay sonuna doğru deneyim diyorum, arkadaş gibi sms ie. 1 hafta 3mbit ile idare etmek çok zor. Ama düzeltsinler artık temelli. Hakikaten rezilliğin daniskası. Online işlemlerden şikayet mi oluştursam? Chat kısmında, neredeyse 1 aydır aynı geçiştirici mesajları yolluyorlar.
  • çalışmıyor sms gönderdim 6606 ya teknik geliştirme cart curt diyo. abonelik bitsin başka alternatiflere bakacam bu araplara paralar haram zıkkım olsun.
  • ttnete güvenilmez
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.