Şimdi Ara

TTNET ROKET (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.835
Cevap
23
Favori
111.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeter be!
  • 2 ay kullanamama rezaletinden sonra dün kullanabildim .Tamamen oyuncak oldu bu iş , hakkımız olan hizmeti keyiflerine göre alıyoruz.
    Ayrıca 24 saati 1 saniye geçirmeden bitirdiler . ( Bitirmeye , para almaya gelince son derece dakikler ama hizmet vermeye gelince .... )
  • gpon fiber internet tilgin routerla kablolu da 66 kablosuzda 30 mbiti geçemedim.

TTNET ROKET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kur@mci -- 25 Ocak 2014; 2:35:47 >
  • Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    Gpon la 70 mbps az değilmi hesapta 1000mbps ye kadar destekliyor..
  • Arkadaşlar, birkaç ay önce kullanabildiğim Roket'i, son aylarda kullanamıyorum. Bi' ara buton kayboldu online işlemlerde. Sonra geri geldi ancak şu uyarıyı alıyorum sürekli:

quote:

TTNET Roket Servisi başvuru talebiniz yapılamadı.

Sorun neden oluşmuş olabilir acaba?
  • Kur@mci K kullanıcısına yanıt
    kendi serverından test yap yurtdışı testi bu, kısıtlama olabilir.

Yurtiçi test yaparsan daha doğru sonuç çıkabilir.

Roket servisi altyapının elverdiği sürece 100 mbit verebilir.
  • ufukcoskun kullanıcısına yanıt
    sms yoluyla deneyin bir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Gpon la 70 mbps az değilmi hesapta 1000mbps ye kadar destekliyor..

Sanırım Tilgin Modemler 70-80 mbit üzerine çıkamıyor. Bende en fazla 70 mbit görebildim. Ne yaptıysam üzerine çıkamadım.
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Bence orda bir sıkıntı var.

Huawei vdsl modemlerle 90,95 mbps hız alan arkadaşlar var kesin bir kısıtlama vardır tiglinde nede olsa işin içinde ttnet ve babası t.telekom var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

sms yoluyla deneyin bir de

Maalesef bu da işe yaramadı.
  • Bendede önceden Gpon vardı 82 mbit in üstüne çıkamıyordum tilgin routerla
  • faststyla94 kullanıcısına yanıt
    Ben ttnet in verdigi zyxel ile 98mb goruyorum suan kabloluda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

Arkadaşlar, birkaç ay önce kullanabildiğim Roket'i, son aylarda kullanamıyorum. Bi' ara buton kayboldu online işlemlerde. Sonra geri geldi ancak şu uyarıyı alıyorum sürekli:

quote:

TTNET Roket Servisi başvuru talebiniz yapılamadı.

Sorun neden oluşmuş olabilir acaba?

son ödeme tarihi geçmiş faturanız varsa geçmez.
  • Bende huawei hg655d ve airties5650 de bende gördüm vdsl2 üzerinden ama gponda neden bukadar kayıp oldugunu çözemedim
  • Bu sefer 4440375'i aradım. Roket'i kullanmak istiyorum ama hata veriyor dedim. Evet şu anda hata veriyor, zaten genel bir aksaklık var yanıtını aldım. Ben de donanımhaber'de kullananları görüyorum dedim. Bilmiyorum, bize gelen bilgilendirme mailinde genel bir aksaklık bulunduğu yazmakta yanıtını aldım.

Nasıl bir genel aksaklıksa, aylardır sürüyor. Bi' de kullanan kullanıyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 26 Ocak 2014; 21:51:58 >
  • Ben neredeyse 48 saattir kullanıyorum, birkaç gün daha sürse de 3 mbite düşmeden ayı bitirsem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gpon da bizi sadece Tilgin Routere Mahkum etmeleri doğru bir davranış değil, Hem Menülerin çoğu kısıtlı. Diğer yandan Hız kaybının Routerdan mı yoksa başka bir şeyden mi kaynaklandığını anlayamıyoruz. Şimdide 1000 Mbit hızdan söz etmeye başladılar Bunu hangi modemle verecekler acaba? Vdsl2+ bu hızlara çıkamaz Tek seçenek Gpon kalıyor, Orada da Tilgin var, Tilginla da olmaz bu iş
  • Bugün herkes roket tuşuna mı bastı ? İnternet kullanılamaz halde.
  • http://www.speedtest.net/my-result/3262970100

Bu ay roketleyelim dedim. Hızım da bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertozsen340
    http://www.speedtest.net/my-result/3262970100
    Bu ay roketleyelim dedim. Hızım da bu.

Hocam Gpon mu? Vdsl2+ mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.