Şimdi Ara

TTNET ROKET (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En fazla saniyede 4.5 mb görmüştüm galiba torrentte.
  • Ben 70 mbit üzerine çıkamadım daha, o kadar uğrastım 71 mbit olmuyor. Torrente 7-8 mb/sn indirme yapıyor. Merak ettiğim bu tilgin kaç mbit te kadar çıkıyor. Bazı arkadaşlar Vdsl Modem ile 92 mbit (hipernet) hız alabildiklerini söylüyorlar. Benimki ise Safkan Fibernet neden 90 mbit hız alamıyorum. Sorun Tilginin desteklememesi olabilir mi? Tilgin ile roketleyen arkadaşların aldığı MAX hız nedir acaba? Bu sorumu Roketleyen TİLGİN Mdem kullanıcıları cevaplarsa sebebini öğrenmiş olucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 12 Ocak 2014; 21:13:41 >
  • deniyodum başvuru yapılamadı diyodu.
    sonra farkettim gecikmiş faturam varmış. onu ödeyince roketledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Ben 70 mbit üzerine çıkamadım daha, o kadar uğrastım 71 mbit olmuyor. Torrente 7-8 mb/sn indirme yapıyor. Merak ettiğim bu tilgin kaç mbit te kadar çıkıyor. Bazı arkadaşlar Vdsl Modem ile 92 mbit (hipernet) hız alabildiklerini söylüyorlar. Benimki ise Safkan Fibernet neden 90 mbit hız alamıyorum. Sorun Tilginin desteklememesi olabilir mi? Tilgin ile roketleyen arkadaşların aldığı MAX hız nedir acaba? Bu sorumu Roketleyen TİLGİN Mdem kullanıcıları cevaplarsa sebebini öğrenmiş olucam.

Airties 5650 Vdsl modem (ttnet firmwareli olmayan) kullanan biri olarak ben de 90-92 olarak alıyorum. (2014 ocakta roketlediğimde bu hızı aldım)
    2013 Aralıkta roketlediğimde ise ttnetin vermis olduğu ZTE modemle max. 70 mbiti görmüştüm. Ayrıca yine ZTE modemle yaptığım testlerde hızım normalde 18-19 mbit cikiyordu, airties modemde ise su anda hızım 22-23 cikiyor. Yani modem gercekten internet hızını etkileyebiliyor ne sebeple olduğunu bilemesem de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• roket hızı
     TTNET ROKET
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

roket hızı
     TTNET ROKET

Hocam internet alt yapınız ne acaba? Hipernet (Vdsl2) mi? yoksa fibernet (Gpon-tilgin) mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

Orijinalden alıntı: ImaginePerest

roket hızı
     TTNET ROKET

Hocam internet alt yapınız ne acaba? Hipernet (Vdsl2) mi? yoksa fibernet (Gpon-tilgin) mı?

tarifem fiber limitsiz gpon falan bilmiyorumda oturduğum yer site 7 blok var 1. bloğun altında büyük bir kutu var fiber yazıyor ordan sitedeki evlere cat 6 kablosu çekildi. ordan bağlanıyoruz işte. markasını bilmiyorum da üstünde türk telekom yazıyor siyah renk aslında daha yüksek hız alıyordum geçen aylarda 90-95 arası falan bu ay düştü bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 14 Ocak 2014; 15:21:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

hala hiper için gelişme yok değil mi? illa fiber mi olası gerek?

Bir şey bunlara kalırsa, unutun.

Şikayet etmediyseniz btk dan şikayet edin, şikayetler artarsa btk gündemine alacaktır. Bu durum yönetmeliğe de açık aykırı zaten...
  • ttnet'e yazdım. öneriniz için teşekkürler gibi klasik şeyler.
  • İyi kampanya :) ttnet adam oluyo sanki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvuru nasıl yapılıyor? Roket sayfası beni ttnet online işlem merkezine yönlendiriyor ancak sonrasında link bulamıyorum rokete.
  • macabrex kullanıcısına yanıt
    OİM'de soldaki menüden ; kullanıcı işlemleri altında olması gerekli eğer hat vdsl/2 ise adsl2+ ise olmaz.
  • netlimitsiz paketinden otomatik fibernete geçtiğim için roket hizmetini kullanamıyormuşum 55tl ödüyorum 20mb limitsiz fiber paket ne yapabilirim?
  • dellopos kullanıcısına yanıt
    hattınızın sinyalini vdsl e çevirip vdsl modemle roket hızını(100 mbps) yakalayabilirsiniz
  • Geçenlerde ilk kez kullandım bu servisi. Altyapıdan olsa gerek kablolu bağlantıda 60mbit hız aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

hattınızın sinyalini vdsl e çevirip vdsl modemle roket hızını(100 mbps) yakalayabilirsiniz
    online işlem merkezinde roket hizmeti diye birşey yok, hattı vds e çevirdiğimde bu durum düzelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

quote:

Orijinalden alıntı: wızard06

online işlem merkezinde roket hizmeti diye birşey yok, hattı vds e çevirdiğimde bu durum düzelirmi?

bilmiyorum adsl en fazla 24 mbit destekler bu yüzden koymamış olabilirler.

vdsl e geçince roket servisinden altyapının desteklediği kadar faydalanabilirsin.

Tarifeniz fibernetse roket servisi sizde vardır
  • Vdsl de herkes de roket servisi aktif değil yanlış bilgi olmasın benim vdsl fakat bende roket aktif olmuyor mesela.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fibernet mi hipernet mi ?
  • 2 Gündür roketim devam ediyor bu uygulamayı çok sevdim
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.