Şimdi Ara

TTNET PRATİK ÇÖZÜM Hizmeti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
13.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netgezer

Jukebox sen bu paranoyayla daha ne kadar yaşarsın bilemiyorum dostum :)

TTNET te KGB ile çalışıyormuş.. kurup denedin mi? peşin önyargılarla nasıl bu sözleri söyleyebiliyorsunki..

Ben kurdum bir kaç tez ettim, mesala modem kullanıcı adını siliyorum yada yanlış yazıyorum o düzeltiyor. e hadi gel anlat babama, bak modem arayüzüne gir diye..

ttnet gibi bir firmanın bahsettiğin bir olayı yapacağını yani kişisel bilgileri çalığ dış kuvvetlerle paylaşacağına nasıl olasılık verdin pes doğrusu

Adam ttnet çalışanı 14 şubatta üye olmuş sadece bu konuya yazmış bir daha ugramamış yazık ttnet bu tür oyunlarda yapıyorsunuz ya helal olsun

• maviadam kullanıcısına yanıt
    nerden vardın bu kanıya be maviadam.. bende kuracaktım bakıyım neymiş bu dedik bakındık google da.

baktım herkes sallamış ama ttnet oldugu için. ürünle ilgili deneyip yorum yapan yok, direk yunandan dost olmaz önyargısıyla sallamışlar.

Ben bir yazılımcı oldugumdan merak ettim yorumlara inat denedim. güzel uğraşılmış. emege saygı, yapabiliyorsan sen yap, yapamıyorsan engel olma.

Bir fıkra var ya hani, cehennemde türklerin oldugu kuyunun başında zebani olmadığını görenler, niye burada zebani yok diye sormuşlar.

Demişlerki, gerek yok ki onlara, onlar zaten yukarı çıkanın ayağından tutup aşağı çekiyolar...

Şimdi yeni versiyonu çıkmış, bellki çalışıyorlar adamlar bişileri geliştirmeye çalışıyorlar. iyi niyetli olmakda her zaman fayda var. düşman değil dost kazanırsın belki..

Keşke windows 8 desteği olsaydı ama pc yi değiştirdim kuramadım. alışmıştık. ama babam gayet memnun. :) umarım win8 içinde yakında bir update çıkarlar.

• programı indirdim kurdum.işe yarar hiç bir özellik yok.bilgisayarda az bir şey anlayanın indirmesine gerek yok.hız ayarlama diye bir şey yok.ping testi,hız testi,dns değiştirme felan var.zaten uygulamada bunları tarayıcı üzerinden yapıyor :) adı uygulama
  • Arkadaşlar bu program kısacası hilekarlık gibi bir şey çünkü bir nevi keylogger'e benzer bir program internetinizi onarır basit ayarlar ile kişisel bilgilerinizi'de çalmak için birebir dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leïto

Arkadaşlar bu program kısacası hilekarlık gibi bir şey çünkü bir nevi keylogger'e benzer bir program internetinizi onarır basit ayarlar ile kişisel bilgilerinizi'de çalmak için birebir dir

Her halikarda izliyorlar. Pratik çözüme gerek yok aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: netgezer

nerden vardın bu kanıya be maviadam.. bende kuracaktım bakıyım neymiş bu dedik bakındık google da.

baktım herkes sallamış ama ttnet oldugu için. ürünle ilgili deneyip yorum yapan yok, direk yunandan dost olmaz önyargısıyla sallamışlar.

Ben bir yazılımcı oldugumdan merak ettim yorumlara inat denedim. güzel uğraşılmış. emege saygı, yapabiliyorsan sen yap, yapamıyorsan engel olma.

Bir fıkra var ya hani, cehennemde türklerin oldugu kuyunun başında zebani olmadığını görenler, niye burada zebani yok diye sormuşlar.

Demişlerki, gerek yok ki onlara, onlar zaten yukarı çıkanın ayağından tutup aşağı çekiyolar...

Şimdi yeni versiyonu çıkmış, bellki çalışıyorlar adamlar bişileri geliştirmeye çalışıyorlar. iyi niyetli olmakda her zaman fayda var. düşman değil dost kazanırsın belki..

Keşke windows 8 desteği olsaydı ama pc yi değiştirdim kuramadım. alışmıştık. ama babam gayet memnun. :) umarım win8 içinde yakında bir update çıkarlar.

Arkadaşlar Windows 8 de programı yüklemek için uyumluluk ayarlarını Windows 7 yapmanız yeterli..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusuyevo

programı indirdim kurdum.işe yarar hiç bir özellik yok.bilgisayarda az bir şey anlayanın indirmesine gerek yok.hız ayarlama diye bir şey yok.ping testi,hız testi,dns değiştirme felan var.zaten uygulamada bunları tarayıcı üzerinden yapıyor :) adı uygulama

EVet dediğin gibi Fusuyevo, bilgisayardan anlayan insanlar için mesele yok zaten. 192.168.2.1 i biliyorsan zaten yaparsın. Gerçi DNS vs değiştirme işi tek tık yapmışlar, kısayol gibi o güzel.
    Öbür türlü ağ bağlantılarım sağ tıkla / tcp-ıp protokol vs 3-4 işlem yapman gerekiyor. Ping/trace toplatılıyor. Belki bunu arka tarafta TTNET sorun yaşayan adam için kullanıyor olabilir.

ttnet çağrı merkezini arıyorsun ya bağlantı var ama sayfa açmıyor, onlarda diyor ya yok fişi çek yok kapat aç vs sonrada ip ile bir sayfayı açtırmaya çalışıyor. buradan test ettirip kayıt altına alabiliyor olabilirler. Bilmiyorum tabi adamların iç süreci.

• Hay Allah yeni duydum. TTNET vitesi elimize verdi demek. :D
  • Benim de zorla internetimi kesip karşıma çıktı. Ben de biraz araştırdım, programı standalone olarak indirdim. 7-Zip ile açılabildi, içinde birden fazla kurulum programı var gibi görünüyor. Onlar da dışarı çıkarılabiliyor gibi. Açtıklarımdan birinde .js uzantılı dosyalar var, incelemek isteyen açıp inceleyebilir, en azından içimizdeki şüpheler gider. Maalesef java script bilgim olmadığından şu an için söyleyebileceğim birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.