Şimdi Ara

TTnet mi Superonline mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben istabulda üni okuyan bir kardeşinizim.Şimdi size bir şey danışmak istiyorum.Buludundğum muhitte superonline adsl hattı bulunuyor ttnetin ise hipernet hattı varmış.
    Bende iki şirketteki kampanyyalara baktım ve üniversiteki kampanylarını gördüm.
    Şimdi superonlineda 70 tl ye 16 mbps's kadar 75 akk internet var 1 yıl taahhut tabi.
    ttnetin ise 24 mbps'ye kadar 75 gb akk 62 lira.
    Evet tabloya bakınca tt net makul gozukuyor ama ttnetin o hızı sağlayabilceğine güvenmiyorum. Ben 4 senedir superonline kullanıyorum ondan once ttnet vardı ve gerek ping gerek kopmalar vs. birsürü skıntı yasıyodum.tt netin suanki
    durumunu bilmediğim için size danışayım dedim.
    Sizce hangi firmanın üni paketini alayım? Teşekkür ederim yardımlarınız için.
    İStanbul/Küçükcekmece/sefaköyde oturuyorum.

• Ttnet hiper hattı var dediyse bölgende vdsl desteği var demektir. 24mbit rahartlıkla verirler ancak superonlineın vdsl tarifelerine bakabilrsin adsl ve vdsl de superonlineda ttnet altyapısını kullanıyor.
  • ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    Hocam oncelikle cevabin icin tesekkurler.
    Ben her iki firmayida aradim superonline sadece adsl hatti bulundugunu soyledi.tt netinde internet ustunden bulundugunum yeri haritada isaretleyip baktim hiper var diyodu. eger asiri ping, surekli baglanti kopmalari gibi skinti olmuyorsa eskisi gibi tt net alicam dediginiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.