Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bendeniz61 , a-f-h , Endimiyon Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fırsat adıyla 39
    avantaj adıyla 49 liraya satıyorlar öyle mi?

bu müşteri kerizlemek değil de nedir?

nisan sonunda mayısa uzar mı içerden bilgi var mı

uydunet taahütünü yakıp geçecem ona göre pişman olmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 24 Nisan 2013; 17:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut internet abonesi misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı?

Evet, evet, evet. Taahhütünüz bitesiye kadar alabileceğiniz bir kampanya bulunmamaktadır.
    Evet, evet, hayır. 3'lü Fırsat Kampanyası İKNA
    Evet, hayır, zaten abone değilim. 3'lü Fırsat Kampanyası
    Hayır, evet, evet. Taahhütünüzü etkilemeden NETLİMİTSİZ için 9 ay 44₺ kampanyası alabilirsiniz.
    Hayır, evet, hayır. TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ve TTNET Alo THK Kampanyası
    Hayır, hayır, zaten abone değilim. Yalın internet için Üniversiteli Kampanyası (herkese açık - modem hediyeli) | TTNET Alo ile internet için ise Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ

TT sabit telefona sabit ücret ödemek istemiyorsanız, TTNET Alo THK Kampanyası ile TT sabit telefonunuzu 12 ay taahhüt ile TTNET Alo'ya (TTNET Alo Konuştukça Öde, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000, TTNET Alo Limitsiz) taşıyın, 12 ay boyunca sabit ücret ödemeyin. (TTNET Alo sabit ücret aylık 15₺ dir.)

Atladığım bir husus varsa hatırlatın.

Cevaplarım hayır/evet/evet

Taahhütümün bitmesine 1 ay var o kadar yazılı/sözlü başvurmama rağmen hiçbir şekilde başka bir tarifeye geçişimi kabul etmediler. Bahsettiğiniz NETLİMİTSİZ 44 TL tarifesine nasıl geçebilirim?

• Ttnet aloya basvurdugumuzda mevcut turk telekom kampanyalarindan yararlanabiliyor muyuz ? Aksam 7 sabah 7 gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba benimde bi sorum olacak.

Bende bu üçlü paketi aldım. hipernet 20 mbps limitsiz +alo konuştukça öde + tivibu ev = 46 TL
    ZTE diye bi modem verdiler kurulum cd'si falan çıkmadı.

192.168.2.1 'den kurulum yaparken AĞ > WAN > DSL WAN Bağlantısı seçeneğini seçtim ve resimde de gösterdiğim gibi DSL_INTERNET ve DSL IPTV diye iki seçenek çıktı.
    Ben DSL_INTERNET seçeneğini seçerek kurdum. Şu an internette de tivibu'da da bi sıkıntı yaşamıyorum. Bağlantı hızımda iyi, 19-20 mbps (keçiören/ankara) kadar.
    Kurulum için 4440375 aradığımda onların elindeki modem arayüz eskiymiş kadının hiç bi faydası olmadı bişey soruyorum cevaplıyamıyor falan suratına kapattım.

Bu DSL_INTERNET ve DSL_IPTV seçeneğini seçerken acaba hangisini seçmem gerekiyodu, doğru seçeneğimi seçtim? tivibu hizmeti iptv oluyor DSL_IPTV seçeneği mi seçmeliydim acaba? Dediğim gibi telefon, internet veya tivibu'da herhangi bir sorun yaşamıyorum.
    Korkum fatura geldiğinde bi sürpriz yaşamıyalım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit_ankara -- 24 Nisan 2013; 19:08:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

quote:

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut internet abonesi misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı?

Evet, evet, evet. Taahhütünüz bitesiye kadar alabileceğiniz bir kampanya bulunmamaktadır.
    Evet, evet, hayır. 3'lü Fırsat Kampanyası İKNA
    Evet, hayır, zaten abone değilim. 3'lü Fırsat Kampanyası
    Hayır, evet, evet. Taahhütünüzü etkilemeden NETLİMİTSİZ için 9 ay 44₺ kampanyası alabilirsiniz.
    Hayır, evet, hayır. TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ve TTNET Alo THK Kampanyası
    Hayır, hayır, zaten abone değilim. Yalın internet için Üniversiteli Kampanyası (herkese açık - modem hediyeli) | TTNET Alo ile internet için ise Avantajlı NET6 Kampanyası ile NETLİMİTSİZ

TT sabit telefona sabit ücret ödemek istemiyorsanız, TTNET Alo THK Kampanyası ile TT sabit telefonunuzu 12 ay taahhüt ile TTNET Alo'ya (TTNET Alo Konuştukça Öde, TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000, TTNET Alo Limitsiz) taşıyın, 12 ay boyunca sabit ücret ödemeyin. (TTNET Alo sabit ücret aylık 15₺ dir.)

Atladığım bir husus varsa hatırlatın.

Cevaplarım hayır/evet/evet

Taahhütümün bitmesine 1 ay var o kadar yazılı/sözlü başvurmama rağmen hiçbir şekilde başka bir tarifeye geçişimi kabul etmediler. Bahsettiğiniz NETLİMİTSİZ 44 TL tarifesine nasıl geçebilirim?

Taahhütün bitmesine 1 ay varsa taahhütünüzün bitmesini beklemenizi öneririm, kabul etmediler derken böyle bir kampanya mı yok dediler? Ne dediler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Ttnet aloya basvurdugumuzda mevcut turk telekom kampanyalarindan yararlanabiliyor muyuz ? Aksam 7 sabah 7 gibi.

TTNET Alo ile Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası Türk Telekom yönü şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444’lü numaralar ile aylık 3000 dakikayı kapsar. Türk Telekom’dan Tüm Bireysel Abonelere Akşam 7 Sabah 7 Ceplerle Konuşma Fırsatı hâlâ TTNET Alo'da yok; TT'nin sitesinde bu kampanya 1 Temmuz 2013'e kadar yazıyor.

TTNET Alo Akşam 7’den Sabah 7’ye Konuşmak Bedava Kampanyası kapsamında tüm bireysel TTNET Alo müşterileri, 18 Eylül 2012 - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında herhangi bir başvuru yapmadan ve ilave ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444’lü numaralar ile aylık 3000 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. Diğer arama yönleri, abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/Aksam-7den-Sabah-7ye.aspx

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Ttnet aloya basvurdugumuzda mevcut turk telekom kampanyalarindan yararlanabiliyor muyuz ? Aksam 7 sabah 7 gibi.

TTNET Alo ile Akşam 7'den Sabah 7'ye Konuşmak Bedava Kampanyası Türk Telekom yönü şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444’lü numaralar ile aylık 3000 dakikayı kapsar. Türk Telekom’dan Tüm Bireysel Abonelere Akşam 7 Sabah 7 Ceplerle Konuşma Fırsatı hâlâ TTNET Alo'da yok; TT'nin sitesinde bu kampanya 1 Temmuz 2013'e kadar yazıyor.

TTNET Alo Akşam 7’den Sabah 7’ye Konuşmak Bedava Kampanyası kapsamında tüm bireysel TTNET Alo müşterileri, 18 Eylül 2012 - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında herhangi bir başvuru yapmadan ve ilave ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası, 3 haneli servis numaraları ve 444’lü numaralar ile aylık 3000 dakika ücretsiz konuşabileceklerdir. Diğer arama yönleri, abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/sss/Sayfalar/Aksam-7den-Sabah-7ye.aspx

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Tahattüt 2 Mayıs'ta bitiyor, 30 Nisan'dan önce başvuru yapsam sonuç alır mıyım peki ?

• Bugün ttnet ofise gittim, fibernet ,hipernet olmadığından iptal masasına "Tam isabet" kampanyası yaptırdım. Şöyle: İnternetim sınırsız 44TL oldu. Sabit telefonuma bir ücret gelmeyecek ben konuşmadıkça. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şunu da belirteyim. İlk girip sorduğumda bana "Öyle bir tarife yok ! dediler. Ben de "Nasıl yok ? Siz burda çalışmıyorsunuz galiba dedim, biras daha sert çıktım ve iptal edin benim hattımı deyince "u" dönüşü yapıp "Sizi İptal bölümündeki arkadaşa yönlendirelim" dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Bugün ttnet ofise gittim, fibernet ,hipernet olmadığından iptal masasına "Tam isabet" kampanyası yaptırdım. Şöyle: İnternetim sınırsız 44TL oldu. Sabit telefonuma bir ücret gelmeyecek ben konuşmadıkça. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şunu da belirteyim. İlk girip sorduğumda bana "Öyle bir tarife yok ! dediler. Ben de "Nasıl yok ? Siz burda çalışmıyorsunuz galiba dedim, biras daha sert çıktım ve iptal edin benim hattımı deyince "u" dönüşü yapıp "Sizi İptal bölümündeki arkadaşa yönlendirelim" dediler.

hayırlı olsun...benimde 11 mayısta bitiyor tahatüt ben geçebilitmiyim buna baya uygunmuş fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: yuem_61

quote:

Bugün ttnet ofise gittim, fibernet ,hipernet olmadığından iptal masasına "Tam isabet" kampanyası yaptırdım. Şöyle: İnternetim sınırsız 44TL oldu. Sabit telefonuma bir ücret gelmeyecek ben konuşmadıkça. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şunu da belirteyim. İlk girip sorduğumda bana "Öyle bir tarife yok ! dediler. Ben de "Nasıl yok ? Siz burda çalışmıyorsunuz galiba dedim, biras daha sert çıktım ve iptal edin benim hattımı deyince "u" dönüşü yapıp "Sizi İptal bölümündeki arkadaşa yönlendirelim" dediler.

hayırlı olsun...benimde 11 mayısta bitiyor tahatüt ben geçebilitmiyim buna baya uygunmuş fiyat

Benim kampanyam Haziranda bitecekti, ama bugün bana yaptırdığım teklif cazip geldi, çünkü her ay 15TL sabit telefona boşuna para veriyordum. Şimdi 0 lira ödeyeceğim ve üstelik telefonum da kullanıma açık kalacak. Sizin koşullarınız aynıysa hiç durmayın, hele hattınız fibernete,hipernete uygunsa daha da cazip 36 liraya tel,tivibu,int., tarifesi var.. Ama şuna dikkat edin ve yanılmayın. Gişedekiler yok öyle bişey dediler bana, ona göre bastırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 24 Nisan 2013; 22:32:44 >

• quote:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın; keşke altyapınız fibernet/hipernet destekleyeydi de 20 Mbps interneti 39₺ ye alabileydiniz...

• quote:

quote:

quote:

Benim kampanyam Haziranda bitecekti, ama bugün bana yaptırdığım teklif cazip geldi, çünkü her ay 15TL sabit telefona boşuna para veriyordum. Şimdi 0 lira ödeyeceğim ve üstelik telefonum da kullanıma açık kalacak. Sizin koşullarınız aynıysa hiç durmayın, hele hattınız fibernete,hipernete uygunsa daha da cazip 36 liraya tel,tivibu,int., tarifesi var.. Ama şuna dikkat edin ve yanılmayın. Gişedekiler yok öyle bişey dediler bana, ona göre bastırın.

benim tahatüt var daha senin de varmıydı bu şekilde yapmışlarsa ben gereğini yaptırırım.senin tahatuttun var mıydı.hattım fibernet

• Oturduğum yer İst. Merkezi bir yer de olsa desteklememesine şaşırdım doğrusu. İptal masasına oturduğum sokağa da gelecek mi diye sordum, net birşey söyleyemedi. Sizce zamanla her yere dağılır mı fiber ve hipernet ?
  • "Benim kampanyam Haziranda bitecekti." dedim. Açılımı şu : Düne kadar 9 ay indirimli sınırsız 36TL İkna ( Yine iptal masasından ) yararlanıyordum.
  • TTNET Alo THK nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

TTNET Alo THK nedir?

TTNET Alo THK (Toptan Hat Kiralama) Kampanyası: TT sabit telefonu 12 ay taahhüt ile TTNET Alo'ya taşıyıp 12 ay boyunca sabit telefon için sabit ücret ödemeyeceğiniz bir kampanyanın adı.

• Bugün bu kampanya için gittim, mevcut abonelere veremeyeceklerini görebildikleri kadarıyla hattımın vdsl desteklemediğini emin olmak için kendi telekom müdürdlüğüne gitmem gerektiğini söylediler. Sınırsız internet+ ttnet konuştukça öde için 1 yıl tashhütle 52 tl olarak anlaştım. Bugün ödediğim tutarla yaklaşık aynı tutar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kilicturan

Bugün bu kampanya için gittim, mevcut abonelere veremeyeceklerini görebildikleri kadarıyla hattımın vdsl desteklemediğini emin olmak için kendi telekom müdürdlüğüne gitmem gerektiğini söylediler. Sınırsız internet+ ttnet konuştukça öde için 1 yıl tashhütle 52 tl olarak anlaştım. Bugün ödediğim tutarla yaklaşık aynı tutar oluyor.

Madem mevcut abonesiniz, madem altyapı FİBERNET/HİPERNET desteklemiyor, TTNET'le Tam İsabet Kampanyası ile TTNET Alo THK kampanyası birleşimi ile NETLİMİTSİZ ile TTNET Alo Konuştukça Öde'yi aylık 44₺'ye alabilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

Bu konuda okuduklarimdan sonra bugun telekoma gittim

3lu firsat diye bir kampqnya olup olmadigini sordum

Baska bir departmana yonlendirdler

Gittim durumu izah ettim.basvurumu aldilar fiber altyapinin oldugunu soylediler ve bende gectim

Anlamadigim

Bizim apartmanda fiber kutusu falanyok

Cadde ustunde oturuyorum apartmana kadar altyapi varmis kot4- kot6 mi ne kablosu ile daireye getireceklermis.

Bu fiber oluyormu?

2-- herhangi bir modemfalan vermediler vermeleri gerekiyormuydu?

5 gun icinde hallolur dediler en fazla 1 saat internetsiz kalirsiniz dediler dogrumudur????

Arkadaslar tekrar soruyorum 3lu firsat basvurusunu yaptim

Modemler kurulumdami veriyorlar?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

dostum 36 tl'ye olan paketteki internet sınırsız mı?

hattım fiberneti destekliyor. ttnetle herhangi bir taahhütüm bulunmuyor.

bu tarifeler hangi tarihe kadar geçerli?

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.